Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2630KursKellyNTA17901:20:26Diplom
2886DanielTerjeLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN11401:28:57Diplom
71TeppanDeiviNN500:43:12Diplom
1607ÖöpikMarlenNTA8301:04:34Diplom
1863SündLiisiNNN6001:07:52Diplom
2119KeärSiiriRakke SKNN4512001:11:27Diplom
2375RandväliVeenaNN4513401:15:07Diplom
2631OrglaSilvaNTA18001:20:26Diplom
2887ViktorSilvyaLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN11501:28:59Diplom
3143KesmaKristaNN4521301:43:18Diplom
1096MõttusAndraSpordiseltsNN405800:59:50Diplom
1352MännisteMoonikaNN30801:02:11Diplom
1864MelkKristiineNN51901:07:52Diplom
2120PankEgeGrossi ToidukaubadNN4014401:11:27Diplom
2376VasijlevaTriinuNTA16001:15:08Diplom
2632LepikVolhaNN81001:20:30Diplom
2888ToonverkAiliNN4022301:29:00Diplom
3144MooraEthelNN4026101:43:18Diplom
841AlliksooHeleriKahe Silla KlubiNNN1800:57:02Diplom
1609TruuLemmeSpordiseltsNN409301:04:34Diplom
2121SavvovaJelenaNN60901:11:29Diplom
2377KriisaKristineNN70601:15:10Diplom
2633UusKadi-LiisNN81101:20:31Diplom
2889AitsenKirkeNTA19901:29:00Diplom
3145KilmMerliMTÜ Telia SpordiklubiNN5010801:43:20Diplom
842ÕismetsKaidyKahe Silla KlubiNNN1900:57:02Diplom
1098ÖöpikMerlinSWEDBANK SPORDIKLUBINN22100:59:53Diplom
1354LabentReginaNN407101:02:11Diplom
1610ProkopovaTatjanaNNJ2101:04:37Diplom
1866AasmaKerstiNN459701:07:54Diplom
2122HüürMaarisNN552701:11:30Diplom
2378HeinlaTriinNN4016701:15:10Diplom
2634KarjametsJuliaNN81201:20:37Diplom
2890VuksAireNN4022401:29:00Diplom
3146UuseluPilleNN98201:43:20Diplom
331MerilooKaariNTA1000:50:06Diplom
587LepikTanjaNN451100:54:08Diplom
843TullThara-LiisNN15300:57:02Diplom
1099TõnsauHelbeRakvere HaiglaNN454600:59:53Diplom
1355AlmarMoonikaNNN4501:02:11Diplom
1867PotapovaDarjaNTA10101:07:56Diplom
2123JaagoSigritNNN7301:11:31Diplom
2379KalfNeleNN4513501:15:10Diplom
2891Erikson-KivesteHeddiNN90501:29:09Diplom
3147ArroLiisNN98301:43:23Diplom
1356PillerMairikaOma KingNN30901:02:11Diplom
1612TõlgoAnnikaHigh5 EstoniaNN42001:04:38Diplom
1868KiivikasAnuAS Toom TekstiilNN52001:07:58Diplom
2124LoktevaValeriaSK ContraNTA13201:11:31Diplom
2380KamsMariaRakvere Karmeli KogudusNN70701:15:13Diplom
2636TorimEnelaNN81301:20:42Diplom
2892LiisEveNN4518001:29:09Diplom
3148ViidemannAndzelikaNN98401:43:23Diplom
333SaarEva-MariaKF SuusaklubiNTA1100:50:07Diplom
589GutmannKerstiNN402500:54:09Diplom
845LindLeidiSportland Eesti ASNN15400:57:04Diplom
1101LeegoEvelinNN22200:59:54Diplom
1357KauksiKerstinOma KingNN31001:02:12Diplom
1613Oksvort-KikasKerstiNN42101:04:39Diplom
1869SõmerReelikaNaiskodukaitseNN52101:07:59Diplom
2125TammKadriNNN7401:11:31Diplom
2381RennuKatreALSO Eesti OÜNN70801:15:15Diplom
2637MalmVeronikaSa Juht- ja Abikoerte KoolNN553601:20:42Diplom
3149VladimirovaVeronikaNN98501:43:23Diplom
78VaherAnnikaNN40200:43:38Diplom
1358LaidojaReetKülvandu SKNN456401:02:12Diplom
1614FreibergLembiNN42201:04:39Diplom
1870JõgisteEmmaNTA10201:07:59Diplom
2126VinkKerliSK ContraNPA16901:11:31Diplom
2382TammesMarcellaTervisesportNN4016801:15:16Diplom
2638KuslapEllenNN4019101:20:42Diplom
2894NõmmergaKatreLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN90601:29:11Diplom
3150VarretPiretNN4521401:43:38Diplom
591EhandiRuthMTÜ Eesti Raudtee SpordiklubiNN402600:54:09Diplom
1103MihkelsteinPiretNN22300:59:55Diplom
1359UmbsaarErliNN31101:02:13Diplom
1615OluKertuGrossi ToidukaubadNN42301:04:39Diplom
1871LättTiiaNN552101:07:59Diplom
2127VäljaotsAnnaliisaSK ContraNTA13301:11:31Diplom
2639MetsaluTiinaNN4019201:20:42Diplom
3151JohansonLukiinaNN70201:43:39Diplom
80LeibenauHeleriSK Metsasõbrad, AS Draka Keila CablesNN600:43:43Diplom
848LaiEvelyNN15500:57:05Diplom
1104SaarKaireNNN3100:59:55Diplom
1360VõrnoTriinNN31201:02:14Diplom
1616SommerSiiriNN42401:04:39Diplom
2128ÕigeTriinNNN7501:11:32Diplom
2384PedanikMeritNN70901:15:17Diplom
2640LessukMaretNN4515501:20:44Diplom
2896PõldsaarEvelinRakvere Karmeli KogudusNN90701:29:12Diplom
3152ErmannSiiriNN98601:43:39Diplom
849VeskimäeRiinaSportland Eesti ASNN15600:57:05Diplom
1105KullamaaOlgaNN22400:59:56Diplom
1361RelvikEveNN551101:02:15Diplom
1617MironjukMarinaNN42501:04:40Diplom
1873LööperEdaNN459801:08:00Diplom
2129PerkHelisSK ContraNTA13401:11:32Diplom
2385LuikEvaNN71001:15:19Diplom
2641TammekandKristiMTÜ SpordiseltsNN4019301:20:48Diplom
2897KõrreKerstinRakvere HaiglaNNN11601:29:12Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.