Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort ascendingNetoaegDiplom
3106MälloRainerMM4014301:39:08Diplom
2115MägiMoonikaNN4014201:11:22Diplom
415KadajaneLauriMM14200:51:40Diplom
2213PrantsTriinuNTA14201:12:45Diplom
1736EhrlichKristoMPA14201:06:09Diplom
2513SaarMarikaNN4514201:17:40Diplom
2840TiganeAndrusMM4014201:27:33Diplom
797KäärdAveliNN14200:56:32Diplom
2113TobroKarinNN4014101:11:18Diplom
2179TommulaKristinNTA14101:12:15Diplom
2716TugaRuveMM4014101:23:20Diplom
413ApsalonAivarPreabMM14100:51:38Diplom
1734LuhtStenMPA14101:06:08Diplom
2512LooriusAnneliJõgeva HaiglaNN4514101:17:40Diplom
795JürgensDorisNN14100:56:31Diplom
2103HuuseLeaNN4014001:11:10Diplom
2674ReitaluMargusMM4014001:21:54Diplom
2178BalõtševBirgithNTA14001:12:13Diplom
410TreierAareSpordiseltsMM14000:51:33Diplom
1725SooneRobinMPA14001:05:59Diplom
2501GaerElsaNN4514001:17:36Diplom
793TõniseHelisNN14000:56:30Diplom
2093VelmarOksanaUK AktiivNN4013901:10:56Diplom
2169ToomemägiMari-LiisNTA13901:12:05Diplom
409PärsRaigoMM13900:51:32Diplom
1706AssafreiJürgen-MartinMPA13901:05:52Diplom
2486MelsasRitaNN4513901:17:14Diplom
788KoppelKristaNN13900:56:28Diplom
2591KolloImreMM4013901:19:32Diplom
1643BergmannTristanMõlgimehedMPA13801:05:01Diplom
2158ViskovHelenNTA13801:11:57Diplom
2439SikkaRuttLiliina OÜNN4513801:16:14Diplom
408OtsaHeigoMM13800:51:32Diplom
2569KirsilehtArgoMM4013801:19:13Diplom
784PidvysotskiyJelenaMotusNN13800:56:25Diplom
2073TaelKülliNN4013801:10:40Diplom
1629NortsOliverMPA13701:04:52Diplom
2150ErnitsMarleenNTA13701:11:51Diplom
2436SalkGairyNN4513701:16:12Diplom
406RumpHarryMM13700:51:31Diplom
2554KurvitsTaivoMM4013701:18:49Diplom
783PuusaarElinaNN13700:56:23Diplom
2066MännamäeHeidiSK CFCNN4013701:10:34Diplom
1623KubjasMarkusMPA13601:04:44Diplom
2149DeljanskajaAleksandraNTA13601:11:51Diplom
2411MikkAveNN4513601:15:44Diplom
401KährJanekMM13600:51:27Diplom
2531TornKalevMM4013601:18:01Diplom
2058KuuskAveNN4013601:10:26Diplom
779TuurHelenNN13600:56:21Diplom
1608KalameesVillemMPA13501:04:34Diplom
2379KalfNeleNN4513501:15:10Diplom
2133LannesSandraClioxNTA13501:11:34Diplom
396RumpAllar1. jalaväebrigaadMM13500:51:20Diplom
2524KlaosMargoMM4013501:17:55Diplom
774TambergMarionSK Pleki PandeNN13500:56:19Diplom
2057PaatsiReetNN4013501:10:25Diplom
1605FrankKristoferMPA13401:04:33Diplom
2375RandväliVeenaNN4513401:15:07Diplom
2129PerkHelisSK ContraNTA13401:11:32Diplom
395RingMartin1. jalaväebrigaadMM13400:51:19Diplom
2465MeigoMarkoMM4013401:16:35Diplom
769SikkMariaValga PõhikoolNN13400:56:16Diplom
2053KaldaSiljaNN4013401:10:21Diplom
2341KeslerKarinRakvere HaiglaNN4513301:14:36Diplom
2127VäljaotsAnnaliisaSK ContraNTA13301:11:31Diplom
389UustaluEeroMM13300:51:13Diplom
2456ŠaraiAhtoRR SuusaklubiMM4013301:16:21Diplom
767SokolovEleNN13300:56:15Diplom
2052LiivaMeiliTüritriNN4013301:10:18Diplom
1549VillakoMarkusMPA13301:04:00Diplom
2124LoktevaValeriaSK ContraNTA13201:11:31Diplom
2400KaljolaErvinMuraste liikumisklubiMM4013201:15:33Diplom
385SaarIlmarMM13200:51:07Diplom
1523KeskülaKarl-JoosepMPA13201:03:48Diplom
766PajuGerdaKolmeksNN13200:56:15Diplom
2046SaarJanneNN4013201:10:15Diplom
2321PäärandMerleMTÜ SpordiseltsNN4513201:14:21Diplom
2116IlmMaarja-GarmeliinaRR SuusaklubiNTA13101:11:23Diplom
2394KirkAlarMM4013101:15:30Diplom
377VikatIndrekMM13100:50:57Diplom
1511ViljakMeiranMPA13101:03:43Diplom
2023NesterovaLarissaNN4013101:10:00Diplom
758TelgaEveNN13100:56:07Diplom
2315HaabmaEnaNN4513101:14:20Diplom
2109NõmmikLiis-MariliinNTA13001:11:14Diplom
376RehtlaRennoSK ProRunnerMM13000:50:57Diplom
2012ReinkubjasTriinNN4013001:09:54Diplom
1507KuusikKevinMPA13001:03:42Diplom
2278PeeterPuioMM4013001:13:44Diplom
757Korts-LaurMartaNN13000:56:07Diplom
2314NikolaiKatrinNN4513001:14:19Diplom
2099KursRenateNTA12901:11:00Diplom
374ArukaskVidrik-Rein1. jalaväebrigaadMM12900:50:54Diplom
2266RaidmaAndrusMM4012901:13:28Diplom
2011NõmtakMerleNN4012901:09:54Diplom
1503PriisaarHendrikTelia SpordiklubiMPA12901:03:40Diplom
756EriksonMarilinNN12900:56:07Diplom
2296RaidmaRailiNN4512901:14:02Diplom
2098ZvorovskiHelenaNTA12801:10:59Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.