Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
201PulkStivertAlutaguse SKMPA2500:47:48Diplom
202PajulaAnarMM7800:47:49Diplom
203RennelArturMPA2600:47:52Diplom
204KõivKristiinaNN1800:47:53Diplom
205KõivSvenMMN800:47:53Diplom
206LaivSilverMM451300:47:56Diplom
207PuuseppAndraTäppsportlasedNN40900:47:57Diplom
208KarjametsKarmoMTÜ Tallinna Lennujaama SpordiklubiMM7900:47:57Diplom
209ValgeLilianNNN300:47:59Diplom
210LiipaMari-LiisSK JooksupartnerNN1900:47:59Diplom
211PoppAndreMPA2700:47:59Diplom
212VaksTanelMM8000:48:00Diplom
213MalkusMargusMM402700:48:00Diplom
214RiipusIngridNN2000:48:00Diplom
215LoiKarinaNN2100:48:01Diplom
216TammKaimarMK TulevikMPA2800:48:01Diplom
217UiboNeleNN2200:48:07Diplom
218ArosRomiMPA2900:48:10Diplom
219AndersonKristjanSelverMM8100:48:10Diplom
220KuhiKatriNNJ200:48:14Diplom
221KuhiPeeterMM451400:48:14Diplom
222PalmErkiMM50500:48:15Diplom
223OrasRaivoEesti Energia SpordiklubiMM451500:48:15Diplom
224KorjusTaaviMM8200:48:18Diplom
225TuruKaljoMM50600:48:18Diplom
226OtsMartinMM8300:48:20Diplom
227KivilaMeriliisHarjumaa suusa ja rattaklubiNN2300:48:20Diplom
228MäggiMartinMM402800:48:23Diplom
229KivariAndrusSaint Gobain Glass EstoniaMM402900:48:26Diplom
230RennelMaddiKulina LasteaedNN2400:48:27Diplom
231RonkelAlekseiMM8400:48:30Diplom
232KakkLiinaNN45300:48:32Diplom
233KaunisAllanMM8500:48:32Diplom
234RaukKertuTÜ ASKNN2500:48:33Diplom
235RungiGert-KristjanGKR TradeMM8600:48:34Diplom
236AjaotsHeliSHMNN401000:48:36Diplom
237SibulJaan21CCMM8700:48:36Diplom
238TreffnerKadriKõlleste SpordiklubiNN2600:48:38Diplom
239HaasMaarja TriinSportland Eesti ASNN2700:48:39Diplom
240LehisteMarekMPA3000:48:39Diplom
241JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM8800:48:41Diplom
242ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMPA3100:48:41Diplom
243SimsAivarMM451600:48:41Diplom
244AavikAndiMM8900:48:42Diplom
245VeeremaaAnaliisNTA700:48:42Diplom
246SussenKristoSaku Õlletehase SpordiklubiMM9000:48:43Diplom
247TammertKasparMM9100:48:43Diplom
248LahiJoosepRakvere Karmeli KogudusMM9200:48:45Diplom
249KäsperPriitMM403000:48:45Diplom
250KingJanekSOS Lasteküla Eesti ÜhingMMN900:48:46Diplom
251AlanurmeKristjanK-RautaMM9300:48:46Diplom
252PerliAnttiMM9400:48:47Diplom
253KikasKristiinaNN2800:48:47Diplom
254OtslaMattiasEesti SportlaneMMJ1100:48:47Diplom
255TaluKristjanMM403100:48:48Diplom
256PiigliMadisMM9500:48:49Diplom
257ToomeRitaLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN45400:48:49Diplom
258VahasteTeet1. jalaväebrigaadMM9600:48:50Diplom
259MerilooJaneNNN400:48:51Diplom
260MetskaevHelgerMM9700:48:51Diplom
261PalksaarMikkMM9800:48:52Diplom
262KuusikArgoMM9900:48:52Diplom
263GreenbaumToomasMM403200:48:52Diplom
264LuikVahurMM10000:48:53Diplom
265AruMarekKvaliteetKliimaMM403300:48:54Diplom
266PehlakMartinEstnord ConsultsMM10100:48:57Diplom
267SuurKauriMPA3200:48:57Diplom
268SavtšenkoKseniaKJK'Kalev' SillamäeNNJ300:48:58Diplom
269KriksReinRakvere OKMM65100:48:58Diplom
270ReediRaul VillemMPA3300:49:02Diplom
271SutterArminMM10200:49:03Diplom
272NovozhilovEduardMM451700:49:03Diplom
273MürkHenrikMPA3400:49:03Diplom
274PaatsAndrusMM451800:49:05Diplom
275TammKardoMK TulevikMPA3500:49:05Diplom
276OssipOliverMMN1000:49:06Diplom
277VärtonMartinErki Noole KergejõustikukoolMPA3600:49:10Diplom
278MelkChristofer-MartenMPA3700:49:10Diplom
279MarksonUnoMM55300:49:11Diplom
280KallasRasmusPaide LinnameeskondMPA3800:49:13Diplom
281LillmetsRaulMPA3900:49:15Diplom
282RedlichRiinaPärnu MaavalitsusNN50200:49:16Diplom
283LandbergErkiAQVA SPAMPA4000:49:16Diplom
284TamsarKatrinNN50300:49:16Diplom
285HõrakSairosMM451900:49:17Diplom
286KõrvaJanTrelleborgMM10300:49:21Diplom
287ZvorovskiHeliNN45500:49:22Diplom
288KruusamägiKatrinSpordiseltsNN2900:49:22Diplom
289KarpEndelNorma OKMM55400:49:22Diplom
290JolkinAlekseiEesti EnergiaMM403400:49:23Diplom
291TammaruBrunoMM403500:49:24Diplom
292UiboKristinaNN401100:49:24Diplom
293SallaYürjoMM10400:49:25Diplom
294MertsinaHeikoMM10500:49:26Diplom
295AdliMarekMM403600:49:27Diplom
296MjatsinGrigoriMotusMM10600:49:27Diplom
297MetsTarvoMM10700:49:28Diplom
298RannuRaulBrenstolMM452000:49:28Diplom
299TreiIlmarMM452100:49:29Diplom
300TaveterAnuSUKL JõuluNN401200:49:33Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.