Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
202PajulaAnarMM7800:47:49Diplom
1226KiigemägiKristoMM31301:01:07Diplom
1227LooritsMarekMM31401:01:08Diplom
1739NormetArdiMM37101:06:10Diplom
3019KuzovkovVadimMM44901:33:49Diplom
972LaanRasmusVirudentMM27600:58:18Diplom
717TiislerDemyMM21700:55:41Diplom
974RaudkiviMarkusMM27700:58:18Diplom
463KormikTõnis1. jalaväebrigaadMM15800:52:27Diplom
208KarjametsKarmoMTÜ Tallinna Lennujaama SpordiklubiMM7900:47:57Diplom
464AalUrvoMM15900:52:27Diplom
977MuzõtšinRomanMM27800:58:20Diplom
2258LuikSiimMM41301:13:24Diplom
212VaksTanelMM8000:48:00Diplom
1237HudikArtjomKodused PirukadMM31501:01:14Diplom
982SimmulmannLauriMM27900:58:24Diplom
1494KompusHenriMM33901:03:37Diplom
2006KunderTaaviMM39801:09:50Diplom
1239SäälikAlvarMM31601:01:14Diplom
473LaukseLauriMM16000:52:35Diplom
985RosenbergMadisMM28000:58:25Diplom
986SaarRaidoMM28100:58:26Diplom
1498SauTaunoMM34001:03:38Diplom
219AndersonKristjanSelverMM8100:48:10Diplom
475RahusooTarvoMM16100:52:39Diplom
732KoplisteRauno1. jalaväebrigaadMM21800:55:52Diplom
2268SillaotsJanarKolmeksMM41401:13:28Diplom
733LükkJanarMM21900:55:56Diplom
1501VeldreLauriMM34101:03:39Diplom
479LukmannRiivoMM16200:52:42Diplom
224KorjusTaaviMM8200:48:18Diplom
1760ValdreToomasMM37201:06:28Diplom
2272MoosteMarekMM41501:13:33Diplom
226OtsMartinMM8300:48:20Diplom
1250KirsIngmarMM31701:01:20Diplom
739HabakukMikkMM22000:55:59Diplom
1251OexlerDanielMM31801:01:21Diplom
485PõldojaArgoMM16300:52:46Diplom
741PikhoffAimurMM22100:56:00Diplom
998IsmaelJaanusMM28200:58:35Diplom
231RonkelAlekseiMM8400:48:30Diplom
2024AllertReneMM39901:10:02Diplom
2792LaansoAlarMM43701:26:13Diplom
233KaunisAllanMM8500:48:32Diplom
490Berg-JürgensSiimMM16400:52:48Diplom
746SelgeSassMM22200:56:01Diplom
235RungiGert-KristjanGKR TradeMM8600:48:34Diplom
1260OopkaupKristjanMM31901:01:27Diplom
237SibulJaan21CCMM8700:48:36Diplom
749KoosapoegKaarelPwCMM22300:56:03Diplom
2797TellingAloMM43801:26:21Diplom
494LaksLiivarMM16500:52:49Diplom
751KaplanHarriMM22400:56:05Diplom
3055MillerMartinMM45001:35:18Diplom
752AllerAndresMM22500:56:06Diplom
241JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM8800:48:41Diplom
1009TalusteMarkoMM28300:58:42Diplom
754RonkAndresSA Põhja-Eesti RegionaalhaiglaMM22600:56:06Diplom
2290PuskarEgertMM41601:13:52Diplom
3059PeetsRainerMM45101:35:26Diplom
244AavikAndiMM8900:48:42Diplom
500NooniJürgoMM16600:52:59Diplom
3060SiniveeHenryMM45201:35:27Diplom
1525SeeneStenMM34201:03:48Diplom
246SussenKristoSaku Õlletehase SpordiklubiMM9000:48:43Diplom
502PaniEgertMM16700:53:01Diplom
2550ReinomägiMarekGrossi ToidukaubadMM43001:18:42Diplom
247TammertKasparMM9100:48:43Diplom
2295LepikHardiMM41701:13:57Diplom
248LahiJoosepRakvere Karmeli KogudusMM9200:48:45Diplom
505MahkveiAllanMM16800:53:03Diplom
761LiivakJanarSimuna SpordiklubiMM22700:56:09Diplom
2553LigiMarkoKL Rapla malevMM43101:18:44Diplom
251AlanurmeKristjanK-RautaMM9300:48:46Diplom
252PerliAnttiMM9400:48:47Diplom
764JõelehtLauriSaint Gobain Glass EstoniaMM22800:56:14Diplom
1020TrükmannMartinMM28400:58:51Diplom
765UrbanKarriNabiiri Holding OÜMM22900:56:15Diplom
1533RoaMauricioMM34301:03:52Diplom
510StrandmannMaitMM16900:53:06Diplom
256PiigliMadisMM9500:48:49Diplom
3072VäljaotsSillenMM45301:36:35Diplom
1537TeekiviTanelMM34401:03:53Diplom
2AndressonMartTÜASK / Alternatiivsed JooksjadMM100:33:46Diplom
258VahasteTeet1. jalaväebrigaadMM9600:48:50Diplom
1026KaskmanMartenMM28500:59:02Diplom
3RataseppRaitMM200:34:44Diplom
515UusmaaTeetMM17000:53:10Diplom
771KlausReinoMM23000:56:17Diplom
1795GorskovVladislavMotus spordiklubiMM37301:06:58Diplom
260MetskaevHelgerMM9700:48:51Diplom
772NugisSiimMM23100:56:18Diplom
261PalksaarMikkMM9800:48:52Diplom
517TilkTanelMM17100:53:11Diplom
1029HolzFlorianMM28600:59:03Diplom
6OsjametsMadisEdinburgh ACMM300:35:50Diplom
262KuusikArgoMM9900:48:52Diplom
2566KitsingTimoKlick Eesti ASMM43201:19:09Diplom
519SarapEduardMM17200:53:12Diplom
8NiineKristjanSK ProRunnerMM400:36:52Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.