Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
38KoskinenMarkoäkke SK/Narva Eesti GÜmnaasiumMMJ200:36:32Diplom
550MuttikReinoMM25100:47:06Diplom
806AiltMargoMM34800:49:49Diplom
2342ParvKaidoMM67601:03:40Diplom
2854HelmeMarkoEstonian CellMM72101:11:27Diplom
3366TiganeJaan-EerikElioni SpordiklbiMPA4301:30:08Diplom
39KruutTaaviMMN200:36:25Diplom
295VeeremaaMathjasMMN2000:41:56Diplom
551KozlovOlegMMN4000:46:28Diplom
807PuuseppRavoMPB4100:49:49Diplom
1063KaruTõnuMM4011900:52:28Diplom
1831TolliHenriMPA3300:58:26Diplom
2599PäärPeeterõhutÕrjepataljonMM70301:06:31Diplom
3367TiksParvinMPB13401:29:38Diplom
40PalmiRasmusMM2700:36:35Diplom
296ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM452200:43:22Diplom
552MiilpaluMatteusMPB2400:47:08Diplom
1064ShnurovAndreiEastmanMM41600:51:13Diplom
1320PipenbergOlevMM60800:55:00Diplom
2088KaljumaaToomasTallinna VanglaMM4018901:01:10Diplom
41RehelemStevenTreeningpartnerMM2800:36:34Diplom
297KambekSiimMM15100:43:36Diplom
553MõlderRaidoMM25200:47:01Diplom
809ToompuuTaunoMM34900:49:06Diplom
1065SudarinenMihkelScoutspataljonMMN7400:50:15Diplom
1577KreisWernerMMN9400:56:26Diplom
2345ReinsaluUdoMM505201:04:30Diplom
2601KaldaCarl MarcusMPB11201:07:19Diplom
2857KotkasKaljuMM72201:10:03Diplom
42MonveltLauriSK SchnelliMM2900:36:36Diplom
554TruusRolandEesti Energia SpordiklubiMM406800:46:57Diplom
810KõivKuldarMM35000:49:33Diplom
1578TederAtsSK Piimameister OttoMPB6600:57:20Diplom
1834PiigliMadisMM59100:58:34Diplom
2090MurakasToivoMM63001:00:52Diplom
43BelousovAlekseiSylvia.gatchina.ruMM40400:36:38Diplom
299LehismetsJaanKahe Silla Klubi jooksusÕbradMM15200:43:28Diplom
555KarlReinMM25300:46:15Diplom
811ArumäeTauriMM35100:49:27Diplom
1067LänsLauriCarbesMM41700:52:23Diplom
1323OntonTaaviMM48300:53:37Diplom
2347JohansonJanMM67701:03:45Diplom
44DubrovskiJanMM3000:36:46Diplom
300PuuseppAvoMM403500:43:36Diplom
556PresmannMikkMM25400:46:52Diplom
812MuldmaGertMM35200:48:20Diplom
1580RaudlaTaaviMM459700:56:17Diplom
1836SooneRainMM4017400:57:32Diplom
2092KõlliKarl AleksanderMPB8901:00:20Diplom
45TiiksaarAaroBE GroupMM3100:36:50Diplom
301KaskaHardyMPB1200:43:42Diplom
557OjaAivarAlutaguse malevMM406900:46:54Diplom
813VeelainMaikelMM35300:49:31Diplom
1581ÜlenõmmJakoParimad on meiega!MM54500:55:25Diplom
1837TammKaidoAru GruppMMJ3500:57:37Diplom
2605VõsuToivoMM651001:07:13Diplom
46GaydonPaulMM40500:36:53Diplom
558NaelPaavojooks.eeMM407000:46:58Diplom
814KrünbergKlenMM35400:49:59Diplom
1326NoormetsAivoAS HoolekandeteenusedMM503500:54:50Diplom
1582KukkMargoMM4015300:56:43Diplom
2094KuznetsovRainEstonian CellMM63101:01:21Diplom
2862VelmarDenisMPB11901:10:22Diplom
47KaursonTomasLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM3200:36:56Diplom
303LiivTaaviMM15300:43:33Diplom
815MõttusMattiasMPB4200:49:43Diplom
1071StrandmannMaitEPVMM41800:51:52Diplom
2351HartikainenMarkoElioni SpordiklubiMM67801:03:38Diplom
48NisloniRainerSK ProRunnerMM3300:36:58Diplom
304ValdmaaRaidoMM15400:43:41Diplom
560SiemannGeorg MartinTÜriTriMPA1300:46:07Diplom
816TšernovMeelisMustvee Betaania KogudusMM35500:49:37Diplom
1072KaskKarl JohannesOÜ RaiMar KonsultatsioonidMPB5100:52:18Diplom
1840JakobiRanneSK JooksupartnerMM4510300:59:25Diplom
2096GröönJanarMM63201:00:08Diplom
2608AndersonTaivoMM70401:06:35Diplom
2864LõukMarkoMM4021201:10:33Diplom
3376LäntsHeigoMPA4401:31:40Diplom
49VäljaotsKainTÄppsportlasedMM40600:36:59Diplom
305TakkMihkelõhutÕrjepataljonMMN2100:42:55Diplom
561JoostRobinMPB2500:46:39Diplom
817VaherMarkusMPB4300:49:57Diplom
1585SooloMatiMM4015400:56:53Diplom
2865VaresHannesHAT-AutoMM601901:10:28Diplom
50ViikojaJanekSINDI SK KALJUMM3400:37:01Diplom
306NõmmikMartinMM15500:43:39Diplom
818PaulusHugoMM551600:50:00Diplom
1074TilkToomasMM41900:51:13Diplom
1842AugMarkoMM4017500:57:52Diplom
2098TammikSilverMM63301:00:27Diplom
3378UukadoAareMM602201:25:45Diplom
51JaksonAhtoSK ProRunnerMM40700:37:05Diplom
307SuurKauriMPA800:43:38Diplom
563KuurmaaTarmoMM25500:46:58Diplom
819IlvesPeeterMM35600:48:34Diplom
1075PikhoffAimurMM42000:52:29Diplom
1331JurtomKertMM48400:54:06Diplom
2099VaresArdoGrossi ToidukaubadMM63401:01:00Diplom
2355LeppRistoMM67901:04:29Diplom
2867PraulinsKasparsMM72301:10:36Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.