Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
3153PapunovaMariaNN98701:43:47Diplom
594EiduksElviraNN8300:54:11Diplom
850PüssAiriNN452900:57:06Diplom
1362PihleRuthNN456501:02:15Diplom
1618VassarMarilyNN42601:04:40Diplom
1874ArtemjevaNataliaNN52201:08:00Diplom
2386TsvetkovaVeroonikaNN71101:15:20Diplom
2642OjapSalmeNNN10401:20:52Diplom
2898DavõdovaJutaK-Järve Tammiku PõhikoolNN602301:29:15Diplom
3154TaluHeidiAQVA SPANN98801:44:00Diplom
595HimmaMaireNN50600:54:13Diplom
1107TuiskTriinNN22500:59:56Diplom
1363RiimaAnneliNN407201:02:16Diplom
1619AruotsMerilinNN42701:04:40Diplom
1875PosihnovaMerilyNN52301:08:00Diplom
2131SarapEveliLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN61001:11:33Diplom
2387LokkMarietaNTA16101:15:21Diplom
2643SokkLiiaNNN10501:20:57Diplom
2899LettensIrinaAS HKScan EstoniaNN508801:29:15Diplom
3155VahramejevaJuliaAQVA SPANN98901:44:03Diplom
1108SolmannKairiNN22600:59:57Diplom
1364OoloChristiRakvere HaiglaNN31301:02:16Diplom
2388EngelbrechtAnniNN4016901:15:22Diplom
2644Vahtra-AasmetsTamaraNN601501:20:58Diplom
2900AljesReetNN4022501:29:22Diplom
3156IvanovaNadezdaNN99001:44:10Diplom
597HeinsaarEneliiNN402700:54:14Diplom
853PeterkopfKatrinNN404600:57:08Diplom
1365KannelTriinuNN407301:02:18Diplom
1621MatvejevMaikenNTA8401:04:42Diplom
1877JõgisteJaanikaNN459901:08:01Diplom
2133LannesSandraClioxNTA13501:11:34Diplom
2645EhasaluVelliNN81401:20:58Diplom
2901RandmetsTiinaAS Kaupmees ja KoNN4518101:29:23Diplom
3157HavakatsPilleRakvere Karmeli KogudusNN5010901:44:21Diplom
598KukliKaireNN8400:54:15Diplom
1110RõžovaGreteNNN3200:59:57Diplom
1366KivisikIlonaNN31401:02:18Diplom
2390KuurmannKadriNN4017001:15:24Diplom
2646PennoHelenNN81501:21:01Diplom
2902KoolEppNN90801:29:23Diplom
3158ÕmblusAnne MarieKõpsutavad JooksubeibedNTA21101:44:23Diplom
855TartoMariTelia SpordiklubiNN15700:57:08Diplom
1111SeinGertrudNNN3300:59:58Diplom
1879ÕispuuKadiNN4011801:08:02Diplom
2135VarikAnetteNNN7601:11:34Diplom
2391TartuHelenaNTA16201:15:28Diplom
2647LehtmaaEne-LyNN81601:21:01Diplom
2903VikatHeidiAS Kaupmees ja KoNN4518201:29:24Diplom
3159ÕmblusAnuKõpsutavad JooksubeibedNN4026201:44:25Diplom
344SemenkovaMirellNTA1200:50:19Diplom
856StrikholmKätlinPärnu SõudeklubiNNJ900:57:09Diplom
1112OsurDianaNN454700:59:58Diplom
1368ReinmetsGudrunNN31501:02:18Diplom
1624Tamm-KolliTheaAQVA SPANN42801:04:45Diplom
1880LiivJaanaNN4011901:08:06Diplom
2136AnajevKadiNN61101:11:35Diplom
2648KoppelIlleNN81701:21:02Diplom
2904LemberLiiviNN4518301:29:26Diplom
3160MõndreskuTiinaNN4521501:44:27Diplom
1113SpeckHeidiNN22701:00:00Diplom
1369KüttisSeidiNN31601:02:20Diplom
1881SuurKirkeNTA10301:08:06Diplom
2137MetssaluKristiinaNN61201:11:36Diplom
2393PihlakEveNN4017101:15:30Diplom
2649LehtsaluSirliNN81801:21:02Diplom
2905OpmannPiretNN90901:29:32Diplom
3161MetsAnuNN556601:44:49Diplom
346ÕunapGeidiSK Vanad OlümpiaaladNTA1300:50:21Diplom
602RaspelAnna MariaNTA2200:54:17Diplom
858RaudseppJaneNN15800:57:10Diplom
1114ZuravljovaNataljaNN405901:00:01Diplom
1370AalmaaMari-LiisMTÜ SpordiseltsNN31701:02:21Diplom
1626FasterReginaNN409401:04:49Diplom
1882AruotsJaanikaNN52401:08:06Diplom
2138VassarAnnelyNN61301:11:37Diplom
2650MetsMari-LiisNN81901:21:03Diplom
2906ZimmermannEneNN65601:29:34Diplom
3162MetsLinda LauraNTA21201:44:49Diplom
603HeinsaluTriinNN8500:54:17Diplom
859LeesmaaRenateNN15900:57:11Diplom
1115KaskKilduNN22801:00:01Diplom
1371TšikovaJekaterinaNN31801:02:21Diplom
1883NõmmisteMarisSimuna SpordiklubiNTA10401:08:07Diplom
2139LjasLoonaNNN7701:11:38Diplom
2395VeriJaanikaNN71201:15:31Diplom
2651KuruKerstiABB SpordiklubiNN506801:21:07Diplom
2907MarcinkeviczEiliNN70101:29:35Diplom
3163AasumetsDianaNN99101:45:11Diplom
604MaislaLiisNN8600:54:17Diplom
860NoolSiiriNN16000:57:12Diplom
1372MaltsevKaisaNN31901:02:23Diplom
1628PriimägiKarolinNN42901:04:51Diplom
1884SuurGeiriNTA10501:08:07Diplom
2140SelisteJennyNN61401:11:38Diplom
2396UukadoUrveNN553101:15:31Diplom
2652BergmanTanjaNN4019401:21:08Diplom
2908PaniIrinaNN91001:29:40Diplom
3164AasumetsKristelNTA21301:45:12Diplom
1373SiimannMerleSaunapoodNN456601:02:23Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.