Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
1001KärvetTanelMMJ2200:58:39Diplom
1002PootsikEgertMPA10500:58:39Diplom
1003KälloKristiNNN2600:58:40Diplom
1004BaumanKadriNN19700:58:40Diplom
1005KuriMarieNN19800:58:41Diplom
1006TederTõnisA-SportMMN2300:58:41Diplom
1007KarjusKaidoArtman RacingMM455600:58:41Diplom
1008VaikloEppArtman RacingNN453900:58:41Diplom
1009TalusteMarkoMM28300:58:42Diplom
1010RahulaMariPeetri LasteaedNN19900:58:43Diplom
1011KroonKristelNN20000:58:43Diplom
1012LillipuuSigneNNN2700:58:44Diplom
1013SarapMirjaEHKNN501100:58:44Diplom
1014TederSanderMPA10600:58:44Diplom
1015NewleyEvelynNN405500:58:45Diplom
1016PraksSirjeNN454000:58:45Diplom
1017KäärHediNN405600:58:46Diplom
1018PoznahirkoSvetlanaNN501200:58:46Diplom
1019AasmetsLeinoMM408700:58:50Diplom
1020TrükmannMartinMM28400:58:51Diplom
1021Hannus-TähepõldSirliNN20100:58:56Diplom
1022MetssaluEevaNN20200:58:56Diplom
1023SillarMartMM455700:58:57Diplom
1024RooseIngeNN454100:59:00Diplom
1025KarpKristinSportland Eesti ASNNN2800:59:00Diplom
1026KaskmanMartenMM28500:59:02Diplom
1027VäronenAiliNN20300:59:02Diplom
1028RaudlaTaaviMM502600:59:03Diplom
1029HolzFlorianMM28600:59:03Diplom
1030AruvaldAllaNN454200:59:04Diplom
1031KotkasSigneNN20400:59:04Diplom
1032KaruUrmasMM455800:59:05Diplom
1033RandmereAhtiMM455900:59:05Diplom
1034LaaneElisNTA3900:59:05Diplom
1035ViksSiiriNN20500:59:06Diplom
1036KivistöSamiMM28700:59:06Diplom
1037PurgaDianaNN20600:59:07Diplom
1038ReinomägiKairiNN20700:59:07Diplom
1039SukamägiJalmarNordwoodMM28800:59:07Diplom
1040AavReigoMM28900:59:07Diplom
1041VassarHeliNN55400:59:07Diplom
1042WilloughbyRobert BUp SportMM29000:59:07Diplom
1043RohelpuuMihkelSK VõhmaMPA10700:59:07Diplom
1044ViirgPiretNN20800:59:09Diplom
1045LavrovskiAlekseiMM70200:59:09Diplom
1046KivisikCristinaNTA4000:59:11Diplom
1047NurmisPilleTelia SKNN55500:59:11Diplom
1048RandmäeMariSelverNN20900:59:11Diplom
1049RandmäeOlariMM29100:59:12Diplom
1050ŽavoronkovArvoMM29200:59:13Diplom
1051NormakGerel AtheronKiviõli NoortekeskusNTA4100:59:13Diplom
1052RooslaGailiNN21000:59:13Diplom
1053LepasildIngritNN454300:59:14Diplom
1054AljasAndrusMM456000:59:16Diplom
1055KelduMaikenNN405700:59:17Diplom
1056SaulRaimoMM408800:59:18Diplom
1057JuroAivarMM29300:59:18Diplom
1058KrollKätlinRakvere HaiglaNN21100:59:18Diplom
1059PihlakGunnarMPA10800:59:19Diplom
1060VolmerVirkoMM29400:59:20Diplom
1061KüttKellyNNN2900:59:22Diplom
1062NurkElenNN21200:59:22Diplom
1063ProvornikovRainisMM29500:59:22Diplom
1064PõllustePriitMM456100:59:22Diplom
1065ApuhtinAnneliNN21300:59:23Diplom
1066SaarniitSilviaAddinolNN60400:59:23Diplom
1067SädeLiisaNN21400:59:23Diplom
1068RaumanGregorMPA10900:59:25Diplom
1069MarksonEvaNN21500:59:25Diplom
1070TomingTaisyNTA4200:59:26Diplom
1071NoodlaMirjeNN21600:59:26Diplom
1072SammelRobertMPA11000:59:27Diplom
1073TiinasHannesMM65500:59:29Diplom
1074TammepõldMarikaNN454400:59:31Diplom
1075VahtraMailaEesti Energia SpordiklubiNN21700:59:32Diplom
1076SirendiKatarinaNTA4300:59:34Diplom
1077RoosBrigittaNTA4400:59:34Diplom
1078PohlakPiiaNNN3000:59:34Diplom
1079HaapsalKaidiNN21800:59:37Diplom
1080KippastoAnneNN65100:59:37Diplom
1081KuusikKarmoMPA11100:59:38Diplom
1082BorisovaMarinaNTA4500:59:39Diplom
1083ValdnerMarkoMM456200:59:41Diplom
1084AlakülaRaimoSportfotoMM29600:59:41Diplom
1085LindeburgRistoMM29700:59:43Diplom
1086RosinReneMM29800:59:43Diplom
1087ToftBrettMM502700:59:43Diplom
1088MarkSigridNN454500:59:44Diplom
1089ÕunKatrinHALVERNN21900:59:44Diplom
1090AasmäeErleNN22000:59:45Diplom
1091KoelAnnikaNN501300:59:45Diplom
1092MägiHannalisNTA4600:59:46Diplom
1093EermeMartinaNNJ1200:59:46Diplom
1094EermeMartinMM456300:59:47Diplom
1095UrbanikRaigoMM29900:59:48Diplom
1096MõttusAndraSpordiseltsNN405800:59:50Diplom
1097RappKristjanMPA11200:59:50Diplom
1098ÖöpikMerlinSWEDBANK SPORDIKLUBINN22100:59:53Diplom
1099TõnsauHelbeRakvere HaiglaNN454600:59:53Diplom
1100MetsaruHarryMM551500:59:54Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.