Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1907SipsakaKatrinRulluisuklubi ABECNN4510101:08:29Diplom
2937MarkiiKatrinNN4519101:30:28Diplom
905KaldaKatrinKuraditosinNN404900:57:36Diplom
2186BaumannKatrinNN63201:12:23Diplom
2699LipstalKatrinNN83701:22:30Diplom
2205HiobKatrinJooksupartnerNN4014901:12:39Diplom
683KaseKatrinNN452000:55:25Diplom
177KustavsonKatrinSpordiseltsNN1600:47:13Diplom
1974JaaksonKätrinNTA11401:09:28Diplom
185TederKatrinFazer Eesti ASNN40800:47:26Diplom
1471PõllusteKatrinNN457501:03:21Diplom
1995LeppKatrinSpordiseltsNN56501:09:44Diplom
1749TahoKatrinNN4010601:06:16Diplom
1756RõigasKatrinNN47701:06:20Diplom
735VasemägiKatrinNN403600:55:57Diplom
2795KalmKatrinNN4517001:26:18Diplom
750VäärtnõuKatrinSpordiseltsNN12600:56:04Diplom
499LangKatrinSportland Eesti ASNN6000:52:57Diplom
2806LindmäeKatrinNTA19301:26:32Diplom
2314NikolaiKatrinNN4513001:14:19Diplom
3084TummKatrinNN96401:37:13Diplom
2580KobinKatrinNN78601:19:21Diplom
284TamsarKatrinNN50300:49:16Diplom
288KruusamägiKatrinSpordiseltsNN2900:49:22Diplom
1569NurkKatrinNN408701:04:15Diplom
2151MäeorgKatrinaNN61801:11:53Diplom
2364MandriksKatrineNN505301:14:58Diplom
673AugasmägiKaulHAKA PlastMM60700:55:15Diplom
1109KlauzerKaupoMM30000:59:57Diplom
1919SuikKaur-Kristofer3PaksuMPA15501:08:39Diplom
1578PiiskoppelKauriMMN3201:04:17Diplom
267SuurKauriMPA3200:48:57Diplom
1727TungalKeaNN46301:06:00Diplom
3079KoitlaKeidiNN96101:36:50Diplom
1811ÕispuuKeidiNN50201:07:16Diplom
1487PiirmetsKeidyNTA7501:03:33Diplom
2002MüürKeijuAQVA SPANN56801:09:47Diplom
2689JaasiKeiliNTA18301:22:22Diplom
2430PoolKeitNNJ3901:16:02Diplom
2084KleitzKeitiNNN6901:10:48Diplom
1135RodesKeityNNN3501:00:14Diplom
984KallasKeity-LiinaSK NõvaNTA3600:58:25Diplom
2852MännikKelliMTÜ HulludNNN11201:28:01Diplom
2452KallasKelliNNJ4001:16:18Diplom
924LaanemetsKelliNN17800:57:50Diplom
2030JärvojaKelliSaunapoodNTA11701:10:03Diplom
1061KüttKellyNNN2900:59:22Diplom
2351KuusikKellyAQVA SPANNN8601:14:43Diplom
2118RooKellyNN60801:11:25Diplom
2630KursKellyNTA17901:20:26Diplom
709PeetsaluKellyNNJ600:55:37Diplom
992MartinKellyLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN2500:58:30Diplom
2316TomsonKellyNN67701:14:20Diplom
1568KüttKellyNTA8201:04:14Diplom
724TammKenertMK TulevikMPA7800:55:47Diplom
178TopsKenriMPA2000:47:14Diplom
3080KarusKentenTriinu LasteaedMPA20301:36:59Diplom
2020VainerKerdoMPA16301:09:58Diplom
2965HudikKeren-KaisaKodused PirukadNNN11701:31:33Diplom
2126VinkKerliSK ContraNPA16901:11:31Diplom
1646MägiKerliNNN5301:05:05Diplom
2165VainumaaKerliNN62401:12:02Diplom
3011KoelKerliNN94101:33:09Diplom
2244MesilaKerlijooks.eeNN65301:13:07Diplom
2764AitsenKerliNTA19001:25:19Diplom
1242AdossonKerliNN27001:01:16Diplom
2808SiimKerliNN87901:26:38Diplom
2072GutmannKerliNN59001:10:39Diplom
1574OjaveerKerlyNN40501:04:17Diplom
938ResikKerlyNN18300:57:57Diplom
2628HeinKerstiNN4019001:20:24Diplom
1866AasmaKerstiNN459701:07:54Diplom
589GutmannKerstiNN402500:54:09Diplom
1613Oksvort-KikasKerstiNN42101:04:39Diplom
2651KuruKerstiABB SpordiklubiNN506801:21:07Diplom
1914TahlfeldtKerstiNN503601:08:34Diplom
1406NisumaKerstiNN33501:02:38Diplom
2460ÕilsaluKerstiNN73501:16:32Diplom
1957LuikKerstiNN4510601:09:21Diplom
2741RossKerstiNN4021101:24:05Diplom
1979KuuskKerstiNN55701:09:31Diplom
451NaaritsKerstiHaljala GümnaasiumNN4900:52:18Diplom
3025OrelKerstiNN4024201:34:09Diplom
469ToomsaluKerstiNN401900:52:31Diplom
1246IlvesKersti2. JALAVäEBRIGAADNN455701:01:17Diplom
1510LilosonKerstiOK KobrasNN551501:03:43Diplom
1775KurisKerstiNN503301:06:44Diplom
507PlehhovKerstiNN6300:53:04Diplom
2822ViljuKerstiTelia SpordiklubiNN88301:27:03Diplom
2333MäärfeldtKerstiNN4016201:14:31Diplom
2848SaanpereKerstiAS Kaupmees ja KoNN4022001:27:47Diplom
1357KauksiKerstinOma KingNN31001:02:12Diplom
2897KõrreKerstinRakvere HaiglaNNN11601:29:12Diplom
365HulkkoKerstinASTERANN3800:50:38Diplom
2445SõberKerstinNN72701:16:15Diplom
2779SarapKerstinNN87301:25:45Diplom
2114JurtomKertMM40201:11:22Diplom
114KaskKertMPA1600:45:23Diplom
954KarroKertMM26900:58:06Diplom
2773RikkonenKertMPA19601:25:34Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.