Tulemused 2016 10km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1201VelmarJanikaUK AktiivNTA5501:00:52Diplom
1202KrullAnnamariaNNJ1301:00:53Diplom
1203PeetermannHeliNN26301:00:53Diplom
1204SusiLiiNN26401:00:54Diplom
1205MaalmeisterMareNNN3801:00:54Diplom
1206MaidlaReevoMM30901:00:54Diplom
1207ReinvartKairiNN26501:00:55Diplom
1208VähiKarinNN406501:00:58Diplom
1209KärnerJürgenMM409201:00:59Diplom
1210VeeremaaEneNN501801:00:59Diplom
1211PedoskMikkGKR TradeMM31001:00:59Diplom
1212AnsoRikaNN455301:01:00Diplom
1213KuznetsovRainEstonian CellMM31101:01:00Diplom
1214MeitsarMariaNN26601:01:00Diplom
1215HeinlooMarkoMM31201:01:00Diplom
1216StrikholmJaanusMM456901:01:01Diplom
1217TammemägiVirmoMPA11801:01:01Diplom
1218ŠumilovErikMPA11901:01:01Diplom
1219LepisteRaimondMPA12001:01:03Diplom
1220KäbaAiviNN55601:01:03Diplom
1221LepisteSanderMM409301:01:05Diplom
1222KallasLiinaSK NõvaNN455401:01:05Diplom
1223LoikLarissaNN455501:01:05Diplom
1224RemselJesperMPA12101:01:06Diplom
1225JuhkamSiretNN455601:01:06Diplom
1226KiigemägiKristoMM31301:01:07Diplom
1227LooritsMarekMM31401:01:08Diplom
1228NoormetsAivoMM551601:01:09Diplom
1229VergiSigridNNN3901:01:09Diplom
1230SiinerKaireNN26701:01:09Diplom
1231LehtlaAnnabelNTA5601:01:11Diplom
1232MetsmaakerMarilinNN26801:01:12Diplom
1233ArulaAndrusMM457001:01:12Diplom
1234RoioAhtiMPA12201:01:13Diplom
1235TasaTuuliNTA5701:01:13Diplom
1236SursuVailarMPA12301:01:13Diplom
1237HudikArtjomKodused PirukadMM31501:01:14Diplom
1238PiltHannesRimikadMM409401:01:14Diplom
1239SäälikAlvarMM31601:01:14Diplom
1240SildMaaritNTA5801:01:14Diplom
1241SõskovaŽannaNN26901:01:15Diplom
1242AdossonKerliNN27001:01:16Diplom
1243ElhiIviRakvere HaiglaNN55701:01:16Diplom
1244NukkEnelyNN27101:01:17Diplom
1245SuurTeetMM409501:01:17Diplom
1246IlvesKersti2. JALAVäEBRIGAADNN455701:01:17Diplom
1247LooritsJanek1. jalaväebrigaadMM409601:01:18Diplom
1248KoddaniporkHanna-LiinaOriflameNNN4001:01:19Diplom
1249KoddaniporkStiina-LiisOriflameNTA5901:01:19Diplom
1250KirsIngmarMM31701:01:20Diplom
1251OexlerDanielMM31801:01:21Diplom
1252TagelIlmarTriSmile/Kõlleste SpordiklubiMM70401:01:22Diplom
1253ReinsaluMartinMMN2601:01:22Diplom
1254PelliMargitNN27201:01:23Diplom
1255TammKaidoMMN2701:01:24Diplom
1256SiniorgAgnesSpordiseltsNN27301:01:24Diplom
1257HunterDavidMM409701:01:27Diplom
1258TõnisteSanderMMN2801:01:27Diplom
1259HuopalainenRaikoMMN2901:01:27Diplom
1260OopkaupKristjanMM31901:01:27Diplom
1261KomlovaOlesjaNN27401:01:28Diplom
1262MihhailovaIrinaMotusNN27501:01:28Diplom
1263RandmaaHannesMM409801:01:28Diplom
1264RandmaaIviNN501901:01:28Diplom
1265PambergAurilleNN27601:01:29Diplom
1266KlausMargitNN406601:01:29Diplom
1267TruhhanDarjaMotusNN27701:01:29Diplom
1268AunEnelyNN27801:01:29Diplom
1269LindmäeKätlinLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN4101:01:29Diplom
1270TeemoDianaBalticHouseNN27901:01:29Diplom
1271SuurkiviMaireRakvere HaiglaNN455801:01:30Diplom
1272MartinsaariHeidi CarolinaKuressaare GümnaasiumNN28001:01:30Diplom
1273IakovlevAntonMotusMM409901:01:31Diplom
1274JermolajevaLiidiaNN28101:01:31Diplom
1275MihnenkoOksanaNN28201:01:32Diplom
1276AasJürgenViljandi kesklinna koolMPA12401:01:33Diplom
1277KajaKarelMMJ2501:01:35Diplom
1278PertelsonTiinaPerekond VarikNN28301:01:35Diplom
1279KajaMarekREGMMJ2601:01:35Diplom
1280PukkKaieNN455901:01:35Diplom
1281TiisPilleNN406701:01:35Diplom
1282MjatsinaNataljaMotusNN28401:01:35Diplom
1283ReimanIngeNN456001:01:35Diplom
1284VallimäeLisbethNTA6001:01:35Diplom
1285HõbejärvGreeteNNJ1401:01:36Diplom
1286KivisaarMadli-MinnaTartu VanglaNN28501:01:37Diplom
1287KõrvasKristiinaNN28601:01:37Diplom
1288PalmovaJuliaNTA6101:01:37Diplom
1289VahimetsRaunoMM32001:01:38Diplom
1290KarroKristjanMM32101:01:39Diplom
1291LillemetsLiisaNN28701:01:39Diplom
1292VassiljevAndreiAS HKScan EstoniaMM32201:01:39Diplom
1293VarušinaJulijaHäirekeskusNNN4201:01:40Diplom
1294MetsamaaAiliFESTLINE OÜNN55801:01:40Diplom
1295TammisteAivoMM4010001:01:40Diplom
1296PikkojaBirkeNN28801:01:41Diplom
1297LukjanovSilviPostimees GruppNN456101:01:41Diplom
1298KriisaAveNNN4301:01:41Diplom
1299LeppKristinNTA6201:01:43Diplom
1300SulemenkovIgorMM502901:01:43Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.