Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
2610KonarAnuNN75101:06:13Diplom
75SootsViivi-AnneSparta SKNN40100:38:46Diplom
77AavikAiveNN50100:38:31Diplom
88BarsegjanAstrid MaiTreeningpartnerNNJ100:39:03Diplom
98RootsKristjanMPA100:39:29Diplom
106ZadonskiEleryNTA100:39:40Diplom
1394MäharTiiuNN60100:49:15Diplom
634SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60100:47:35Diplom
1422LilleLiisHarju KEK RahvaspordiklubiNN65100:55:42Diplom
412KüttAtsMM65100:45:10Diplom
166MamedovaSainaKJK'Kalev' SillamÄeNTB100:41:28Diplom
196KoppelMatiSK ProRunnerMM55100:41:45Diplom
465SihtAiliTamsalu AO SuusaklubiNN55100:45:55Diplom
2532LaidroLuuleNN70101:06:32Diplom
1AusPriitTreeningpartner/AdidasMM100:30:23Diplom
11MedarMartiTREENINGPARTNER DIADORA/ARCOTRANSPORT NOORTETIIMMMJ100:33:25Diplom
523TreimutVladimirMM70100:46:37Diplom
13HussarKarelSK JooksupartnerMMN100:33:30Diplom
19VeilbergAgoKjk VIKEMM50100:34:59Diplom
23RidamäeAlarTreeningpartnerMM45100:35:22Diplom
25KiviojaKaidiRakvere KJK Vike/Vinni VakNNN100:35:30Diplom
26KaasikRagnarTreeningpartneridMM40100:35:40Diplom
31TreppKaarelVinni VAKMPB100:36:02Diplom
32KukkKaisaTreeningpartner/DiadoraNN100:36:03Diplom
544CaroJeanEmbassy of FranceMM75100:46:48Diplom
290TammMerjeNN45100:42:56Diplom
38KoskinenMarkoäkke SK/Narva Eesti GÜmnaasiumMMJ200:36:32Diplom
39KruutTaaviMMN200:36:25Diplom
298MandelAngelaKJK'Kalev' SillamÄeNTB200:43:39Diplom
302SohhorKarinaNTA200:42:24Diplom
1586LuhaäärReetNN60200:56:36Diplom
56NevolihhinKellyViKeNN200:37:32Diplom
315RistlaÜlleNN45200:42:08Diplom
3154TambikEneNN65201:18:10Diplom
1107JaaniAnneNN55200:52:44Diplom
100TomsonTauriRSK sPORTKUNDA MPA200:39:29Diplom
118KinEdvinEesti Raudtee spordiklubiMPB200:40:15Diplom
123LauringKarreProRunnerMM50200:40:26Diplom
637RebaneTaivoMM60200:48:04Diplom
1192PõldojaHeinoJÕgeva SVSMM70200:53:52Diplom
179NurkKristiinaSparta SKNN40200:41:33Diplom
192RediKarinProRunnerNNN200:41:45Diplom
1735KuntroRistoMM75200:57:41Diplom
461PillartKätlinKuusalu SpordiklubiNNJ200:45:46Diplom
3295AlverHelinaklubi HermesNN70201:26:04Diplom
489PoltKaljuMM65200:46:10Diplom
235VäliTiiuNN50200:41:26Diplom
249ToomToomasMM55200:42:55Diplom
3321TihasteAnneNN75201:28:09Diplom
2WachiraIbrahim MukungaMM200:30:29Diplom
29ReitsnikTarmoStaminaMM40200:35:58Diplom
33MummIndrekSpartaMM45200:36:03Diplom
294PappeReetMustvee Betaania KogudusNN50300:37:20Diplom
559PihlakJekaterinaNN45300:46:57Diplom
52KrautmanAlarKrautmani TerviseakadeemiaMM45300:37:24Diplom
53PavljukVladislavSillamÄe kalev KJKMMJ300:37:24Diplom
66PilliMoonikaSK JooksupartnerNN300:37:57Diplom
71TimmRimoMMN300:38:15Diplom
104SoosaluKarlMPA300:39:37Diplom
374EicheElisabethNTB300:44:45Diplom
139VeideGermoAru GruppMPB300:40:54Diplom
2193VihmMartinMM75301:02:12Diplom
915AulVäinoJÕhvikasMM65300:49:58Diplom
661MetsmaaEls MariaNNJ300:48:18Diplom
151LihtSulevMM50300:41:02Diplom
1955TagelIlmarTriSmile/SK KÕllesteMM70301:00:16Diplom
1193LehtojaEhaNN55300:53:42Diplom
1706VeskiLeeloNN60300:56:33Diplom
472ViluHeleriNTA300:45:46Diplom
748VirkebauUrmasKiviÕli Moto- ja Ekstreemspordiklubi MTÜMM60300:49:07Diplom
248LahtKristiinaTartu ÜlikoolNNN300:42:34Diplom
3325MesiIngeAS Lepna ElekterNN70301:27:58Diplom
3TserepannikovSergeiTreeningpartner/AdidasMM300:31:25Diplom
274RoostSigneNN40300:43:10Diplom
3352PilveMalleNN65301:29:14Diplom
36RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM40300:36:15Diplom
293KuuseoksAareMM55300:43:25Diplom
3368ZimmermannEneNN65401:30:31Diplom
3369MarcinkeviczEiliNN70401:30:31Diplom
43BelousovAlekseiSylvia.gatchina.ruMM40400:36:38Diplom
2352VertainenHanneleNN60401:03:20Diplom
55KindelHannoSK ProRunnerMM45400:37:26Diplom
316SinitammÜlliNN40400:42:08Diplom
70TõnneGreteEMÜ SKNN400:38:18Diplom
76ErnitsRandoMMJ400:38:41Diplom
846EtverkEleriNordwoodNTA400:49:52Diplom
91NagelKarl-GustavSk AaspereMMN400:39:04Diplom
608MändlaMareSK JooksupartnerNN45400:47:26Diplom
110TammTaaviMPA400:39:51Diplom
389TammingTeisiNNN400:44:53Diplom
393PeernaBritaNTB400:44:46Diplom
149KermHendrik JohannLinnumetsaMPB400:41:04Diplom
2453JärvaMattiMM70401:04:07Diplom
413KuuskMaireNN50400:43:47Diplom
2974HipeliEinariMM75401:13:10Diplom
415SchoenmakerRobMM55400:45:27Diplom
1445OjametsSalmeNN55400:55:20Diplom
682PilvetBirgittiNNJ400:48:19Diplom
217PajuKaidoEdelaraudteeMM50400:42:10Diplom
1021VainjärvHillarTALLINNA EKVAMM65400:51:33Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.