Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
401KährJanekMM13600:51:27Diplom
402RaudseppRainaNN401600:51:27Diplom
403LedisMaikenNN45600:51:28Diplom
404ToodingMeelisWellsportMM404900:51:30Diplom
405LepikultToomasElioni SpordiklubiMM55800:51:30Diplom
406RumpHarryMM13700:51:31Diplom
407MoselHenryMMN1400:51:31Diplom
408OtsaHeigoMM13800:51:32Diplom
409PärsRaigoMM13900:51:32Diplom
410TreierAareSpordiseltsMM14000:51:33Diplom
411SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM405000:51:33Diplom
412RästasKristinaNNN600:51:37Diplom
413ApsalonAivarPreabMM14100:51:38Diplom
414MarkovaAnnaMotusNN4200:51:38Diplom
415KadajaneLauriMM14200:51:40Diplom
416KamsTaaviRakvere Karmeli KogudusMM14300:51:41Diplom
417TibarIndrekMM14400:51:42Diplom
418VarikEndreSK Achilleus/Perekond VarikMM14500:51:46Diplom
419PertelsonAleksanderPerekond VarikMPA5200:51:47Diplom
420AasmaAhtoMM14600:51:47Diplom
421KallasKristerTSK JOOSUMM14700:51:47Diplom
422RatasRaulAQVA SPAMM405100:51:47Diplom
423PalitsJanarMM14800:51:50Diplom
424SimmTriinuHALVERNN4300:51:51Diplom
425LainevoolKaariMTA SKNN4400:51:51Diplom
426KlausRobinMPA5300:51:51Diplom
427LaurmaaViktorABB SpordiklubiMM14900:51:51Diplom
428MironovMargusPärnu TSSMM452900:51:52Diplom
429VellendEinarMM15000:51:53Diplom
430KälloSiimMM15100:51:54Diplom
431AruojaMihkelMM15200:51:55Diplom
432KoppelKaidoMM453000:51:56Diplom
433KülaveeUrmasMM55900:51:56Diplom
434TiganeSilvaNN45700:51:58Diplom
435LehtsaluUrmoTelia SpordiklubiMM15300:51:59Diplom
436ReitaluMarkoMPA5400:52:00Diplom
437VahterKajaNN401700:52:01Diplom
438TurjaKristelNN4500:52:04Diplom
439JaskaAhto1. jalaväebrigaadMM501100:52:06Diplom
440LepmetsMarjuNN4600:52:06Diplom
441KärdiKätlinKulina LasteaedNN4700:52:07Diplom
442NeeringRiivoMM405200:52:08Diplom
443KuleshovaAnnaSpartaNN4800:52:10Diplom
444PlagnaudJean-LucMM501200:52:10Diplom
445SokolovTiitMM453100:52:11Diplom
446ArmJaanikaSpartaNNN700:52:12Diplom
447PikkofJaanissportloveMM15400:52:13Diplom
448SuslovaMilenaKJK'Kalev' SillamäeNTA1700:52:14Diplom
449RaidmaSaimonMM15500:52:14Diplom
450ArumägiArneMM453200:52:18Diplom
451NaaritsKerstiHaljala GümnaasiumNN4900:52:18Diplom
452KoolmeisterIlmarMM15600:52:18Diplom
453KruusaLeelia1989NN5000:52:19Diplom
454VaherMarkusTIK MPA5500:52:23Diplom
455LompPatrickMMJ1600:52:24Diplom
456LattLauriVia3lMM15700:52:24Diplom
457MardlaRiinaKolmeksNN401800:52:24Diplom
458GalkovskiGedrigMMN1500:52:25Diplom
459JürgenJarmoMMN1600:52:25Diplom
460SelterAhtoAS Eesti PagarMM453300:52:26Diplom
461ParboKarl RasmusMMJ1700:52:26Diplom
462LeisaluRavelMPA5600:52:26Diplom
463KormikTõnis1. jalaväebrigaadMM15800:52:27Diplom
464AalUrvoMM15900:52:27Diplom
465MerilooKatreNTA1800:52:27Diplom
466NurmEneNN50500:52:28Diplom
467LumbergKairiTrimtex DreamteamNN5100:52:30Diplom
468RütmanAnna-BritNTA1900:52:31Diplom
469ToomsaluKerstiNN401900:52:31Diplom
470LuudAarneMM453400:52:32Diplom
471RandMerikeNN5200:52:32Diplom
472MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM501300:52:34Diplom
473LaukseLauriMM16000:52:35Diplom
474VaksKristiinaNN5300:52:36Diplom
475RahusooTarvoMM16100:52:39Diplom
476KreekEgert-GerretSambliku klubiMMN1700:52:40Diplom
477AarmaaAveNN5400:52:40Diplom
478LeznevskyAndreasMM405300:52:41Diplom
479LukmannRiivoMM16200:52:42Diplom
480TederIngaNN45800:52:43Diplom
481VolkovaTatjanaNN5500:52:43Diplom
482VatselRigoMM453500:52:44Diplom
483TatrikSilverMPA5700:52:44Diplom
484SaareperaEliiseNNJ400:52:46Diplom
485PõldojaArgoMM16300:52:46Diplom
486KüttisGüntherMPA5800:52:46Diplom
487KeppAndreasMPA5900:52:47Diplom
488NõmbergAarneMM501400:52:47Diplom
489MesjatsevKevinTüri ÜhisgümnaasiumMPA6000:52:47Diplom
490Berg-JürgensSiimMM16400:52:48Diplom
491OrroLiisNN5600:52:48Diplom
492KallasPriitMM405400:52:48Diplom
493ReilesAurikaSveba-Dahlen SpordiklubiNN5700:52:49Diplom
494LaksLiivarMM16500:52:49Diplom
495RemmelgLiisNN5800:52:52Diplom
496AartErikMPA6100:52:53Diplom
497KitvelOlevSaku SuusaklubiMM405500:52:55Diplom
498KäämerEgleNN5900:52:55Diplom
499LangKatrinSportland Eesti ASNN6000:52:57Diplom
500NooniJürgoMM16600:52:59Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.