Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
955HuopolainenIvarMM27000:58:06Diplom
565HurtKevin1. jalaväebrigaadMMN1800:53:47Diplom
1557HüttTamaraRakvere HaiglaNN60701:04:05Diplom
2122HüürMaarisNN552701:11:30Diplom
2103HuuseLeaNN4014001:11:10Diplom
2034HüvaBirgitNTA12101:10:04Diplom
1273IakovlevAntonMotusMM409901:01:31Diplom
691IbrusTaaviMM21000:55:29Diplom
1696IkonnikovaAleksandraGosistersNN45101:05:39Diplom
3043IllusTiiuNN65801:34:50Diplom
3045IllusAntsMM65901:34:52Diplom
2116IlmMaarja-GarmeliinaRR SuusaklubiNTA13101:11:23Diplom
710IlumäeAireNN12000:55:37Diplom
375IlusAndrusMM452700:50:55Diplom
1134IlvesJanajooks.eeNN454901:00:13Diplom
1405IlvesKristiineNN33401:02:37Diplom
189IlvesPeeterMM7300:47:32Diplom
2760IlvesViktorMM70701:25:07Diplom
1246IlvesKersti2. JALAVäEBRIGAADNN455701:01:17Diplom
1825IndrikoIvoSaint Gobain Glass EstoniaMM37801:07:29Diplom
65InnoErmoMM2600:42:36Diplom
1878IntalHendrikMtü.SpordiseltsMPA15301:08:02Diplom
2330IntalJohannaMtü.SpordiseltsNNJ3701:14:29Diplom
945IrvalHeigoMM26700:58:03Diplom
2742IrvalAlariMM43601:24:06Diplom
998IsmaelJaanusMM28200:58:35Diplom
1333IvainenKristiNN30001:01:59Diplom
141IvainenToivoMM50300:46:03Diplom
1353IvanovSanderRRGMPA12601:02:11Diplom
3156IvanovaNadezdaNN99001:44:10Diplom
41IvaskKristoMM1700:40:35Diplom
712IvaskVarmoKaitseliit Järva MalevMPA7600:55:38Diplom
1720JäägerIreneNN459001:05:57Diplom
2123JaagoSigritNNN7301:11:31Diplom
616JaagoKülliNN402800:54:25Diplom
1765JaagoKristelNN4010901:06:32Diplom
1974JaaksonKätrinNTA11401:09:28Diplom
2249JaanholdKristerOriflameMMN3601:13:10Diplom
1887JaanimägiKatrinNN52501:08:09Diplom
2689JaasiKeiliNTA18301:22:22Diplom
1479JahnsonJüriMM457601:03:28Diplom
1852JakobiHelinaAQVA SPANN51401:07:44Diplom
1853JakobiVilveAQVA SPANN503501:07:44Diplom
91JakobsonTaaviMM3700:44:09Diplom
1975JakobsonIngridNN55501:09:28Diplom
1335JakovlevaAnastassiaMotusNN30101:02:00Diplom
11JaksonAhtoSK ProRunnerMM45100:37:54Diplom
695JakuštšenkoKirillMM21200:55:30Diplom
2538JalakasMariannNN76701:18:22Diplom
825JallaiViktoriaMyFitnessNN14600:56:51Diplom
1527JamnesAstraNN457801:03:49Diplom
891JänesSilverMM25900:57:25Diplom
713JänesRasmusMM21600:55:39Diplom
708JaniksonKülliNN11900:55:37Diplom
2999JankeÜlleIITEE SpordiklubiNN509501:32:35Diplom
738JankeSigridIITEE SpordiklubiNN403700:55:59Diplom
241JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM8800:48:41Diplom
2292JannoTaur-MarvinMPA17901:13:52Diplom
2960JansikeneAnnikaNN4519801:31:29Diplom
2335JansonJulikaNN505001:14:33Diplom
1798JaomaaJaneliTartu UjumisklubiNTA9501:07:01Diplom
2427JärvReiliAQVA SPANN72301:15:58Diplom
1414JärveKarolinNN33801:02:42Diplom
1929JärveSirliNN53701:08:53Diplom
2621JärvekülaJürgenMPA19101:20:17Diplom
2916JärvekülaReetNN4518601:29:54Diplom
2601JärvelaMarjuNN4018901:19:53Diplom
2451JärvelaKaiaRimikadNN73001:16:17Diplom
1301JärvetMarikaNN502001:01:45Diplom
2834JärviMeemeRakvere Karmeli KogudusMM43901:27:21Diplom
629JärvojaÜlleSaunapoodNTA2300:54:35Diplom
2030JärvojaKelliSaunapoodNTA11701:10:03Diplom
1767JärvpõldAngelaNN4011001:06:35Diplom
439JaskaAhto1. jalaväebrigaadMM501100:52:06Diplom
2562JätsaMaieNN506401:19:01Diplom
2563JätsaJoannaNNN10201:19:01Diplom
1989JefanovMirkoMM39601:09:41Diplom
3085JermakovaTatjanaMTÜ SpordiseltsNN4024901:37:17Diplom
1274JermolajevaLiidiaNN28101:01:31Diplom
15JesinSanderRakvere ViKeMPA100:38:14Diplom
734JõeAnniSK RadaNTA2800:55:57Diplom
2343JõekeerdMerleNN4016501:14:36Diplom
2288JõekeerdMarilyNTA15201:13:50Diplom
1492JõelaidAts-JoonasMMJ2801:03:36Diplom
764JõelehtLauriSaint Gobain Glass EstoniaMM22800:56:14Diplom
978JõgelaJoanaNN19200:58:21Diplom
1750JõgiEveliNN47201:06:16Diplom
2670JõgisAgneNN82701:21:49Diplom
2224JõgisooGrete LyNTA14401:12:51Diplom
1870JõgisteEmmaNTA10201:07:59Diplom
1877JõgisteJaanikaNN459901:08:01Diplom
3151JohansonLukiinaNN70201:43:39Diplom
290JolkinAlekseiEesti EnergiaMM403400:49:23Diplom
301JoostRobinJK Viljandi TUlevikMPA4100:49:35Diplom
3027JosuaHiljuNN4520501:34:10Diplom
615JuhansonAnnikaKiisid/LekkodNN8900:54:24Diplom
834JuhkamAndresMM407800:56:57Diplom
1225JuhkamSiretNN455601:01:06Diplom
2454JuhkovMarisNN73101:16:19Diplom
2738JuntsonÜlleNN4020901:24:01Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.