Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
538ZovoJanarMM18100:53:24Diplom
794VeerväliTõnisMM407400:56:30Diplom
1050ŽavoronkovArvoMM29200:59:13Diplom
1306FrantsuzovTanelMM32401:01:48Diplom
1562SavitskiHeli-MallNN502801:04:10Diplom
1818LeitoTuuliNN4011301:07:23Diplom
2074AnijagoAnuNN59101:10:40Diplom
2586MurakasMarcoMPA18901:19:25Diplom
2842OllemaTriinNN89001:27:38Diplom
539PollEgleNN7300:53:24Diplom
795JürgensDorisNN14100:56:31Diplom
1307KangroMairisNN456201:01:48Diplom
1563HarumäeMarisNN40001:04:10Diplom
2075MordassovaJekaterinaNN59201:10:41Diplom
2331ShizobokovaJekaterinaNN504901:14:31Diplom
2587MurdjõeKetlinNN79001:19:30Diplom
2843VallimägiMarikaNN508101:27:39Diplom
284TamsarKatrinNN50300:49:16Diplom
540PõderSirliNTA2000:53:24Diplom
1052RooslaGailiNN21000:59:13Diplom
1564OjasteBirgitNN40101:04:12Diplom
1820UukIrinaNN459401:07:28Diplom
2076PalksaarLeaNN504101:10:41Diplom
2588TammLiiliaNN79101:19:31Diplom
2844KorbeMairiNN89101:27:40Diplom
285HõrakSairosMM451900:49:17Diplom
797KäärdAveliNN14200:56:32Diplom
1053LepasildIngritNN454300:59:14Diplom
1309RemmelIlviNN502101:01:50Diplom
1565AitVladimirMM65601:04:12Diplom
1821TõevereJutaNN50701:07:28Diplom
2077TsõgankovaOlgaNN59301:10:41Diplom
2333MäärfeldtKerstiNN4016201:14:31Diplom
2589PärtelGerlyNN79201:19:31Diplom
2845TsemelKätlinNN89201:27:42Diplom
3101PajumäeÜlleNN4520901:38:42Diplom
542UiboRainisMM60500:53:25Diplom
1054AljasAndrusMM456000:59:16Diplom
1310PipenbergOlariMMN3001:01:51Diplom
1566PäärKristiinaNN408601:04:13Diplom
2078SabaliskKarinNN59401:10:43Diplom
2334MäesaluJelenaNN4016301:14:32Diplom
2590KolloMerleNN4018501:19:32Diplom
2846MälloPiretNN4021901:27:44Diplom
3102VoolaineKaiNN556101:38:51Diplom
31KovadloKirillMM1300:39:59Diplom
287ZvorovskiHeliNN45500:49:22Diplom
543UbarAlarMM18300:53:25Diplom
799MeltsErkiMM407600:56:35Diplom
1055KelduMaikenNN405700:59:17Diplom
1311PreimannElenNN29101:01:52Diplom
1567SaksSiretNN40201:04:13Diplom
2079KaldaruKrisliNN59501:10:43Diplom
2335JansonJulikaNN505001:14:33Diplom
2591KolloImreMM4013901:19:32Diplom
2847ReimanKaidoMM44001:27:44Diplom
3103RaagMarianNN97001:39:04Diplom
544HaamerElenNN7400:53:26Diplom
800VooreRometMM23500:56:35Diplom
1056SaulRaimoMM408800:59:18Diplom
1568KüttKellyNTA8201:04:14Diplom
1824SeireHermanMPA14701:07:29Diplom
2080RilloKärolinNNN6701:10:44Diplom
2336Viil-PritsonEve-LyNN68401:14:33Diplom
2592ReinartAnuNN553501:19:35Diplom
3104MuinasteSilviNN556201:39:06Diplom
801OlumetsTerjeNN452700:56:37Diplom
1057JuroAivarMM29300:59:18Diplom
1569NurkKatrinNN408701:04:15Diplom
2081VendlaMeriliiNNN6801:10:44Diplom
2337ArulaMerikeNN68501:14:34Diplom
2593KuuraKaireNN4018601:19:36Diplom
2849VoolaidMaireNN554101:27:48Diplom
3105MaisväliMailaNN5010301:39:07Diplom
34VirkebauArdoMM1400:40:20Diplom
802MikitaMarttiMMN1900:56:37Diplom
1314GebrukAnnikaNN29201:01:53Diplom
1570ZugovaMaarjaNN40301:04:15Diplom
1826TõevereJaneNN50901:07:29Diplom
2082BassovaMaarikaNN59601:10:47Diplom
2594SeppTiiuNN79301:19:36Diplom
2850PaiEveNN554201:27:49Diplom
3106MälloRainerMM4014301:39:08Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.