Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1165AnnusJanek-SteveMM456801:00:33Diplom
2796AnnusInesLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN4021501:26:19Diplom
1934Ansen-KureAireNN54001:08:54Diplom
2537Ansen-MarkovAnnikaNN76601:18:16Diplom
1212AnsoRikaNN455301:01:00Diplom
337AntonImreMM11700:50:12Diplom
1577AntsmaaAnneliNNN5101:04:17Diplom
576AnufrijevaOlgaNN8200:54:03Diplom
1382AosaarSirleNN502201:02:29Diplom
2824ApeksimovaMariaSegersNN88501:27:05Diplom
413ApsalonAivarPreabMM14100:51:38Diplom
1065ApuhtinAnneliNN21300:59:23Diplom
2359ArakKristiNN69601:14:53Diplom
2485ArakeljanKarineNN4017801:17:14Diplom
773ArbaReimoMPA8300:56:19Diplom
2287ArendiAnneNN4512801:13:49Diplom
661ArgeTriinNN10500:55:01Diplom
2993ArgelEvertMM44601:32:29Diplom
2994ArgelKairiNN93701:32:29Diplom
1782ArjusHeiviNN48601:06:47Diplom
446ArmJaanikaSpartaNNN700:52:12Diplom
2254ArmuandPiretNN601001:13:20Diplom
1346AroAndresMM457101:02:06Diplom
811ArosAireNN404400:56:45Diplom
669ArosSilverMM20800:55:11Diplom
218ArosRomiMPA2900:48:10Diplom
3147ArroLiisNN98301:43:23Diplom
1949ArroErikSpordiseltsMM39001:09:15Diplom
1457ArroAgoKahe Silla KlubiMM33601:03:08Diplom
1778ArroküllIngridFazer Eesti ASNN4011101:06:45Diplom
1874ArtemjevaNataliaNN52201:08:00Diplom
174AruAimarMMN600:47:06Diplom
948AruEdmondMPA9900:58:04Diplom
509AruHelenaKvaliteetKliimaNN6500:53:06Diplom
265AruMarekKvaliteetKliimaMM403300:48:54Diplom
374ArukaskVidrik-Rein1. jalaväebrigaadMM12900:50:54Diplom
1233ArulaAndrusMM457001:01:12Diplom
989ArulaKertuSpordiseltsNTA3700:58:29Diplom
2337ArulaMerikeNN68501:14:34Diplom
2680ArulaidTiinaNN83001:22:10Diplom
450ArumägiArneMM453200:52:18Diplom
431AruojaMihkelMM15200:51:55Diplom
1619AruotsMerilinNN42701:04:40Diplom
1882AruotsJaanikaNN52401:08:06Diplom
1885AruotsAngelikaNNN6101:08:07Diplom
1689AruvainuMoonikaLääne-Viru MaavalitsusNN44701:05:32Diplom
1030AruvaldAllaNN454200:59:04Diplom
1706AssafreiJürgen-MartinMPA13901:05:52Diplom
1473AsserAnnNN36201:03:22Diplom
1758AsterEveNTA9201:06:25Diplom
2035AsterAveNTA12201:10:04Diplom
86AtonenMarekVAK StaierMM3500:43:57Diplom
179AtonenLiis GreteAudentese SK/Tallinna ÜhisgümnaasiumNTA400:47:14Diplom
304AudruDianaNN3000:49:37Diplom
673AugasmägiKaulHAKA PlastMM60700:55:15Diplom
1742AulMaireNN552001:06:11Diplom
2025AulÜlleNN4511101:10:02Diplom
1787AulGreteJärve SPKLNTA9401:06:51Diplom
190AunAllanMM7400:47:32Diplom
1268AunEnelyNN27801:01:29Diplom
1593AunapHelenNN41201:04:25Diplom
3135AunapuuTiiuNN5010701:42:30Diplom
702BabjakJelenaNN452200:55:35Diplom
3089BahovskiKülliPreabNN556001:37:32Diplom
2688BaikovaAnnaStartNN601701:22:21Diplom
846BalõtševMartinMPA8900:57:04Diplom
2178BalõtševBirgithNTA14001:12:13Diplom
1166BanMarinaNN25001:00:33Diplom
17BarsegjanAstrid MaiTreeningpartner/DiadoraNNN100:38:29Diplom
2082BassovaMaarikaNN59601:10:47Diplom
966BastigSvenAQVA SPAMM27300:58:15Diplom
2658BašukJekaterinaNN82201:21:21Diplom
1801BauerEveliNN49701:07:03Diplom
1004BaumanKadriNN19700:58:40Diplom
1581BaumannMeritTelia SpordiklubiNN40801:04:19Diplom
2426BaumannEneliNN72201:15:58Diplom
2186BaumannKatrinNN63201:12:23Diplom
2629BaumerBirgit PatriceSky PlusNN80901:20:25Diplom
2745BažanovAnnikaNN85301:24:09Diplom
390BažulinaDarjaKJK'Kalev' SillamäeNTA1600:51:15Diplom
2682BeljajevaLjubovAQVA SPANN601601:22:12Diplom
611BendiMarekMM19900:54:22Diplom
490Berg-JürgensSiimMM16400:52:48Diplom
2652BergmanTanjaNN4019401:21:08Diplom
1322BergmannIndrek1. jalaväebrigaadMM4010401:01:55Diplom
1643BergmannTristanMõlgimehedMPA13801:05:01Diplom
1917BerkisLemmeNN53301:08:37Diplom
2366BettlerMerlinSpordiseltsNN70101:14:59Diplom
1729BhomrahJuliaNN46401:06:03Diplom
313BirnbaumRaigoMM11000:49:47Diplom
2803BlumAnuNN4517201:26:30Diplom
1489BluumTomasKaitsevägi/Kaitseväe peastaapMM4010701:03:35Diplom
886BogatorjovaJelenaNN404800:57:24Diplom
23BõkovRainerKjk VIKEMMJ100:39:25Diplom
1773BoomLiliNN459101:06:43Diplom
1082BorisovaMarinaNTA4500:59:39Diplom
1985BorisovaTanjaNN4510801:09:38Diplom
1968BraunKatariinaNTA11301:09:26Diplom
2444BrikkelErlynNNN9101:16:15Diplom
2560BulokhovaAnnaGosistersNN77701:18:55Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.