Tulemused 2016 10km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1101LeegoEvelinNN22200:59:54Diplom
1102TolliHenriMPA11300:59:55Diplom
1103MihkelsteinPiretNN22300:59:55Diplom
1104SaarKaireNNN3100:59:55Diplom
1105KullamaaOlgaNN22400:59:56Diplom
1106VeeväliVeikoMATKaSPORTMM408900:59:56Diplom
1107TuiskTriinNN22500:59:56Diplom
1108SolmannKairiNN22600:59:57Diplom
1109KlauzerKaupoMM30000:59:57Diplom
1110RõžovaGreteNNN3200:59:57Diplom
1111SeinGertrudNNN3300:59:58Diplom
1112OsurDianaNN454700:59:58Diplom
1113SpeckHeidiNN22701:00:00Diplom
1114ZuravljovaNataljaNN405901:00:01Diplom
1115KaskKilduNN22801:00:01Diplom
1116TsurkanAleksandrVirudentMM30101:00:01Diplom
1117LätiJaanusPwCMM30201:00:01Diplom
1118KoppelAnn-MariNN22901:00:02Diplom
1119PärliMargisNN501401:00:02Diplom
1120KasePilleNNN3401:00:03Diplom
1121VõsuAnna MariaNN23001:00:03Diplom
1122VeedlaEveNN406001:00:04Diplom
1123KivistikMarisNN454801:00:05Diplom
1124TalvikMariNN23101:00:06Diplom
1125TõntsTriinuNTA4701:00:06Diplom
1126TubliUrmelaSpordiseltsNN23201:00:07Diplom
1127PõldojaHeinoJõgeva SVKMM70301:00:10Diplom
1128OjasaarMaieSimuna SKNN406101:00:11Diplom
1129RimmelKatiKolmeksNN23301:00:11Diplom
1130PihlakKirkeNTA4801:00:12Diplom
1131MatikainenVirginiaNN23401:00:13Diplom
1132PiilbergUrmasDanceActMM456401:00:13Diplom
1133PiilbergFrankDanceActMPA11401:00:13Diplom
1134IlvesJanajooks.eeNN454901:00:13Diplom
1135RodesKeityNNN3501:00:14Diplom
1136HelvePiretSveba-Dahlen SpordiklubiNN23501:00:14Diplom
1137RänksonLiviaNN23601:00:17Diplom
1138RohtlaJanikaNN23701:00:17Diplom
1139MännilAnniNN23801:00:17Diplom
1140KukkFreddyMM30301:00:17Diplom
1141MurakasToivoGrossi ToidukaubadMM30401:00:18Diplom
1142Mesila-KaarmannLainaNN23901:00:18Diplom
1143VeberKätlinNN24001:00:18Diplom
1144RämmalHeleriNN24101:00:19Diplom
1145SallKadriNN455001:00:20Diplom
1146KalmuJaneMTÜ SpordiseltsNN24201:00:23Diplom
1147ViiraEinarMM502801:00:23Diplom
1148KallasteKarlMPA11501:00:23Diplom
1149PoppAndresMM456501:00:23Diplom
1150SaageMeriliSportland Eesti ASNN24301:00:23Diplom
1151LaanepElinaMTÜ SpordiseltsNN24401:00:24Diplom
1152TepnerAivoMM30501:00:24Diplom
1153VarikIti MariiPerekond VarikNTA4901:00:24Diplom
1154EinmaaAigiNTA5001:00:26Diplom
1155LõhmusViktorMM456601:00:26Diplom
1156ValkPilleNN501501:00:28Diplom
1157PärtliPiretNN24501:00:29Diplom
1158VäliMaiuNN455101:00:29Diplom
1159SahkurJanne-RiinNN24601:00:30Diplom
1160TaelSiimMM456701:00:31Diplom
1161TapasiaLiisSportland Eesti ASNN24701:00:31Diplom
1162MeldoCia-HelenaNN24801:00:31Diplom
1163KoitDeboraNNN3601:00:32Diplom
1164AasmaTriinFazer Eesti ASNN24901:00:32Diplom
1165AnnusJanek-SteveMM456801:00:33Diplom
1166BanMarinaNN25001:00:33Diplom
1167ReimannReetSipa LoomaarstidNN455201:00:33Diplom
1168ReimannKertuSipa LoomaarstidNN25101:00:33Diplom
1169ÕunapuuMihkelMMJ2301:00:35Diplom
1170KramerMarieNTA5101:00:36Diplom
1171DankevitsAndreiMM409001:00:36Diplom
1172PisarevGreta-MariaMTÜ SpordiseltsNTA5201:00:36Diplom
1173VaarikÜlariMMN2401:00:37Diplom
1174LaurimaaAndreMMJ2401:00:37Diplom
1175KarumaaEveNN25201:00:38Diplom
1176ÜleHeliAS WEndreNN501601:00:38Diplom
1177SaulepHeneliNordkalk ASNN25301:00:38Diplom
1178RolitšAlekseiEesti Energia SpordiklubiMM30601:00:39Diplom
1179RolitšMarkusMPA11601:00:39Diplom
1180HaabKülliNN25401:00:40Diplom
1181PaltsMalleNN25501:00:40Diplom
1182KullEliiseNTA5301:00:40Diplom
1183KuppHeleneNN25601:00:41Diplom
1184JürgensonKristoMM30701:00:42Diplom
1185RüütKristaNN406201:00:42Diplom
1186AngaKristaRakvere HaiglaNN501701:00:42Diplom
1187KõrgeKarolinNN25701:00:43Diplom
1188KeskülaTagneNN25801:00:44Diplom
1189PlagnaudMeri-LillNTA5401:00:44Diplom
1190RoioUkuMPA11701:00:45Diplom
1191PrussakovMarisRMKNN25901:00:47Diplom
1192UuspaluEveBellfireNN26001:00:47Diplom
1193SuviJaanusRMKMM30801:00:48Diplom
1194VeeremaaHelina1. jalaväebrigaadNN406301:00:49Diplom
1195HärmaPilleNN406401:00:50Diplom
1196KipsKristinaNN26101:00:50Diplom
1197DaubarisMartinMMN2501:00:50Diplom
1198LümatAloMM409101:00:50Diplom
1199SubiMarikenGarmin EestiNN26201:00:52Diplom
1200MeristuSandraLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN3701:00:52Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.