Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
550MuttikReinoMM25100:47:06Diplom
806AiltMargoMM34800:49:49Diplom
2342ParvKaidoMM67601:03:40Diplom
2854HelmeMarkoEstonian CellMM72101:11:27Diplom
2599PäärPeeterõhutÕrjepataljonMM70301:06:31Diplom
40PalmiRasmusMM2700:36:35Diplom
1064ShnurovAndreiEastmanMM41600:51:13Diplom
41RehelemStevenTreeningpartnerMM2800:36:34Diplom
297KambekSiimMM15100:43:36Diplom
553MõlderRaidoMM25200:47:01Diplom
809ToompuuTaunoMM34900:49:06Diplom
2857KotkasKaljuMM72201:10:03Diplom
42MonveltLauriSK SchnelliMM2900:36:36Diplom
810KõivKuldarMM35000:49:33Diplom
1834PiigliMadisMM59100:58:34Diplom
2090MurakasToivoMM63001:00:52Diplom
299LehismetsJaanKahe Silla Klubi jooksusÕbradMM15200:43:28Diplom
555KarlReinMM25300:46:15Diplom
811ArumäeTauriMM35100:49:27Diplom
1067LänsLauriCarbesMM41700:52:23Diplom
1323OntonTaaviMM48300:53:37Diplom
2347JohansonJanMM67701:03:45Diplom
44DubrovskiJanMM3000:36:46Diplom
556PresmannMikkMM25400:46:52Diplom
812MuldmaGertMM35200:48:20Diplom
45TiiksaarAaroBE GroupMM3100:36:50Diplom
813VeelainMaikelMM35300:49:31Diplom
1581ÜlenõmmJakoParimad on meiega!MM54500:55:25Diplom
814KrünbergKlenMM35400:49:59Diplom
2094KuznetsovRainEstonian CellMM63101:01:21Diplom
47KaursonTomasLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM3200:36:56Diplom
303LiivTaaviMM15300:43:33Diplom
1071StrandmannMaitEPVMM41800:51:52Diplom
2351HartikainenMarkoElioni SpordiklubiMM67801:03:38Diplom
48NisloniRainerSK ProRunnerMM3300:36:58Diplom
304ValdmaaRaidoMM15400:43:41Diplom
816TšernovMeelisMustvee Betaania KogudusMM35500:49:37Diplom
2096GröönJanarMM63201:00:08Diplom
2608AndersonTaivoMM70401:06:35Diplom
50ViikojaJanekSINDI SK KALJUMM3400:37:01Diplom
306NõmmikMartinMM15500:43:39Diplom
1074TilkToomasMM41900:51:13Diplom
2098TammikSilverMM63301:00:27Diplom
563KuurmaaTarmoMM25500:46:58Diplom
819IlvesPeeterMM35600:48:34Diplom
1075PikhoffAimurMM42000:52:29Diplom
1331JurtomKertMM48400:54:06Diplom
2099VaresArdoGrossi ToidukaubadMM63401:01:00Diplom
2355LeppRistoMM67901:04:29Diplom
2867PraulinsKasparsMM72301:10:36Diplom
564UudeltJaanKiili JKMM25600:47:06Diplom
1588LaanemetsRaivoMM54600:56:58Diplom
309OjalillRaimondfb jooksmineMM15600:43:45Diplom
565TassoHannesPioneeripataljonMM25700:46:31Diplom
2101LuhaäärAllanMM63501:00:10Diplom
2357ReitkamIndrekMM68001:03:12Diplom
54KüünrussReemetMM3500:37:24Diplom
310SeppRagnarTondiraba SKMM15700:43:16Diplom
311SarapuuKristjanMM15800:43:40Diplom
567MiilVäinoTantsukool PRESTIGEMM25800:46:52Diplom
1847HiiskuAiliMM59200:58:10Diplom
2103TombandTanelMM63601:00:38Diplom
568PeikolainenErkkiMM25900:47:09Diplom
824LarsHillarMM35700:49:39Diplom
1080KeelmannKalloMM42100:52:17Diplom
1848MännametsMikkMM59300:58:10Diplom
2104PorvalUrmasMM63701:00:31Diplom
57SeppelAndresMM3600:37:31Diplom
2873LeppiksaarMargusASTERA ASMM72401:11:43Diplom
58VainerMiikoMM3700:37:36Diplom
314PihoVeikoMM15900:43:50Diplom
59ŠkubelAndreiMM3800:37:36Diplom
572SõmerMartinMM26000:46:01Diplom
2620TammusTarmoKaitseliidu Rapla malevMM70501:07:43Diplom
61AaveMariusRahvatantsuansambel TarbatuMM3900:37:46Diplom
573MetskaevHelgerMM26100:47:11Diplom
829KasakKunoEestimaa Looduse FondMM35800:49:45Diplom
1597TänavMarkoDomus KinnisvaraMM54700:56:10Diplom
318PaluSilverPeetri koolMM16000:43:47Diplom
1086MiljanEgertG4S SpordiklubiMM42200:52:47Diplom
1598RemekMargusMM54800:55:51Diplom
63PajusteJüriTamsalu SUKLMM4000:37:47Diplom
831ParkseppEdvinMM35900:49:25Diplom
1855KompusHenriMM59400:58:33Diplom
64KohoTanelMM4100:37:50Diplom
320PiperalPearu-PaulPioneeripataljonMM16100:43:14Diplom
1344LiivakJanarSimuna SpordiklubiMM48500:54:19Diplom
2880TsaplinVitaliMM72501:12:07Diplom
65KrimmRaidoTreeningpartnerMM4200:37:44Diplom
2113KiisKarmoMM63801:01:00Diplom
578VidrikKristen-MikkREKTEN OÜ MM26200:47:00Diplom
834RehtlaRennoElektest OÜMM36000:49:24Diplom
1090KarinMartinGlassDriveMM42300:52:46Diplom
67MäeTambetKahe Silla KlubiMM4300:37:52Diplom
1347ReelendRaulMM48600:54:45Diplom
68ValdmaaLauriSK ProRunnerMM4400:38:03Diplom
580VahiSiimMM26300:47:17Diplom
836VesiallikStenWÜrthMM36100:50:03Diplom
1348MummKarlMM48700:55:12Diplom
3140BuikoPavelMM73201:18:26Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.