Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
3140KirsKristiTelia SpordiklubiNN98001:43:09Diplom
855TartoMariTelia SpordiklubiNN15700:57:08Diplom
1423KeelMaryanneTelia SpordiklubiNN34101:02:47Diplom
2710PaluKristiinaTelia SpordiklubiNN84401:23:00Diplom
435LehtsaluUrmoTelia SpordiklubiMM15300:51:59Diplom
2229PriisaarKristelTelia SpordiklubiNN4015201:12:55Diplom
1733HartikainenMarkoTelia SpordiklubiMM37001:06:08Diplom
2252TõntsLeilaTelia SpordiklubiNTA15001:13:17Diplom
1741PaulusKaisaTelia SpordiklubiNN46701:06:11Diplom
2264TuhkanenMoonikaTelia SpordiklubiNN66301:13:27Diplom
1503PriisaarHendrikTelia SpordiklubiMPA12901:03:40Diplom
2822ViljuKerstiTelia SpordiklubiNN88301:27:03Diplom
2059KristjuhanMargusTelia SpordiklubiMM40001:10:28Diplom
1302AinenKristiTelia SpordiklubiNN28901:01:46Diplom
1312MarkLennartTelia SpordiklubiMM4010101:01:52Diplom
2382TammesMarcellaTervisesportNN4016801:15:16Diplom
454VaherMarkusTIK MPA5500:52:23Diplom
2475TukkElenTransferwiseNN74301:17:00Diplom
2476RohtlaEvaTransferwiseNN74401:17:01Diplom
3037RohtlaTheaTransferwiseNN555601:34:32Diplom
2280RohtlaElisTransferwiseNN66601:13:44Diplom
1783TellAndraTransferwiseNN48701:06:48Diplom
166VauKätlinTreenigpartnerNN1400:46:57Diplom
9RehelemStevenTreenigpartnerMM500:36:53Diplom
77SildTristan AikTreeningpartnerMPA900:43:31Diplom
4ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM40100:35:22Diplom
7VahterKaitTreeningpartnerMM40300:36:29Diplom
1MedarMartiTreeningpartner/DiadoraMMN100:33:42Diplom
17BarsegjanAstrid MaiTreeningpartner/DiadoraNNN100:38:29Diplom
33SootsViivi-AnneTreeningpartner/DiadoraNN45100:40:09Diplom
342MurekasJanarTrelleborgMM11800:50:16Diplom
286KõrvaJanTrelleborgMM10300:49:21Diplom
2914RamulAnnelyTriinu LasteaedNN4518401:29:53Diplom
2915KuusmaMargeTriinu LasteaedNN4518501:29:53Diplom
2405ValvingSiretTriinu LasteaedNN71501:15:40Diplom
3080KarusKentenTriinu LasteaedMPA20301:36:59Diplom
3081SmirnovKristinaTriinu LasteaedNN96201:37:02Diplom
467LumbergKairiTrimtex DreamteamNN5100:52:30Diplom
2579KaasikKertTrismileMMN4101:19:20Diplom
1252TagelIlmarTriSmile/Kõlleste SpordiklubiMM70401:01:22Diplom
421KallasKristerTSK JOOSUMM14700:51:47Diplom
316SaupõldTristanTTTTKMPA4400:49:48Diplom
1809SaupõldTarmoTTTTKMM504001:07:14Diplom
234RaukKertuTÜ ASKNN2500:48:33Diplom
1000KuikCareelika LiisiTÜ ASK FitnessklubiNN19600:58:38Diplom
2AndressonMartTÜASK / Alternatiivsed JooksjadMM100:33:46Diplom
1991ViljatTanelTüri Spordiklubide LiitMM39701:09:41Diplom
489MesjatsevKevinTüri ÜhisgümnaasiumMPA6000:52:47Diplom
2052LiivaMeiliTüritriNN4013301:10:18Diplom
579VeeremaaMarekTVJMM405800:54:04Diplom
582MesiCarolinTVJNNN1100:54:06Diplom
2092VelmarDenisUK AktiivMPA16601:10:56Diplom
2093VelmarOksanaUK AktiivNN4013901:10:56Diplom
1201VelmarJanikaUK AktiivNTA5501:00:52Diplom
864MustenLauraUp SportNN16100:57:15Diplom
760NaaritsAnu-MallUp SportNN404000:56:09Diplom
1042WilloughbyRobert BUp SportMM29000:59:07Diplom
2527PõderLeeloUue-Harmi koolNN4514301:17:57Diplom
796RikkinenTarmoVAHANENMM407500:56:31Diplom
86AtonenMarekVAK StaierMM3500:43:57Diplom
2703KelderKarinVAK StaierNN65401:22:52Diplom
768LendreDanvarValga PõhikoolMPA8200:56:16Diplom
769SikkMariaValga PõhikoolNN13400:56:16Diplom
50PereRenéVana Kooli MehedMM50100:41:16Diplom
618TaluKaidoVanasilla HKMM20100:54:29Diplom
3006RikkerKairiVändra LasteaedNN94001:32:56Diplom
3007LeitenSirjeVändra LasteaedNN555401:32:57Diplom
335KolesnikovDenisVDV Group OÜMM11600:50:09Diplom
456LattLauriVia3lMM15700:52:24Diplom
2701AasErikaViljandi kesklinna koolNN83901:22:49Diplom
1276AasJürgenViljandi kesklinna koolMPA12401:01:33Diplom
537HommikAivarViljandi SVKMM501500:53:22Diplom
824KitsingKasparViru ÕluMM407700:56:50Diplom
2471PohlaJaneViru ÕluNN74001:16:55Diplom
1822PeekHendrikViru-Nigula SpordiklubiMPA14601:07:28Diplom
1116TsurkanAleksandrVirudentMM30101:00:01Diplom
2200SkvortsovaRiinaVirudentNNN8001:12:37Diplom
972LaanRasmusVirudentMM27600:58:18Diplom
556SärgAllanVisad VirgadMM18400:53:38Diplom
404ToodingMeelisWellsportMM404900:51:30Diplom
2147LuksDanielleWürthNNN7801:11:50Diplom
933LuksLauriWürthMM455300:57:56Diplom
934LuksKüllikiWürthNN453600:57:57Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.