Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
1301JärvetMarikaNN502001:01:45Diplom
1302AinenKristiTelia SpordiklubiNN28901:01:46Diplom
1303TuiskRaidoMM32301:01:46Diplom
1304HiiemäeJüriPaide UjumisklubiMM503001:01:47Diplom
1305MaaselPiiaNN29001:01:47Diplom
1306FrantsuzovTanelMM32401:01:48Diplom
1307KangroMairisNN456201:01:48Diplom
1308KallasseJannoKündja spordiklubiMM32501:01:49Diplom
1309RemmelIlviNN502101:01:50Diplom
1310PipenbergOlariMMN3001:01:51Diplom
1311PreimannElenNN29101:01:52Diplom
1312MarkLennartTelia SpordiklubiMM4010101:01:52Diplom
1315UudeküllHerkiSidepataljonMM4010201:01:53Diplom
1313NooleAndres1. jalaväebrigaadMM503101:01:53Diplom
1314GebrukAnnikaNN29201:01:53Diplom
1316KaseMalleNN456301:01:54Diplom
1317SooneRainMM4010301:01:54Diplom
1318VõsuSteveMM32601:01:55Diplom
1319VõsuMirjamNN29301:01:55Diplom
1320TariUrmiNNJ1501:01:55Diplom
1321KahrKristelNNJ1601:01:55Diplom
1322BergmannIndrek1. jalaväebrigaadMM4010401:01:55Diplom
1323KiilaspääEgeBaltichouse Production OÜNN29401:01:56Diplom
1324UustaluKoitMM32701:01:56Diplom
1325VirveMarleenNN29501:01:56Diplom
1326RaudleppKristiNN29601:01:56Diplom
1327KahrKristiinaNN29701:01:56Diplom
1328EnnGreteNNN4401:01:57Diplom
1329LaidinenIvoPPAMM32801:01:58Diplom
1330AksinMeriliNTA6301:01:58Diplom
1331NoolRagneNN29801:01:58Diplom
1332HansonHelenLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN29901:01:59Diplom
1333IvainenKristiNN30001:01:59Diplom
1334PukkMareNN55901:02:00Diplom
1335JakovlevaAnastassiaMotusNN30101:02:00Diplom
1336TaliLiinaNN30201:02:00Diplom
1337KristalPeepMM503201:02:02Diplom
1338TrollaJanaNN406801:02:02Diplom
1339MetsmaMehisKOMO rattaklubiMM32901:02:03Diplom
1340EhteAllanMM33001:02:04Diplom
1341HakiTriinuGKR TradeNN30301:02:04Diplom
1342ÕisEveNN551001:02:05Diplom
1343DankevitsNataliaNN406901:02:06Diplom
1344KuldnerPiretNN30401:02:06Diplom
1345RannalaTriinuNN30501:02:06Diplom
1346AroAndresMM457101:02:06Diplom
1347HansenKadi-LiisElva SpordiliitNTA6401:02:07Diplom
1348AlavereKarinNN407001:02:07Diplom
1349SillaotsElleriinNN30601:02:08Diplom
1350KeelJaneNN30701:02:10Diplom
1351KivariRasmusMPA12501:02:11Diplom
1352MännisteMoonikaNN30801:02:11Diplom
1353IvanovSanderRRGMPA12601:02:11Diplom
1354LabentReginaNN407101:02:11Diplom
1355AlmarMoonikaNNN4501:02:11Diplom
1356PillerMairikaOma KingNN30901:02:11Diplom
1357KauksiKerstinOma KingNN31001:02:12Diplom
1358LaidojaReetKülvandu SKNN456401:02:12Diplom
1359UmbsaarErliNN31101:02:13Diplom
1360VõrnoTriinNN31201:02:14Diplom
1361RelvikEveNN551101:02:15Diplom
1362PihleRuthNN456501:02:15Diplom
1363RiimaAnneliNN407201:02:16Diplom
1364OoloChristiRakvere HaiglaNN31301:02:16Diplom
1365KannelTriinuNN407301:02:18Diplom
1366KivisikIlonaNN31401:02:18Diplom
1367Vodja-IšpajevMartinMMJ2701:02:18Diplom
1368ReinmetsGudrunNN31501:02:18Diplom
1369KüttisSeidiNN31601:02:20Diplom
1370AalmaaMari-LiisMTÜ SpordiseltsNN31701:02:21Diplom
1371TšikovaJekaterinaNN31801:02:21Diplom
1372MaltsevKaisaNN31901:02:23Diplom
1373SiimannMerleSaunapoodNN456601:02:23Diplom
1374KuusRailiNN456701:02:24Diplom
1375PiirimägiAnna-LiisaNTA6501:02:25Diplom
1376MatsonMerilinNaiskodukaitseNNN4601:02:26Diplom
1377TeedlaKristiNN32001:02:27Diplom
1378AleksejevAndreiMM503301:02:28Diplom
1379KiviojaSirjeNN456801:02:28Diplom
1380LõhmusEva-LiisaNTA6601:02:28Diplom
1381AksinKadriNN407401:02:28Diplom
1382AosaarSirleNN502201:02:29Diplom
1383LiivarandAiveNN32101:02:30Diplom
1384PrantsKaidiSK KarulaNN32201:02:30Diplom
1385PingasKristaNN32301:02:30Diplom
1386TeedlaMaikenNTA6701:02:30Diplom
1387KuldkeppLauraNN32401:02:31Diplom
1388HeibergStellaNN32501:02:31Diplom
1389NurmisLiisNN32601:02:32Diplom
1390HeibergAllanMM33101:02:32Diplom
1391KlausSuireNN407501:02:32Diplom
1392SoonLeegiNN502301:02:32Diplom
1393UtsarHannaNN32701:02:33Diplom
1394JürisooKristiinaNN32801:02:33Diplom
1395KirsipuuSiretNN32901:02:34Diplom
1396MiilmanEleriinLiliina OÜNTA6801:02:34Diplom
1397TalpasKaiaNN33001:02:34Diplom
1398VellamaMargusSK VargamäeMM457201:02:34Diplom
1399PärtKalleMM457301:02:35Diplom
1400LeigerAnniNN33101:02:35Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.