Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1478AllasAvelyNN36401:03:28Diplom
808LuikAvoMM454900:56:43Diplom
705KaskAvoMM501800:55:36Diplom
2398TähtBäbbyNN71301:15:32Diplom
3139PeilBenitaNN4521201:43:00Diplom
569NoolBirgitNN402300:53:53Diplom
831KloppBirgitNTA3100:56:53Diplom
1982KoptiBirgitNN55901:09:33Diplom
2034HüvaBirgitNTA12101:10:04Diplom
1564OjasteBirgitNN40101:04:12Diplom
2629BaumerBirgit PatriceSky PlusNN80901:20:25Diplom
2178BalõtševBirgithNTA14001:12:13Diplom
1296PikkojaBirkeNN28801:01:41Diplom
1422SuurorgBorisMM70501:02:46Diplom
563PoznahirkoBorissMM551000:53:46Diplom
1087ToftBrettMM502700:59:43Diplom
1077RoosBrigittaNTA4400:59:34Diplom
2693MõttusBrigittaNN83401:22:26Diplom
1540NeitoBritaAQVA SPANN38901:03:56Diplom
1973HangoBrittNNJ2901:09:28Diplom
291TammaruBrunoMM403500:49:24Diplom
325PärnCalvinMPA4600:49:57Diplom
1000KuikCareelika LiisiTÜ ASK FitnessklubiNN19600:58:38Diplom
105KallasteCarl RobertKaitsejõudude SpordiklubiMPA1500:44:40Diplom
2404KuntroCarmenNTA16301:15:39Diplom
1669UntCarmenNTA8701:05:20Diplom
2608HelveCäro-LyNTA17601:20:00Diplom
582MesiCarolinTVJNNN1100:54:06Diplom
2504RootsmaCarolyNNN10001:17:37Diplom
2101FreimanChatarinaSK VargamäeNN60401:11:04Diplom
1401KikkasChrislynNN33201:02:36Diplom
1364OoloChristiRakvere HaiglaNN31301:02:16Diplom
2362KoitveChristiaNTA15701:14:56Diplom
2694RõõmChristin MarleenRakvere Karmeli KogudusNTA18601:22:26Diplom
278MelkChristofer-MartenMPA3700:49:10Diplom
1162MeldoCia-HelenaNN24801:00:31Diplom
1046KivisikCristinaNTA4000:59:11Diplom
996NarussonDagmarNN405400:58:35Diplom
914ValgeDagneNN17500:57:43Diplom
2180MüürDanSK PõltsamaaMPA17201:12:17Diplom
1251OexlerDanielMM31801:01:21Diplom
2302TsironovDanielMPA18001:14:05Diplom
2147LuksDanielleWürthNNN7801:11:50Diplom
768LendreDanvarValga PõhikoolMPA8200:56:16Diplom
1867PotapovaDarjaNTA10101:07:56Diplom
390BažulinaDarjaKJK'Kalev' SillamäeNTA1600:51:15Diplom
1267TruhhanDarjaMotusNN27701:01:29Diplom
1257HunterDavidMM409701:01:27Diplom
1163KoitDeboraNNN3601:00:32Diplom
71TeppanDeiviNN500:43:12Diplom
3165KivisteDeiviNN99201:45:41Diplom
2065TammDeivyNN58801:10:33Diplom
717TiislerDemyMM21700:55:41Diplom
2092VelmarDenisUK AktiivMPA16601:10:56Diplom
335KolesnikovDenisVDV Group OÜMM11600:50:09Diplom
1904HudikDenisKodused PirukadMM38701:08:28Diplom
2349ToomastDevidMPA18101:14:38Diplom
304AudruDianaNN3000:49:37Diplom
2110TiiterDianaNNN7201:11:16Diplom
1857TintDianaNN4011701:07:50Diplom
1112OsurDianaNN454700:59:58Diplom
3163AasumetsDianaNN99101:45:11Diplom
2417HaapsalDianaOriflameNN71901:15:53Diplom
2483OssipovaDianaSaint Gobain Glass EstoniaNNN9501:17:09Diplom
184KäguDianaFazer Eesti ASNN40700:47:26Diplom
2255KostomarovaDianaNN65901:13:21Diplom
1270TeemoDianaBalticHouseNN27901:01:29Diplom
2819KuulmaDianaNN4517301:26:57Diplom
1037PurgaDianaNN20600:59:07Diplom
2766ZachcialDominikaHoolekandeteenused AS NN86701:25:22Diplom
2044VälisDorisNNN6601:10:12Diplom
2574KannelDorisNN78401:19:15Diplom
795JürgensDorisNN14100:56:31Diplom
1873LööperEdaNN459801:08:00Diplom
694KesvateraEdgarMM21100:55:30Diplom
144KannelEditNN40400:46:12Diplom
948AruEdmondMPA9900:58:04Diplom
328MihhailovEduardMM452400:50:04Diplom
519SarapEduardMM17200:53:12Diplom
272NovozhilovEduardMM451700:49:03Diplom
200HudilainenEerikSK MITSMPA2400:47:47Diplom
3126MeikopEerikaSpordiseltsNN5010501:41:26Diplom
389UustaluEeroMM13300:51:13Diplom
1022MetssaluEevaNN20200:58:56Diplom
1323KiilaspääEgeBaltichouse Production OÜNN29401:01:56Diplom
2120PankEgeGrossi ToidukaubadNN4014401:11:27Diplom
568MiljanEgertSK FortisMM18700:53:49Diplom
951EinmaaEgertMPA10100:58:05Diplom
1002PootsikEgertMPA10500:58:39Diplom
2290PuskarEgertMM41601:13:52Diplom
502PaniEgertMM16700:53:01Diplom
476KreekEgert-GerretSambliku klubiMMN1700:52:40Diplom
2363LaubeEgleNN69901:14:56Diplom
900PärnasaluEgle2. JALAVäEBRIGAADNN17300:57:33Diplom
2948AmboEgleBigbank ASNN92201:30:37Diplom
1774TroonEgleNN48401:06:43Diplom
498KäämerEgleNN5900:52:55Diplom
2297KostabiEgleNN67301:14:03Diplom
539PollEgleNN7300:53:24Diplom
626LehtojaEhaNN55100:54:33Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.