Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
902GaerErkoMMN2100:57:34Diplom
142AguAivoMM402100:46:06Diplom
684KodasmaKaieOK West/Hansaprint OüNN452100:55:25Diplom
949AbelMirkoMMJ2100:58:04Diplom
187RidalaanRobertMPA2100:47:30Diplom
215LoiKarinaNN2100:48:01Diplom
2782LyubaevAlexanderMM552101:25:49Diplom
1309RemmelIlviNN502101:01:50Diplom
558PõderSiljaNN402200:53:41Diplom
306PartanenAndreiMM452200:49:41Diplom
55RoosimetsJannoMM2200:41:54Diplom
2880KäärstMarjuNN602201:28:42Diplom
2884MüürUnoFazer Eesti ASMM552201:28:47Diplom
602RaspelAnna MariaNTA2200:54:17Diplom
867AabreldaalSvenMM502200:57:15Diplom
1635OrupõldLauraSpordiseltsNNJ2201:04:58Diplom
1382AosaarSirleNN502201:02:29Diplom
1910VarikEvePerekond VarikNN552201:08:30Diplom
899SeemannMarleenNNN2200:57:32Diplom
149KaskaMarkoMM402200:46:16Diplom
942VuksAlfred-ReinhardMMN2200:58:02Diplom
702BabjakJelenaNN452200:55:35Diplom
192VeeringMooritsMPA2200:47:37Diplom
217UiboNeleNN2200:48:07Diplom
1001KärvetTanelMMJ2200:58:39Diplom
310AdratKalleMM452300:49:45Diplom
569NoolBirgitNN402300:53:53Diplom
58ViltLauriMM2300:41:58Diplom
2898DavõdovaJutaK-Järve Tammiku PõhikoolNN602301:29:15Diplom
870ErrildMaiduMM502300:57:16Diplom
1640RääkHannaNNJ2301:05:00Diplom
1392SoonLeegiNN502301:02:32Diplom
629JärvojaÜlleSaunapoodNTA2300:54:35Diplom
903KivistikMirjamNNN2300:57:34Diplom
1169ÕunapuuMihkelMMJ2301:00:35Diplom
1942KontLeaNN552301:09:00Diplom
169SeilEidoMM402300:46:58Diplom
706KuusmaPiretNN452300:55:36Diplom
198KannelRannoMPA2300:47:45Diplom
3020VäntoKaljuMM552301:33:57Diplom
227KivilaMeriliisHarjumaa suusa ja rattaklubiNN2300:48:20Diplom
1006TederTõnisA-SportMMN2300:58:41Diplom
59KohoErkiSelverMM2400:42:06Diplom
580ThalKaijuOma KingNN402400:54:04Diplom
328MihhailovEduardMM452400:50:04Diplom
1403SemidorLeaNN502401:02:37Diplom
640LubiSandraNTA2400:54:45Diplom
908AmmerAnniLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN2400:57:40Diplom
1173VaarikÜlariMMN2401:00:37Diplom
1174LaurimaaAndreMMJ2401:00:37Diplom
940LebenMargusMM502400:57:58Diplom
175StroomInnoMM402400:47:07Diplom
2997VäliIlsiaNN602401:32:31Diplom
1735TammMerylinNNJ2401:06:09Diplom
200HudilainenEerikSK MITSMPA2400:47:47Diplom
230RennelMaddiKulina LasteaedNN2400:48:27Diplom
3047NukkaÜloMM552401:34:53Diplom
744RätsepAngelaNN452400:56:01Diplom
2049VõhmarVilmaHäirekeskusNN552401:10:16Diplom
64HarjoRainMM2500:42:32Diplom
589GutmannKerstiNN402500:54:09Diplom
353TammReinMM452500:50:26Diplom
3172PaeRaivoMM552501:47:56Diplom
658RebaneKristelNTA2500:54:59Diplom
1438KruusimägiAnuHKScan EstoniaNN502501:02:59Diplom
1197DaubarisMartinMMN2501:00:50Diplom
186MändlaRaulALSO Eesti OÜMM402500:47:28Diplom
3013SeliRenna'AS HKScan Estonia'NN602501:33:13Diplom
201PulkStivertAlutaguse SKMPA2500:47:48Diplom
992MartinKellyLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN2500:58:30Diplom
997KliimannRaivoMM502500:58:35Diplom
234RaukKertuTÜ ASKNN2500:48:33Diplom
1776RehelemJohannaNNJ2501:06:45Diplom
1277KajaKarelMMJ2501:01:35Diplom
2056MatlaEllenNN552501:10:24Diplom
781KeslerIngridLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN452500:56:23Diplom
65InnoErmoMM2600:42:36Diplom
591EhandiRuthMTÜ Eesti Raudtee SpordiklubiNN402600:54:09Diplom
366MägiLennartMM452600:50:39Diplom
671KaljusaluKärtynKJK HartaNTA2600:55:14Diplom
1470JuusPilleNN502601:03:21Diplom
199MaaringLauriMM402600:47:47Diplom
203RennelArturMPA2600:47:52Diplom
3028TihasteAnneNN602601:34:10Diplom
1253ReinsaluMartinMMN2601:01:22Diplom
1003KälloKristiNNN2600:58:40Diplom
238TreffnerKadriKõlleste SpordiklubiNN2600:48:38Diplom
1777TiislerHelenNNJ2601:06:45Diplom
1279KajaMarekREGMMJ2601:01:35Diplom
1028RaudlaTaaviMM502600:59:03Diplom
2069KoitEveNN552601:10:37Diplom
791RannikAndraNN452600:56:29Diplom
1846VillersLisetteNNJ2701:07:39Diplom
1087ToftBrettMM502700:59:43Diplom
66KlettenbergAndresHigh5 EstoniaMM2700:42:40Diplom
2122HüürMaarisNN552701:11:30Diplom
597HeinsaarEneliiNN402700:54:14Diplom
1367Vodja-IšpajevMartinMMJ2701:02:18Diplom
375IlusAndrusMM452700:50:55Diplom
687KurgKertukivilinna koolNTA2700:55:27Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.