Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
165RamulSanderSelverMMN500:46:55Diplom
167LugenbergKüllikiNN40500:46:58Diplom
180PladoHelena RiinTelia SKNTA500:47:20Diplom
466NurmEneNN50500:52:28Diplom
222PalmErkiMM50500:48:15Diplom
2801KunglaMaarikaNN65501:26:25Diplom
9RehelemStevenTreenigpartnerMM500:36:53Diplom
18PartsPriitTäppsportlasedMM40500:38:33Diplom
1047NurmisPilleTelia SKNN55500:59:11Diplom
542UiboRainisMM60500:53:25Diplom
287ZvorovskiHeliNN45500:49:22Diplom
56AlametsÜlariMM45600:41:55Diplom
62KermHendrik JohannLinnumetsaMPA600:42:27Diplom
80LeibenauHeleriSK Metsasõbrad, AS Draka Keila CablesNN600:43:43Diplom
595HimmaMaireNN50600:54:13Diplom
599KaruRoyMM60600:54:16Diplom
2906ZimmermannEneNN65601:29:34Diplom
93KunmanJarek-KarlMMJ600:44:16Diplom
2153RosenbergTiitMM70601:11:56Diplom
387LippLaurikaitseliitMM55600:51:11Diplom
403LedisMaikenNN45600:51:28Diplom
412RästasKristinaNNN600:51:37Diplom
1450VeskiLeeloNN60601:03:05Diplom
174AruAimarMMN600:47:06Diplom
176KuldpärgEneNN40600:47:12Diplom
194PärnojaStefiHaljala GümnaasiumNTA600:47:39Diplom
1220KäbaAiviNN55601:01:03Diplom
709PeetsaluKellyNNJ600:55:37Diplom
225TuruKaljoMM50600:48:18Diplom
12RausMadisMM600:37:58Diplom
26GreenbaumJannoSpartaMM40600:39:47Diplom
1565AitVladimirMM65601:04:12Diplom
57ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM45700:41:56Diplom
329TruutsUrmasMM50700:50:05Diplom
74TomsonTauriKjk VIKEMPA700:43:19Diplom
608KruusimaaPiretNN50700:54:19Diplom
103RajuHeidiTeam SportserviceNN700:44:40Diplom
115PavljukVladislavKJK'Kalev' SillamäeMMJ700:45:23Diplom
1911TuvikeneLeonhardEesti Raudtee SpordiklubiMM65701:08:31Diplom
400PaabstelJuhanMM55700:51:26Diplom
673AugasmägiKaulHAKA PlastMM60700:55:15Diplom
434TiganeSilvaNN45700:51:58Diplom
2998PilveMalleNN65701:32:31Diplom
184KäguDianaFazer Eesti ASNN40700:47:26Diplom
188LaanekiviTeetMMN700:47:30Diplom
446ArmJaanikaSpartaNNN700:52:12Diplom
2760IlvesViktorMM70701:25:07Diplom
715KoppelMiriamNNJ700:55:40Diplom
1243ElhiIviRakvere HaiglaNN55701:01:16Diplom
245VeeremaaAnaliisNTA700:48:42Diplom
14KaursonTomasLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM700:38:04Diplom
1557HüttTamaraRakvere HaiglaNN60701:04:05Diplom
27KasekampAndrusCYCLONMM40700:39:47Diplom
2094VõsuToivoMM65801:10:57Diplom
820KallipMerjeNN50800:56:47Diplom
60TuubelPriitMM45800:42:09Diplom
317SaksAnett-LeannAlutaguse SuusaklubiNTA800:49:49Diplom
75AllmereKarl-JohannesT.A. VARUOSAD OÜMPA800:43:19Diplom
121SarvSten-JanMMJ800:45:34Diplom
383TatrikMatiMM50800:51:04Diplom
139KletsunOlga-NN800:45:57Diplom
405LepikultToomasElioni SpordiklubiMM55800:51:30Diplom
944PipenbergOlevMM60800:58:03Diplom
185TederKatrinFazer Eesti ASNN40800:47:26Diplom
205KõivSvenMMN800:47:53Diplom
2001MandelMaajaNN60801:09:47Diplom
2769KiisverkToomasMM70801:25:33Diplom
723TaalTriinNNJ800:55:47Diplom
480TederIngaNN45800:52:43Diplom
3043IllusTiiuNN65801:34:50Diplom
513PärnNoella-MadleenNNN800:53:09Diplom
1294MetsamaaAiliFESTLINE OÜNN55801:01:40Diplom
16RõukMargusMM800:38:23Diplom
32KalausHargoSOS Lasteküla Eesti ÜhingMM40800:39:59Diplom
43AnnamaJaanusMM40900:40:50Diplom
557LeesÕnneEesti Energia SKNN45900:53:39Diplom
1334PukkMareNN55901:02:00Diplom
322VeltmannEneliAudentesNTA900:49:55Diplom
70RõžovVladimirMM45900:43:09Diplom
77SildTristan AikTreeningpartnerMPA900:43:31Diplom
856StrikholmKätlinPärnu SõudeklubiNNJ900:57:09Diplom
393TammMärtMM50900:51:16Diplom
138ReindamReinKiviõli NoortekeskusMMJ900:45:56Diplom
906AasVirgeNN50900:57:38Diplom
150LiivlaidHediTAINN900:46:24Diplom
1456TomsonOlevMM60901:03:08Diplom
433KülaveeUrmasMM55900:51:56Diplom
207PuuseppAndraTäppsportlasedNN40900:47:57Diplom
2781SaarmannHillarKalevMM70901:25:49Diplom
3045IllusAntsMM65901:34:52Diplom
250KingJanekSOS Lasteküla Eesti ÜhingMMN900:48:46Diplom
2045SaegaHelleSK Vanad OlümpiaaladNN60901:10:15Diplom
3082MetsikEhaNN65901:37:02Diplom
529SulevJaanikaNNN900:53:18Diplom
19HellermaAndresMM900:38:44Diplom
3108MoistusLjudmillaKodused PirukadNN651001:39:12Diplom
51LuiksMeelisTelia SpordiklubiMM401000:41:24Diplom
563PoznahirkoBorissMM551000:53:46Diplom
564SildeKarmenNNN1000:53:46Diplom
567ReediElinaNN451000:53:48Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.