Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
101PetersonRobertMM4300:44:28Diplom
102EinbergRaimoSpordiseltsMM4400:44:39Diplom
103RajuHeidiTeam SportserviceNN700:44:40Diplom
104SeemaRaulMM401700:44:40Diplom
105KallasteCarl RobertKaitsejõudude SpordiklubiMPA1500:44:40Diplom
106VaskAlanMM4500:44:50Diplom
107LaasmägiHandoMM4600:44:59Diplom
108TammojaMarioR-KlubiMM4700:45:03Diplom
109SelinKatrinNTA100:45:10Diplom
110KuuskmePriitMM451000:45:15Diplom
111MäeotsMargusMM4800:45:16Diplom
112MikkorRaunoPreabMM4900:45:18Diplom
113KebjaReigoEesti Energia SpordiklubiMM5000:45:21Diplom
114KaskKertMPA1600:45:23Diplom
115PavljukVladislavKJK'Kalev' SillamäeMMJ700:45:23Diplom
116MamedovaSainaKJK'Kalev' SillamäeNTA200:45:25Diplom
117ValdmaaRaidoMM5100:45:25Diplom
118VesterblomVooteleMM5200:45:28Diplom
119KuusmikAivarMM50200:45:28Diplom
120PaasAigorMM401800:45:34Diplom
121SarvSten-JanMMJ800:45:34Diplom
122HallemaaReneMight just do itMM5300:45:35Diplom
123TrummalTõnisMM5400:45:39Diplom
124TreilmannAndrsMM401900:45:39Diplom
125MeinerAskoMMN300:45:41Diplom
126RüsseSamuelMPA1700:45:42Diplom
127VälkMeelisMM5500:45:42Diplom
128MoorastTimoMM5600:45:43Diplom
129TšernovMeelisMM5700:45:43Diplom
130HimuškinAndreMM451100:45:45Diplom
131EesmaaErgoMM5800:45:46Diplom
132LükkSilverMM5900:45:46Diplom
133LaheHeikiMM402000:45:47Diplom
134VaksTaaviMM6000:45:48Diplom
135KedrovaAllaAudentes SKNN40300:45:49Diplom
136NeemeÜllarMM6100:45:49Diplom
137SteinbergTanelMM6200:45:53Diplom
138ReindamReinKiviõli NoortekeskusMMJ900:45:56Diplom
139KletsunOlga-NN800:45:57Diplom
140LäätsMärtMM55100:46:03Diplom
141IvainenToivoMM50300:46:03Diplom
142AguAivoMM402100:46:06Diplom
143TikerpaluMihkelNUKU teaterMM6300:46:10Diplom
144KannelEditNN40400:46:12Diplom
145EicheElisabethNTA300:46:12Diplom
146KannaSanderMPA1800:46:15Diplom
147MoorastReioMM6400:46:16Diplom
148KrullKristjanMM6500:46:16Diplom
149KaskaMarkoMM402200:46:16Diplom
150LiivlaidHediTAINN900:46:24Diplom
151KartashKarlisMMN400:46:27Diplom
152LillepMarisSA Põhja-Eesti RegionaalhaiglaNN1000:46:31Diplom
153PetersonRichardMM6600:46:35Diplom
154CroenenJorisMM6700:46:41Diplom
155MonesMaritaNN1100:46:41Diplom
156AllmägiAapSK RadaMM6800:46:42Diplom
157SaareperaJaanusArs ProjektMM6900:46:42Diplom
158MaislaMariNNJ100:46:46Diplom
159RebaneTaivoMM60100:46:48Diplom
160SoovikJüriMM55200:46:50Diplom
161RehtlaKadri-LiisNNN200:46:50Diplom
162EttiAnniNN1200:46:53Diplom
163RajasMeritNN1300:46:54Diplom
164EttiTaaviMM7000:46:54Diplom
165RamulSanderSelverMMN500:46:55Diplom
166VauKätlinTreenigpartnerNN1400:46:57Diplom
167LugenbergKüllikiNN40500:46:58Diplom
168PallasMailiNN1500:46:58Diplom
169SeilEidoMM402300:46:58Diplom
170ViidakasEstaNN50100:47:01Diplom
171KeärAndresRakke SKMM50400:47:02Diplom
172AleksejevAndreiKuldkaruMM7100:47:02Diplom
173AabreldaalRobinMPA1900:47:05Diplom
174AruAimarMMN600:47:06Diplom
175StroomInnoMM402400:47:07Diplom
176KuldpärgEneNN40600:47:12Diplom
177KustavsonKatrinSpordiseltsNN1600:47:13Diplom
178TopsKenriMPA2000:47:14Diplom
179AtonenLiis GreteAudentese SK/Tallinna ÜhisgümnaasiumNTA400:47:14Diplom
180PladoHelena RiinTelia SKNTA500:47:20Diplom
181VildersenTarmoMM7200:47:20Diplom
182VeermetsAnuNN45200:47:24Diplom
183ValangAnnKSK AlemNN1700:47:25Diplom
184KäguDianaFazer Eesti ASNN40700:47:26Diplom
185TederKatrinFazer Eesti ASNN40800:47:26Diplom
186MändlaRaulALSO Eesti OÜMM402500:47:28Diplom
187RidalaanRobertMPA2100:47:30Diplom
188LaanekiviTeetMMN700:47:30Diplom
189IlvesPeeterMM7300:47:32Diplom
190AunAllanMM7400:47:32Diplom
191PüssimMartinMM7500:47:33Diplom
192VeeringMooritsMPA2200:47:37Diplom
193KaareAndresMM7600:47:38Diplom
194PärnojaStefiHaljala GümnaasiumNTA600:47:39Diplom
195KaseKarl-EmilMMJ1000:47:40Diplom
196LepasaluSiimMM7700:47:41Diplom
197TeearuNeemeSK SaardeMM451200:47:43Diplom
198KannelRannoMPA2300:47:45Diplom
199MaaringLauriMM402600:47:47Diplom
200HudilainenEerikSK MITSMPA2400:47:47Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.