Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
912SaarHeigoMM26300:57:42Diplom
1424LiimanMargusPõhjakeskusMM33201:02:47Diplom
401KährJanekMM13600:51:27Diplom
2961TürkRaigoASTERAMM44401:31:30Diplom
147MoorastReioMM6400:46:16Diplom
659RäbinNikolaiKuressaare GümnaasiumMM20500:55:00Diplom
148KrullKristjanMM6500:46:16Diplom
1428OttoKalevMM33301:02:48Diplom
406RumpHarryMM13700:51:31Diplom
918SepamägiTomiMM26400:57:45Diplom
408OtsaHeigoMM13800:51:32Diplom
664TruuHarryMM20600:55:06Diplom
2968PadrikJaanMM44501:31:40Diplom
153PetersonRichardMM6600:46:35Diplom
409PärsRaigoMM13900:51:32Diplom
154CroenenJorisMM6700:46:41Diplom
410TreierAareSpordiseltsMM14000:51:33Diplom
666KuznetsovAlekseiMM20700:55:07Diplom
1178RolitšAlekseiEesti Energia SpordiklubiMM30601:00:39Diplom
923MennikHilvarNordwoodMM26500:57:49Diplom
156AllmägiAapSK RadaMM6800:46:42Diplom
157SaareperaJaanusArs ProjektMM6900:46:42Diplom
413ApsalonAivarPreabMM14100:51:38Diplom
669ArosSilverMM20800:55:11Diplom
1949ArroErikSpordiseltsMM39001:09:15Diplom
415KadajaneLauriMM14200:51:40Diplom
2207ReimetsAldo1. jalaväebrigaadMM40801:12:39Diplom
416KamsTaaviRakvere Karmeli KogudusMM14300:51:41Diplom
1184JürgensonKristoMM30701:00:42Diplom
417TibarIndrekMM14400:51:42Diplom
418VarikEndreSK Achilleus/Perekond VarikMM14500:51:46Diplom
164EttiTaaviMM7000:46:54Diplom
420AasmaAhtoMM14600:51:47Diplom
421KallasKristerTSK JOOSUMM14700:51:47Diplom
423PalitsJanarMM14800:51:50Diplom
1704TähisteUrmoNordwoodMM36701:05:48Diplom
1193SuviJaanusRMKMM30801:00:48Diplom
2217KuusikReneAQVA SPAMM40901:12:46Diplom
2473SaarKaidoMM42801:17:00Diplom
1962SimusMargusMM39101:09:25Diplom
427LaurmaaViktorABB SpordiklubiMM14900:51:51Diplom
1451LillemetsIvarMM33401:03:05Diplom
172AleksejevAndreiKuldkaruMM7100:47:02Diplom
429VellendEinarMM15000:51:53Diplom
685EllerveeMartinSK CFCMM20900:55:26Diplom
430KälloSiimMM15100:51:54Diplom
1454ReiOlevMM33501:03:07Diplom
431AruojaMihkelMM15200:51:55Diplom
943LõhmusRagnarMM26600:58:03Diplom
945IrvalHeigoMM26700:58:03Diplom
1457ArroAgoKahe Silla KlubiMM33601:03:08Diplom
2993ArgelEvertMM44601:32:29Diplom
435LehtsaluUrmoTelia SpordiklubiMM15300:51:59Diplom
691IbrusTaaviMM21000:55:29Diplom
947TeraRainerSK KarulaMM26800:58:04Diplom
181VildersenTarmoMM7200:47:20Diplom
694KesvateraEdgarMM21100:55:30Diplom
1206MaidlaReevoMM30901:00:54Diplom
2742IrvalAlariMM43601:24:06Diplom
695JakuštšenkoKirillMM21200:55:30Diplom
696ReinoErmeMM21300:55:31Diplom
2232ReaJaanMM41001:12:58Diplom
3000PõderKaidoMM44701:32:36Diplom
697HelmIlmarKündja spordiklubiMM21400:55:32Diplom
2233MännikAinarMM41101:12:58Diplom
954KarroKertMM26900:58:06Diplom
1978LeppiksaarMargusASTERAMM39201:09:30Diplom
955HuopolainenIvarMM27000:58:06Diplom
1211PedoskMikkGKR TradeMM31001:00:59Diplom
2491OttJaanisIda PrefektuurMM42901:17:19Diplom
1980TrikJanekMM39301:09:32Diplom
189IlvesPeeterMM7300:47:32Diplom
1213KuznetsovRainEstonian CellMM31101:01:00Diplom
190AunAllanMM7400:47:32Diplom
191PüssimMartinMM7500:47:33Diplom
447PikkofJaanissportloveMM15400:52:13Diplom
1215HeinlooMarkoMM31201:01:00Diplom
704LehtpuuErkiMM21500:55:35Diplom
960RimmeldRistoMM27100:58:09Diplom
1728KajuIndrekMM36801:06:02Diplom
1984KäärtMehisMM39401:09:38Diplom
193KaareAndresMM7600:47:38Diplom
449RaidmaSaimonMM15500:52:14Diplom
1474KruusimaaOlaviMM33701:03:22Diplom
2242LepikAleksanderMM41201:13:06Diplom
196LepasaluSiimMM7700:47:41Diplom
452KoolmeisterIlmarMM15600:52:18Diplom
1476ParvKaidoPix OÜMM33801:03:22Diplom
1732KurvitsKuldarMM36901:06:07Diplom
1988TammRaunoMM39501:09:40Diplom
965KälvijäinenJarmoTartu VanglaMM27200:58:14Diplom
1733HartikainenMarkoTelia SpordiklubiMM37001:06:08Diplom
1989JefanovMirkoMM39601:09:41Diplom
966BastigSvenAQVA SPAMM27300:58:15Diplom
3014VinneMarioMM44801:33:28Diplom
967LehtsaluAllarMM27400:58:16Diplom
1991ViljatTanelTüri Spordiklubide LiitMM39701:09:41Diplom
456LattLauriVia3lMM15700:52:24Diplom
968AndressonAiretG4S SKMM27500:58:16Diplom
713JänesRasmusMM21600:55:39Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.