Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
1342ÕisEveNN551001:02:05Diplom
331MerilooKaariNTA1000:50:06Diplom
83OttoAleksanderMPA1000:43:51Diplom
110KuuskmePriitMM451000:45:15Diplom
398PalksaarVahurMM501000:51:22Diplom
152LillepMarisSA Põhja-Eesti RegionaalhaiglaNN1000:46:31Diplom
931MetsmaaEls MariaNNJ1000:57:55Diplom
939VooremäeLindaNN501000:57:57Diplom
195KaseKarl-EmilMMJ1000:47:40Diplom
1484PiirlaRaivoMM601001:03:32Diplom
2254ArmuandPiretNN601001:13:20Diplom
236AjaotsHeliSHMNN401000:48:36Diplom
276OssipOliverMMN1000:49:06Diplom
22YoshitoTsubasaMM1000:39:09Diplom
292UiboKristinaNN401100:49:24Diplom
314MaasikFreet-Gevin1. jalaväebrigaadMMN1100:49:47Diplom
571KallipPeepMM551100:53:59Diplom
582MesiCarolinTVJNNN1100:54:06Diplom
72PaesüldHarlesBigbank ASMM401100:43:14Diplom
587LepikTanjaNN451100:54:08Diplom
333SaarEva-MariaKF SuusaklubiNTA1100:50:07Diplom
1361RelvikEveNN551101:02:15Diplom
84KaskaHardyMPA1100:43:53Diplom
130HimuškinAndreMM451100:45:45Diplom
155MonesMaritaNN1100:46:41Diplom
439JaskaAhto1. jalaväebrigaadMM501100:52:06Diplom
980KaldmaaAndraNNJ1100:58:23Diplom
1013SarapMirjaEHKNN501100:58:44Diplom
2294KivistikLiiviNN601101:13:56Diplom
254OtslaMattiasEesti SportlaneMMJ1100:48:47Diplom
1538VirkunenReinMM601101:03:54Diplom
28ErmelIndrekSK ProRunnerMM1100:39:47Diplom
300TaveterAnuSUKL JõuluNN401200:49:33Diplom
577ReilandWoldemarSIG SaksamaaMM551200:54:03Diplom
1093EermeMartinaNNJ1200:59:46Diplom
327RootsKristjanMMJ1200:50:01Diplom
81TukanovKonstantinMM401200:43:44Diplom
85PartsRaimondNõmme RattaklubiMPA1200:43:54Diplom
344SemenkovaMirellNTA1200:50:19Diplom
347KelduKarelMMN1200:50:23Diplom
619PedariEilikeDICRONN451200:54:30Diplom
630LebertAnneliNNN1200:54:36Diplom
162EttiAnniNN1200:46:53Diplom
1444TrummalVilmaNN551201:03:03Diplom
1705LebedevSergeiMM601201:05:52Diplom
444PlagnaudJean-LucMM501200:52:10Diplom
197TeearuNeemeSK SaardeMM451200:47:43Diplom
1018PoznahirkoSvetlanaNN501200:58:46Diplom
2307VertainenHanneleNN601201:14:12Diplom
30SepparElvisFB JooksmineMM1200:39:58Diplom
319LindmäeKairitNN401300:49:53Diplom
1091KoelAnnikaNN501300:59:45Diplom
330TammeSilverSpordiklubi AltiusMMJ1300:50:05Diplom
87AnnamaMeelisMM401300:43:59Diplom
88AdliToomasMPA1300:43:59Diplom
346ÕunapGeidiSK Vanad OlümpiaaladNTA1300:50:21Diplom
349KaabelSven DanielMMN1300:50:23Diplom
628EkholmHeliNN451300:54:35Diplom
639PeriLiisaNNN1300:54:45Diplom
657KuuseoksAareASTERAMM551300:54:58Diplom
1950MiksonMartPaide LinnavolikoguMM601301:09:16Diplom
163RajasMeritNN1300:46:54Diplom
1202KrullAnnamariaNNJ1301:00:53Diplom
1458MõikSeigeNN551301:03:08Diplom
206LaivSilverMM451300:47:56Diplom
472MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM501300:52:34Diplom
2522ReimannErikaNN601301:17:54Diplom
31KovadloKirillMM1300:39:59Diplom
2611LestseppSiiriMTÜ SpordiseltsNN601401:20:01Diplom
340ViglaKristjanMMJ1400:50:16Diplom
90HelemäeEroMM401400:44:08Diplom
92KaegasRogerAO Tamsalu SUKLMPA1400:44:13Diplom
1119PärliMargisNN501401:00:02Diplom
363LillepuuLauraSpartaNTA1400:50:35Diplom
368KoseEvelinOlympic CasinoNN401400:50:43Diplom
646KivimäeKairitNN451400:54:50Diplom
407MoselHenryMMN1400:51:31Diplom
1951RistissaarReinMM601401:09:16Diplom
166VauKätlinTreenigpartnerNN1400:46:57Diplom
1463PipenbergAstridNN551401:03:15Diplom
720PeetermannHediNNN1400:55:44Diplom
221KuhiPeeterMM451400:48:14Diplom
993VarblasEvertMM551400:58:30Diplom
488NõmbergAarneMM501400:52:47Diplom
1285HõbejärvGreeteNNJ1401:01:36Diplom
34VirkebauArdoMM1400:40:20Diplom
37LeemetRaidoMM1500:40:26Diplom
1320TariUrmiNNJ1501:01:55Diplom
1100MetsaruHarryMM551500:59:54Diplom
2644Vahtra-AasmetsTamaraNN601501:20:58Diplom
2392UukadoAareMM601501:15:30Diplom
98RitariMarekMM401500:44:23Diplom
105KallasteCarl RobertKaitsejõudude SpordiklubiMPA1500:44:40Diplom
378KiisselMilleniumMMJ1500:50:57Diplom
380SolopaevaNinaKJK'Kalev' SillamäeNTA1500:51:01Diplom
1156ValkPilleNN501501:00:28Diplom
648TammMarikaNN451500:54:51Diplom
399KippastoKaiNN401500:51:24Diplom
168PallasMailiNN1500:46:58Diplom
458GalkovskiGedrigMMN1500:52:25Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.