Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
223OrasRaivoEesti Energia SpordiklubiMM451500:48:15Diplom
740SiimarGretel-MarieNNN1500:55:59Diplom
1510LilosonKerstiOK KobrasNN551501:03:43Diplom
537HommikAivarViljandi SVKMM501500:53:22Diplom
40RemmelgAlariMM1600:40:34Diplom
1321KahrKristelNNJ1601:01:55Diplom
605KangroKalevMM501600:54:18Diplom
100KaigasEinarJooksupartnerMM401600:44:28Diplom
114KaskKertMPA1600:45:23Diplom
1652MaidleEsteNN551601:05:09Diplom
2682BeljajevaLjubovAQVA SPANN601601:22:12Diplom
390BažulinaDarjaKJK'Kalev' SillamäeNTA1600:51:15Diplom
650KäremaAnnelyITKH NaistekliinikNN451600:54:53Diplom
402RaudseppRainaNN401600:51:27Diplom
1176ÜleHeliAS WEndreNN501601:00:38Diplom
177KustavsonKatrinSpordiseltsNN1600:47:13Diplom
455LompPatrickMMJ1600:52:24Diplom
459JürgenJarmoMMN1600:52:25Diplom
1228NoormetsAivoMM551601:01:09Diplom
2523LangeproonNigulAS HKScan EstoniaMM601601:17:55Diplom
748VinnKärolNNN1600:56:01Diplom
243SimsAivarMM451600:48:41Diplom
41IvaskKristoMM1700:40:35Diplom
104SeemaRaulMM401700:44:40Diplom
1402TomsonMeeri TriinNNJ1701:02:36Diplom
1661ÕunapuuEneÕunapuuNN551701:05:14Diplom
126RüsseSamuelMPA1700:45:42Diplom
638SoomPeeterMM501700:54:45Diplom
2688BaikovaAnnaStartNN601701:22:21Diplom
1420TinnAareMM551701:02:46Diplom
653RiisTiiaSK ProRunnerNN451700:54:56Diplom
1186AngaKristaRakvere HaiglaNN501701:00:42Diplom
437VahterKajaNN401700:52:01Diplom
183ValangAnnKSK AlemNN1700:47:25Diplom
448SuslovaMilenaKJK'Kalev' SillamäeNTA1700:52:14Diplom
3010MuinasteHannesMM601701:33:05Diplom
461ParboKarl RasmusMMJ1700:52:26Diplom
476KreekEgert-GerretSambliku klubiMMN1700:52:40Diplom
272NovozhilovEduardMM451700:49:03Diplom
789KuusemetsJohanna Maria21CCNNN1700:56:28Diplom
44LilleViljarMM1800:40:51Diplom
565HurtKevin1. jalaväebrigaadMMN1800:53:47Diplom
841AlliksooHeleriKahe Silla KlubiNNN1800:57:02Diplom
120PaasAigorMM401800:45:34Diplom
651PõderHardiMMJ1800:54:53Diplom
146KannaSanderMPA1800:46:15Diplom
662KirikalMarisSpordiseltsNN451800:55:05Diplom
1687ParvAnneNN551801:05:31Diplom
2720KüüsmaaAnneTallinna Prantsuse LütseumNN601801:23:22Diplom
1712OrumägiAivoMM551801:05:55Diplom
1210VeeremaaEneNN501801:00:59Diplom
705KaskAvoMM501800:55:36Diplom
457MardlaRiinaKolmeksNN401800:52:24Diplom
204KõivKristiinaNN1800:47:53Diplom
465MerilooKatreNTA1800:52:27Diplom
1517LessukAnettNNJ1801:03:44Diplom
274PaatsAndrusMM451800:49:05Diplom
46KurgRaimokivilinna koolMM1900:41:01Diplom
2871LaansaluMareMTÜ SpordiseltsNN601901:28:28Diplom
842ÕismetsKaidyKahe Silla KlubiNNN1900:57:02Diplom
124TreilmannAndrsMM401900:45:39Diplom
913SovaTevonMMJ1900:57:42Diplom
665RohtlaAiriMTÜ SporsdiseltsNN451900:55:06Diplom
173AabreldaalRobinMPA1900:47:05Diplom
1718LippÜlleNN551901:05:57Diplom
210LiipaMari-LiisSK JooksupartnerNN1900:47:59Diplom
468RütmanAnna-BritNTA1900:52:31Diplom
469ToomsaluKerstiNN401900:52:31Diplom
1518LilleojaHegneNNJ1901:03:45Diplom
1264RandmaaIviNN501901:01:28Diplom
2299KasikovTõnuMM551901:14:03Diplom
775VooremäeGunnarMM501900:56:19Diplom
285HõrakSairosMM451900:49:17Diplom
802MikitaMarttiMMN1900:56:37Diplom
298RannuRaulBrenstolMM452000:49:28Diplom
47SalusaarMartMM2000:41:02Diplom
1588KustalaKarolinaNNJ2001:04:22Diplom
2873LiivakEppNN602001:28:31Diplom
2635ViigipuuPeeterMM552001:20:39Diplom
847TamsarTimm RainerMMN2000:57:04Diplom
884LimbergAnuNNN2000:57:24Diplom
133LaheHeikiMM402000:45:47Diplom
930KummKarl-ErikMMJ2000:57:55Diplom
683KaseKatrinNN452000:55:25Diplom
178TopsKenriMPA2000:47:14Diplom
1742AulMaireNN552001:06:11Diplom
214RiipusIngridNN2000:48:00Diplom
1301JärvetMarikaNN502001:01:45Diplom
540PõderSirliNTA2000:53:24Diplom
798KaseniitArnoSillamäe hariduse,kultuuri ja spordi selts MM502000:56:35Diplom
545NormakTiinaKeskkonnaametNN402000:53:27Diplom
548KursMariliisJärve SKNN402100:53:28Diplom
299TreiIlmarMM452100:49:29Diplom
53KelkMartTeam STIHLMM2100:41:42Diplom
2875AlbertLeaNN602101:28:34Diplom
581LippGeilyNTA2100:54:05Diplom
837ReinsaluUdoMM502100:56:58Diplom
1610ProkopovaTatjanaNNJ2101:04:37Diplom
1871LättTiiaNN552101:07:59Diplom
894NiitStellaNNN2100:57:26Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.