Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
530PõlluäärAndoMM17700:53:18Diplom
786MaanteeReneMM23300:56:26Diplom
1042WilloughbyRobert BUp SportMM29000:59:07Diplom
1554HudikIvanKodused PirukadMM34601:04:04Diplom
2834JärviMeemeRakvere Karmeli KogudusMM43901:27:21Diplom
19HellermaAndresMM900:38:44Diplom
275TammKardoMK TulevikMPA3500:49:05Diplom
531TeivaTimoMM17800:53:19Diplom
787SikkarMikkMPA8400:56:27Diplom
1043RohelpuuMihkelSK VõhmaMPA10700:59:07Diplom
2579KaasikKertTrismileMMN4101:19:20Diplom
276OssipOliverMMN1000:49:06Diplom
1300SulemenkovIgorMM502901:01:43Diplom
2324RummelAhtoMM41801:14:23Diplom
277VärtonMartinErki Noole KergejõustikukoolMPA3600:49:10Diplom
533MöllerOlaviMM405600:53:20Diplom
1045LavrovskiAlekseiMM70200:59:09Diplom
22YoshitoTsubasaMM1000:39:09Diplom
278MelkChristofer-MartenMPA3700:49:10Diplom
534MikkÜllarMM17900:53:21Diplom
790KäärikHaikoAIX TeamMM407300:56:28Diplom
1558LaanistoGlennSpartaMM34701:04:05Diplom
1814MiilimaaTargoMM37501:07:22Diplom
2838SursuVairoMPA20001:27:32Diplom
23BõkovRainerKjk VIKEMMJ100:39:25Diplom
279MarksonUnoMM55300:49:11Diplom
535LuhaäärAllanMM18000:53:21Diplom
1303TuiskRaidoMM32301:01:46Diplom
2327LangelMartinMM41901:14:24Diplom
3095TiitsonAntsMM4510401:38:03Diplom
24KaskVilluMM45200:39:44Diplom
280KallasRasmusPaide LinnameeskondMPA3800:49:13Diplom
792KongiAimarKrc Ehitus OÜMM23400:56:30Diplom
1304HiiemäeJüriPaide UjumisklubiMM503001:01:47Diplom
1560PagelOliverMM34801:04:09Diplom
1816OjaMikkMM37601:07:22Diplom
2840TiganeAndrusMM4014201:27:33Diplom
25RoopJaanNõmme KJKMPA200:39:46Diplom
281LillmetsRaulMPA3900:49:15Diplom
537HommikAivarViljandi SVKMM501500:53:22Diplom
1049RandmäeOlariMM29100:59:12Diplom
26GreenbaumJannoSpartaMM40600:39:47Diplom
538ZovoJanarMM18100:53:24Diplom
794VeerväliTõnisMM407400:56:30Diplom
1050ŽavoronkovArvoMM29200:59:13Diplom
1306FrantsuzovTanelMM32401:01:48Diplom
2586MurakasMarcoMPA18901:19:25Diplom
3098HenkTõnisOtsa OÜMM45401:38:16Diplom
27KasekampAndrusCYCLONMM40700:39:47Diplom
283LandbergErkiAQVA SPAMPA4000:49:16Diplom
1819SooneMartenASTERAMM37701:07:25Diplom
28ErmelIndrekSK ProRunnerMM1100:39:47Diplom
796RikkinenTarmoVAHANENMM407500:56:31Diplom
1308KallasseJannoKündja spordiklubiMM32501:01:49Diplom
29KaasikuJarmoAMBLA SKMPA300:39:58Diplom
285HõrakSairosMM451900:49:17Diplom
541KõrvitsTaaviPreabMM18200:53:25Diplom
1565AitVladimirMM65601:04:12Diplom
30SepparElvisFB JooksmineMM1200:39:58Diplom
286KõrvaJanTrelleborgMM10300:49:21Diplom
542UiboRainisMM60500:53:25Diplom
798KaseniitArnoSillamäe hariduse,kultuuri ja spordi selts MM502000:56:35Diplom
1054AljasAndrusMM456000:59:16Diplom
1310PipenbergOlariMMN3001:01:51Diplom
1822PeekHendrikViru-Nigula SpordiklubiMPA14601:07:28Diplom
31KovadloKirillMM1300:39:59Diplom
543UbarAlarMM18300:53:25Diplom
799MeltsErkiMM407600:56:35Diplom
2591KolloImreMM4013901:19:32Diplom
2847ReimanKaidoMM44001:27:44Diplom
32KalausHargoSOS Lasteküla Eesti ÜhingMM40800:39:59Diplom
800VooreRometMM23500:56:35Diplom
1056SaulRaimoMM408800:59:18Diplom
1312MarkLennartTelia SpordiklubiMM4010101:01:52Diplom
1824SeireHermanMPA14701:07:29Diplom
289KarpEndelNorma OKMM55400:49:22Diplom
1057JuroAivarMM29300:59:18Diplom
1313NooleAndres1. jalaväebrigaadMM503101:01:53Diplom
1825IndrikoIvoSaint Gobain Glass EstoniaMM37801:07:29Diplom
34VirkebauArdoMM1400:40:20Diplom
290JolkinAlekseiEesti EnergiaMM403400:49:23Diplom
802MikitaMarttiMMN1900:56:37Diplom
3106MälloRainerMM4014301:39:08Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.