Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2207ReimetsAldo1. jalaväebrigaadMM40801:12:39Diplom
39TootsAleksanderMM45300:40:33Diplom
83OttoAleksanderMPA1000:43:51Diplom
419PertelsonAleksanderPerekond VarikMPA5200:51:47Diplom
2242LepikAleksanderMM41201:13:06Diplom
1116TsurkanAleksandrVirudentMM30101:00:01Diplom
2149DeljanskajaAleksandraNTA13601:11:51Diplom
1696IkonnikovaAleksandraGosistersNN45101:05:39Diplom
1644LoginovAlekseiMM35801:05:02Diplom
666KuznetsovAlekseiMM20700:55:07Diplom
1178RolitšAlekseiEesti Energia SpordiklubiMM30601:00:39Diplom
231RonkelAlekseiMM8400:48:30Diplom
1045LavrovskiAlekseiMM70200:59:09Diplom
290JolkinAlekseiEesti EnergiaMM403400:49:23Diplom
2782LyubaevAlexanderMM552101:25:49Diplom
942VuksAlfred-ReinhardMMN2200:58:02Diplom
2541RoosAliceAQVA SPANN76901:18:29Diplom
1683MaripuuAlinaNN44301:05:29Diplom
546KrassuljaAlinaLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN7500:53:28Diplom
2212LeherooÄlisNN64101:12:44Diplom
135KedrovaAllaAudentes SKNN40300:45:49Diplom
1030AruvaldAllaNN454200:59:04Diplom
556SärgAllanVisad VirgadMM18400:53:38Diplom
1340EhteAllanMM33001:02:04Diplom
866RehemetsAllanMM25300:57:15Diplom
1390HeibergAllanMM33101:02:32Diplom
2166LuikAllanNordwoodMM40701:12:03Diplom
190AunAllanMM7400:47:32Diplom
987UueAllanPõhjakeskusMM408400:58:27Diplom
233KaunisAllanMM8500:48:32Diplom
505MahkveiAllanMM16800:53:03Diplom
526TartuAllanJõhvi PäästekomandoMM17500:53:15Diplom
535LuhaäärAllanMM18000:53:21Diplom
3142PärtAllarMM45701:43:18Diplom
396RumpAllar1. jalaväebrigaadMM13500:51:20Diplom
967LehtsaluAllarMM27400:58:16Diplom
1198LümatAloMM409101:00:50Diplom
3021LemberAloMM505101:34:04Diplom
2019OstumaaAloMPA16201:09:58Diplom
2797TellingAloMM43801:26:21Diplom
1239SäälikAlvarMM31601:01:14Diplom
958TraksAnabellSK ContraNTA3500:58:08Diplom
245VeeremaaAnaliisNTA700:48:42Diplom
202PajulaAnarMM7800:47:49Diplom
975PavelkovichAnastasiaNN19000:58:19Diplom
2785GusatšenkoAnastasijaNN87401:25:54Diplom
1335JakovlevaAnastassiaMotusNN30101:02:00Diplom
1709LarinaAnastassiaNNN5601:05:54Diplom
1796GorskovaAnastassiaMotus spordiklubiNN49401:07:00Diplom
36NõmmelaAndiKose 2000MPA400:40:23Diplom
244AavikAndiMM8900:48:42Diplom
725LaanesooAndoMM454700:55:48Diplom
530PõlluäärAndoMM17700:53:18Diplom
1096MõttusAndraSpordiseltsNN405800:59:50Diplom
1970HiiemäeAndraNN55201:09:27Diplom
207PuuseppAndraTäppsportlasedNN40900:47:57Diplom
980KaldmaaAndraNNJ1100:58:23Diplom
1783TellAndraTransferwiseNN48701:06:48Diplom
791RannikAndraNN452600:56:29Diplom
130HimuškinAndreMM451100:45:45Diplom
1427KoitAndreMM457501:02:48Diplom
1174LaurimaaAndreMMJ2401:00:37Diplom
1958AitsenAndreMM4012101:09:21Diplom
211PoppAndreMPA2700:47:59Diplom
478LeznevskyAndreasMM405300:52:41Diplom
487KeppAndreasMPA5900:52:47Diplom
745VeskeAndreasMPA8100:56:01Diplom
242ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMPA3100:48:41Diplom
2130KoolAndreeMPA17001:11:33Diplom
306PartanenAndreiMM452200:49:41Diplom
570KletsunAndrei-MM18800:53:55Diplom
1378AleksejevAndreiMM503301:02:28Diplom
1171DankevitsAndreiMM409001:00:36Diplom
172AleksejevAndreiKuldkaruMM7100:47:02Diplom
1292VassiljevAndreiAS HKScan EstoniaMM32201:01:39Diplom
806HelisteAndresMM454800:56:43Diplom
819KaljuAndresMM24200:56:47Diplom
821LondAndresMM24300:56:48Diplom
66KlettenbergAndresHigh5 EstoniaMM2700:42:40Diplom
834JuhkamAndresMM407800:56:57Diplom
1346AroAndresMM457101:02:06Diplom
95AasAndresIITEE SKMM3900:44:20Diplom
1149PoppAndresMM456501:00:23Diplom
2204KebaAndresMM4012801:12:38Diplom
171KeärAndresRakke SKMM50400:47:02Diplom
193KaareAndresMM7600:47:38Diplom
752AllerAndresMM22500:56:06Diplom
754RonkAndresSA Põhja-Eesti RegionaalhaiglaMM22600:56:06Diplom
19HellermaAndresMM900:38:44Diplom
1313NooleAndres1. jalaväebrigaadMM503101:01:53Diplom
693TopsAndriMM454600:55:29Diplom
1986LichtfeldtAndroMM4012201:09:40Diplom
124TreilmannAndrsMM401900:45:39Diplom
822RaudseppAndrusHKScan EstoniaMM24400:56:49Diplom
375IlusAndrusMM452700:50:55Diplom
381KursAndrusMM404600:51:02Diplom
690ReimaaAndrusIITEE SpordiklubiMM406600:55:29Diplom
973PikasAndrusJõhvi PäästekomandoMM455400:58:18Diplom
1233ArulaAndrusMM457001:01:12Diplom
2266RaidmaAndrusMM4012901:13:28Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.