Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
301JoostRobinJK Viljandi TUlevikMPA4100:49:35Diplom
302PaiAigoEesti Energia SpordiklubiMM10800:49:36Diplom
303OngaEikoMM10900:49:36Diplom
304AudruDianaNN3000:49:37Diplom
305ValdnerRistoMPA4200:49:38Diplom
306PartanenAndreiMM452200:49:41Diplom
307VoogneJoonatanTALLINNA MÕÕKMPA4300:49:43Diplom
308TuhklaHelleLasila PõhikoolNN50400:49:43Diplom
309KruusmannGeidiNN3100:49:43Diplom
310AdratKalleMM452300:49:45Diplom
311PoomLianaNN3200:49:46Diplom
312UueniMerjeNN3300:49:46Diplom
313BirnbaumRaigoMM11000:49:47Diplom
314MaasikFreet-Gevin1. jalaväebrigaadMMN1100:49:47Diplom
315VeeleidTanelSpordiseltsMM403700:49:47Diplom
316SaupõldTristanTTTTKMPA4400:49:48Diplom
317SaksAnett-LeannAlutaguse SuusaklubiNTA800:49:49Diplom
318KuhiMarkoMPA4500:49:52Diplom
319LindmäeKairitNN401300:49:53Diplom
320PressJüriMM403800:49:53Diplom
321GillMihkelMM11100:49:53Diplom
322VeltmannEneliAudentesNTA900:49:55Diplom
323KallisJoelMM11200:49:55Diplom
324KaldaRaikiMM11300:49:56Diplom
325PärnCalvinMPA4600:49:57Diplom
326HäätarõRagnarAQVA SPAMM11400:49:58Diplom
327RootsKristjanMMJ1200:50:01Diplom
328MihhailovEduardMM452400:50:04Diplom
329TruutsUrmasMM50700:50:05Diplom
330TammeSilverSpordiklubi AltiusMMJ1300:50:05Diplom
331MerilooKaariNTA1000:50:06Diplom
332EimlaMihkelMM11500:50:06Diplom
333SaarEva-MariaKF SuusaklubiNTA1100:50:07Diplom
334EensooGunnarCYCLONMM403900:50:09Diplom
335KolesnikovDenisVDV Group OÜMM11600:50:09Diplom
336RussakAkoMPA4700:50:11Diplom
337AntonImreMM11700:50:12Diplom
338HaamerTarviMM404000:50:12Diplom
339LahiHansRakvere Karmeli KogudusMM55500:50:14Diplom
340ViglaKristjanMMJ1400:50:16Diplom
341LõokeRichard21cc TriatloniklubiMPA4800:50:16Diplom
342MurekasJanarTrelleborgMM11800:50:16Diplom
343MaasaluKristjanMM11900:50:18Diplom
344SemenkovaMirellNTA1200:50:19Diplom
345KasemaaJannoMM12000:50:21Diplom
346ÕunapGeidiSK Vanad OlümpiaaladNTA1300:50:21Diplom
347KelduKarelMMN1200:50:23Diplom
348KuurmaaTarmoMM12100:50:23Diplom
349KaabelSven DanielMMN1300:50:23Diplom
350TrullTanelMM12200:50:24Diplom
351PõdraKarelRakvere Karmeli KogudusMM12300:50:24Diplom
352LõhmusJanekMM404100:50:25Diplom
353TammReinMM452500:50:26Diplom
354ViltmannKadreKolmeksNN3400:50:26Diplom
355NortsTimoMM12400:50:27Diplom
356RoosvaldKrisliNN3500:50:27Diplom
357MaripuuRailiNN3600:50:28Diplom
358TõnissonJüriMM12500:50:28Diplom
359VorssJaanusMM404200:50:29Diplom
360MasingKajaNN3700:50:30Diplom
361NoodlaTarmoMM404300:50:33Diplom
362HahndorfMartMM12600:50:34Diplom
363LillepuuLauraSpartaNTA1400:50:35Diplom
364MeresmaaTarmoKahe Silla KlubiMM12700:50:38Diplom
365HulkkoKerstinASTERANN3800:50:38Diplom
366MägiLennartMM452600:50:39Diplom
367MuldHelinaNN3900:50:40Diplom
368KoseEvelinOlympic CasinoNN401400:50:43Diplom
369KuleshovVladimirMM404400:50:48Diplom
370TammTony AtsMTÜ SpordiseltsMPA4900:50:51Diplom
371SepaSanderMM12800:50:51Diplom
372MüürseppTiiuNN60100:50:52Diplom
373KannAntsMM404500:50:52Diplom
374ArukaskVidrik-Rein1. jalaväebrigaadMM12900:50:54Diplom
375IlusAndrusMM452700:50:55Diplom
376RehtlaRennoSK ProRunnerMM13000:50:57Diplom
377VikatIndrekMM13100:50:57Diplom
378KiisselMilleniumMMJ1500:50:57Diplom
379PladoAnuNN4000:50:59Diplom
380SolopaevaNinaKJK'Kalev' SillamäeNTA1500:51:01Diplom
381KursAndrusMM404600:51:02Diplom
382TambergErlendMM404700:51:03Diplom
383TatrikMatiMM50800:51:04Diplom
384VirkebauUrmasMM60200:51:06Diplom
385SaarIlmarMM13200:51:07Diplom
386RemmelkoorLisannaNNN500:51:08Diplom
387LippLaurikaitseliitMM55600:51:11Diplom
388PajuAldoMM404800:51:11Diplom
389UustaluEeroMM13300:51:13Diplom
390BažulinaDarjaKJK'Kalev' SillamäeNTA1600:51:15Diplom
391OtslaAntiEesti SportlaneMM452800:51:15Diplom
392TeearuRandoSUKL JõuluMPA5000:51:16Diplom
393TammMärtMM50900:51:16Diplom
394ErikRiinNN4100:51:18Diplom
395RingMartin1. jalaväebrigaadMM13400:51:19Diplom
396RumpAllar1. jalaväebrigaadMM13500:51:20Diplom
397SildAnvarMTÜ SpordiseltsMPA5100:51:21Diplom
398PalksaarVahurMM501000:51:22Diplom
399KippastoKaiNN401500:51:24Diplom
400PaabstelJuhanMM55700:51:26Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.