Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
1901MuutraOlevMM458501:08:25Diplom
990VaikErgoMM408500:58:29Diplom
233KaunisAllanMM8500:48:32Diplom
1545LepikJaanikaNN408501:03:58Diplom
812KaskKarl JohannesMPA8600:56:45Diplom
2351KuusikKellyAQVA SPANNN8601:14:43Diplom
2868SõmermaaIiviSpordiseltsNN508601:28:27Diplom
604MaislaLiisNN8600:54:17Diplom
1647UiboLiinaSpordiseltsNN458601:05:05Diplom
1654TakelLaura LoretteNTA8601:05:10Diplom
1923KaasikMargusKaasikudMM458601:08:44Diplom
995NoormaMartMM408600:58:34Diplom
235RungiGert-KristjanGKR TradeMM8600:48:34Diplom
1566PäärKristiinaNN408601:04:13Diplom
814MöllMikk MargusNautleja KMMPA8700:56:45Diplom
2357OjapLindaNNN8701:14:50Diplom
2872PillerMonikaNN508701:28:31Diplom
606PiirGreteNN8700:54:18Diplom
1655TomsonMarikaNN458701:05:11Diplom
1669UntCarmenNTA8701:05:20Diplom
1936VisnapTõnisMM458701:08:56Diplom
237SibulJaan21CCMM8700:48:36Diplom
1019AasmetsLeinoMM408700:58:50Diplom
1569NurkKatrinNN408701:04:15Diplom
1583ZupsmannPiretNN408801:04:20Diplom
844VillersOliverMPA8800:57:02Diplom
2899LettensIrinaAS HKScan EstoniaNN508801:29:15Diplom
607KoosaKatiNN8800:54:19Diplom
2145JurmanRobertMM458801:11:48Diplom
2415SalusKlaarikaNNN8801:15:48Diplom
1693VäljaLisetteNTA8801:05:37Diplom
1699KošelevaSvetlanaKJK'Kalev' SillamäeNN458801:05:44Diplom
241JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM8800:48:41Diplom
1056SaulRaimoMM408800:59:18Diplom
1584OleAnnikaNN408901:04:20Diplom
846BalõtševMartinMPA8900:57:04Diplom
1106VeeväliVeikoMATKaSPORTMM408900:59:56Diplom
615JuhansonAnnikaKiisid/LekkodNN8900:54:24Diplom
2925TellingSiiriNN508901:30:01Diplom
2431KasemetsReelikaNNN8901:16:05Diplom
2194KütaruToomasMM458901:12:34Diplom
1700VeilbergMayroNTA8901:05:44Diplom
1717KisandMarikaNN458901:05:57Diplom
244AavikAndiMM8900:48:42Diplom
1591KarolinKatrinNN409001:04:23Diplom
869VoogneJoonasTALLINNA MÕÕKMPA9000:57:16Diplom
617MetsisStina21CCNN9000:54:25Diplom
2933MeenitsKajaSpordiseltsNN509001:30:17Diplom
2443SõberKetliLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN9001:16:15Diplom
1171DankevitsAndreiMM409001:00:36Diplom
2199FreienthalRainerMM459001:12:36Diplom
1720JäägerIreneNN459001:05:57Diplom
1726SooneGertrudNTA9001:05:59Diplom
246SussenKristoSaku Õlletehase SpordiklubiMM9000:48:43Diplom
1596GutmanKatrinTelia SpordiklubiNN409101:04:27Diplom
621SirkasKadriNN9100:54:31Diplom
893LumisteErkiMPA9100:57:26Diplom
2952FlorenAnnelaKF SuusaklubiNN509101:30:50Diplom
2444BrikkelErlynNNN9101:16:15Diplom
2206KalevMargusMM459101:12:39Diplom
1198LümatAloMM409101:00:50Diplom
1745SõberKätlinKiviõli NoortekeskusNTA9101:06:13Diplom
1773BoomLiliNN459101:06:43Diplom
247TammertKasparMM9100:48:43Diplom
1604TokmanPiretNN409201:04:32Diplom
623RekkerElisNN9200:54:32Diplom
896RumaskKevinKiviõli NoortekeskusMPA9200:57:27Diplom
2964KäärdiSiiriNN509201:31:31Diplom
2211PaalaroosViljarMM459201:12:43Diplom
2469NassarAnne-LyNNN9201:16:48Diplom
1209KärnerJürgenMM409201:00:59Diplom
1758AsterEveNTA9201:06:25Diplom
248LahiJoosepRakvere Karmeli KogudusMM9200:48:45Diplom
1785VauAnneNN459201:06:49Diplom
1609TruuLemmeSpordiseltsNN409301:04:34Diplom
625MaasaluLauraSpordiseltsNN9300:54:33Diplom
901ValgmaaAronMPA9300:57:34Diplom
2979PalloEllenPreabNN509301:32:12Diplom
2478LusikKristelNNN9301:17:02Diplom
1221LepisteSanderMM409301:01:05Diplom
2260VainToomasMM459301:13:25Diplom
1764KubitsAetAudentes SKNTA9301:06:31Diplom
251AlanurmeKristjanK-RautaMM9300:48:46Diplom
1808MägiAnneNN459301:07:09Diplom
1626FasterReginaNN409401:04:49Diplom
627MarksonMirjaNN9400:54:34Diplom
917OtsFredMPA9400:57:45Diplom
2482AdamsonAnniNNN9401:17:09Diplom
2996VooselAnnikaNN509401:32:31Diplom
1238PiltHannesRimikadMM409401:01:14Diplom
2263MeisnerRihoLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM459401:13:27Diplom
1787AulGreteJärve SPKLNTA9401:06:51Diplom
252PerliAnttiMM9400:48:47Diplom
1820UukIrinaNN459401:07:28Diplom
1832RääkMarisNN459501:07:30Diplom
1649AnnusHeretNN409501:05:08Diplom
631KäenPiretNN9500:54:36Diplom
921LiivRichardMPA9500:57:47Diplom
2483OssipovaDianaSaint Gobain Glass EstoniaNNN9501:17:09Diplom
2999JankeÜlleIITEE SpordiklubiNN509501:32:35Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.