Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2337AagverRainMM67501:02:37Diplom
364AalUrmetMM17800:44:01Diplom
1103AamerTanelBigbankMM42500:52:43Diplom
1689AarmaTaritoMM56600:57:36Diplom
1368AarmaaAveNN21300:54:16Diplom
2500AarnKristiNN62301:04:33Diplom
1009AarnaKristiinaSpartaNN11700:51:33Diplom
2371AasJõrgenIITEE SKMPB10001:04:35Diplom
3200AasVirgeNN4514701:19:52Diplom
209AasAndresIITEE SKMM10900:41:43Diplom
213AasaIndrekMM11100:42:01Diplom
391AasalehtPriidikMM19100:44:37Diplom
258AaslaidKauriMM13300:42:59Diplom
2520AasmaTriinFazerNN63501:05:27Diplom
3382AasmaaMargitNN4516801:30:31Diplom
1499AasmäeTaaviScoutspataljonMM52600:56:18Diplom
1981AasmetsLeinoMM4018100:59:19Diplom
1213AaspaluMeriliNNN1800:53:35Diplom
3284AasumetsDianaBaltic FibresNN94401:24:53Diplom
2131AauKarenjooks.eeMM64201:01:22Diplom
2796AavaKristelElioni SpordiklubiNN4015601:09:45Diplom
61AaveMariusRahvatantsuansambel TarbatuMM3900:37:46Diplom
77AavikAiveNN50100:38:31Diplom
2933AavikTiinaNN80801:12:01Diplom
1502AbelArviNordwoodMM52800:55:07Diplom
2814AbenKatrinNN75701:09:49Diplom
1092AberthalRanelLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMMN7500:52:08Diplom
1704AbilineKatrinNN31900:56:58Diplom
895AbramLiinaNN9100:49:11Diplom
122AdamsonAllarMM6400:40:09Diplom
1262AdamsonAnniSpartaNN18200:53:53Diplom
3086AdamsonAnniNNN9101:15:55Diplom
1766Adamson-NiidumaaTriinuNN33400:58:11Diplom
3402AderMaireNN554201:33:17Diplom
1460AderKristoSuurtÜkivÄepataljonMM51900:55:50Diplom
920AdliMarekMM4010100:51:01Diplom
445AdliToomasMPB1900:44:42Diplom
618AdonovHelenaNN4200:47:40Diplom
1205AdossonKerliNN16000:53:30Diplom
1303AedmaKristiNikeNN19300:53:20Diplom
688AguAivoMM30500:48:47Diplom
2988AgusaluTiinaSaivkuNN4512301:13:30Diplom
1806AhmedovaFerideRimikadNN34600:58:57Diplom
794AhtijainenRistoMM34300:48:08Diplom
666AhuMargitNN5000:48:21Diplom
780AiaSanderMM33700:48:53Diplom
806AiltMargoMM34800:49:49Diplom
1950AinenKristiNN40000:58:58Diplom
1694AitIngridNN31600:57:48Diplom
1465AitVladimirMM65700:56:07Diplom
681AjaotsHeliKolumatsNN401300:48:38Diplom
2695AksaluTriinNN71101:08:15Diplom
147AlaTaimarKeskkonnaametMM7500:40:43Diplom
2498AlajaanAireNN62201:04:26Diplom
1708AlakKevinMPB7400:57:56Diplom
2218AlakülaHäliNN50501:01:53Diplom
1371AlanurmeUnoMM503600:54:33Diplom
1305AlaotsMaieNN501200:54:41Diplom
3110AlasKairiViru FolkNN87601:16:48Diplom
2670AlavereKarinNN4014401:07:58Diplom
3457AlavereAdeleNTA6401:37:34Diplom
518AlavereTimoVertiigo TantsuÕpetusMM23500:46:17Diplom
3459AlbertLeaNN554501:36:44Diplom
2215AleknavitsjuteKatrinTamsalu AO SuusaklubiNTA2801:03:02Diplom
799AleksaTanelMM34500:49:42Diplom
1387AleksandrovaJevgeniaLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN2500:55:26Diplom
1227AleksejevAndreiMM503300:52:40Diplom
1910AleksejevaTatjanaNN38600:58:40Diplom
1216AllaJoelMM4013000:53:56Diplom
808AllikAnn-ChristineNNN800:49:45Diplom
3269AllikGeaNN4515401:23:47Diplom
3134AllikaltEneStockmann AS SKNN601001:17:51Diplom
2384AllikuJanneNN57701:03:49Diplom
400AllmägiAapSK RadaMMN2800:45:06Diplom
174AllmereKarl-JohannesMPB800:41:22Diplom
2538AlmarMoonikaNNN6801:06:26Diplom
1327AlmreMargeViljandi SuusaklubiNN453300:55:05Diplom
1967AlpKatriNN40800:59:26Diplom
857AltAllan AltA&K CaritasMM456100:50:12Diplom
2149AltmäeEliise-KristiinaNTB4401:01:36Diplom
871AltmetsValevKominoxMM456300:50:08Diplom
2160AltmetsAhtoMPB9101:01:55Diplom
1284AltmetsMikkMM458500:53:57Diplom
2313AltosaarAvelinNTA2901:03:00Diplom
1036AltosaarPriitMM4011300:51:57Diplom
1614AltpereRiinaNN29500:56:24Diplom
1958AltväljaHedi-KaiNTA2401:00:22Diplom
2598AluriTriinNN67401:06:32Diplom
3295AlverHelinaklubi HermesNN70201:26:04Diplom
604AlvetTõnisPioneeripataljonMMN4700:47:04Diplom
3223AlvisteFredyRademarMM73401:17:13Diplom
1278AmmerAnniLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN2200:53:43Diplom
2863AnajevKadiNN77901:10:50Diplom
2608AndersonTaivoMM70401:06:35Diplom
1032AndressonAiretFitlife EedenMM40900:52:08Diplom
146AnnamaJaanusVinter OYMM401600:40:55Diplom
2841AnnamaSilviaVinter OYNN4016601:10:19Diplom
1863AnnamaaJohannaNN37000:59:29Diplom
820AnnukMerikeneProRunnerNN7400:49:08Diplom
3444AnnusInesLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNN4023701:35:44Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.