Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1715KessaRistoRademarMM57000:57:42Diplom
2227LuupIlmarMM4019501:02:04Diplom
2995VaabelUkuMPB12501:14:32Diplom
180PehkKarlMM9100:41:34Diplom
692MesjatsevKevinMPA1600:47:47Diplom
948MäemetsJannoMM39400:51:05Diplom
1204InnoMartinViru JVPMM45700:53:28Diplom
1460AderKristoSuurtÜkivÄepataljonMM51900:55:50Diplom
1972LaadreKristoEhmofix AutohooldusMM61701:00:19Diplom
181RosenbergTiitKL Tallinna MalevMM9200:41:39Diplom
437JõumeesKarlSuusaklubi JÕuluMMN3200:44:40Diplom
693TankEerikMMN5000:47:35Diplom
949TammKenertMPA1900:50:55Diplom
1717TetsmannTõnisKaitseliit PÄrnumaa malevMM57100:56:50Diplom
1973MöllMikk MargusNautleja KMMPA3501:00:16Diplom
2229StrikholmJaanusMM4019601:02:33Diplom
3253JannoTaur-MarvinMPB13301:23:23Diplom
182KalmetMartinMM9300:41:23Diplom
438VooglaineJarmoMM20500:44:51Diplom
950AugasmägiKaulMM60600:51:09Diplom
1206MättasVernerMM4012900:53:32Diplom
1462PipenbergArlisMM52000:55:48Diplom
2230LarionovPjotrMM65701:02:38Diplom
2486ReimannUrmasMM4511801:05:04Diplom
183TederAgoSK Piimameister OttoMM451200:41:41Diplom
439CroenenJorisMM20600:45:25Diplom
695NõmmisteToomasSpordiseltsMM408000:48:33Diplom
1207SelisteTarmoMM45800:53:42Diplom
1463LaiMargusMM4014600:56:09Diplom
2487JoonasVoognaMPB10801:05:26Diplom
184KösterSilverKahe Silla Klubi jooksusÕbradMM9400:41:19Diplom
696EllermaaRiho-ReneMM502200:48:36Diplom
1464KäguKaidoAS Merko Ehitus EestiMM459000:55:51Diplom
1720LaiRainerMPB7600:58:05Diplom
2232UustaluKoitMM65801:02:38Diplom
2488EhrlichKristoMPB10901:06:11Diplom
185KottisseReneG4S EestiMM9500:41:40Diplom
441SaarendArtoMM20700:45:22Diplom
697KannaSanderMPB3500:48:20Diplom
953SinisaluTiitMM552000:51:07Diplom
1209ArendiAndresMM45900:53:17Diplom
1465AitVladimirMM65700:56:07Diplom
1721MühlbergMarekMM57200:57:49Diplom
186SepparElvisfb jooksmineMM9600:41:44Diplom
442PiknerPriitõhutÕrjepataljonMM20800:45:33Diplom
2490EhatammLauriSpordiselts/Coca-Cola HBC EestiMM69101:05:53Diplom
2746UbarTargo-LauriMPB11701:08:23Diplom
187VoltIvoMM451300:41:43Diplom
443MõndreskuJanekMM405500:45:44Diplom
699MikitaMarttiMMJ2100:48:36Diplom
3003TaroKristianMM72801:13:14Diplom
188NellisTaimoMM402300:41:48Diplom
444KaseVeikoTÄppsportlased MTÜMM453700:45:47Diplom
700TammTimoMM30700:48:34Diplom
956PaatsJoosepMMN6700:50:49Diplom
1212TomingJanarEesti Energia SpordiklubiMM46000:52:46Diplom
1724KuldmägiKaidoMM57300:56:44Diplom
189KlettenbergAndresHIGH5 EstoniaMM9700:41:44Diplom
445AdliToomasMPB1900:44:42Diplom
701KerdoKoppelMMN5100:48:50Diplom
1725MürkHenrikTallinna KalevMPB7700:57:58Diplom
1981AasmetsLeinoMM4018100:59:19Diplom
2237PiltHannesRimikadMM65901:02:37Diplom
3261TilkMarkoMM73601:23:03Diplom
190TopsRainerSK Los TorosMM402400:41:41Diplom
702StroomInnoMM30800:48:30Diplom
1214KaegasRogerMPB5900:53:13Diplom
1726TatrikSilverMPB7800:56:38Diplom
191PetersonRichardPekikÕhu Reissing TiimMM9800:41:42Diplom
447PalmKarl HenrikViru JVPMMJ1400:45:25Diplom
703TooduReinSK SAARDEMM502300:48:51Diplom
448HeilPaavoMM405600:45:26Diplom
704PavljutsenkoDanilMegidoMM30900:48:44Diplom
960MuugJaakMM4010500:50:50Diplom
1216AllaJoelMM4013000:53:56Diplom
1472VeiperGregorMPB6400:56:08Diplom
1984TammerNataliaMM61801:00:26Diplom
193KallasUiboMM9900:41:51Diplom
449ReinumägiMadisMM20900:45:38Diplom
705SildAnvarSelverMPB3600:48:57Diplom
961KorkaMargusMM4010600:50:54Diplom
194KurgRaimoMM10000:41:49Diplom
450StarkopfKennetNÕmme kjkMMN3300:44:54Diplom
706KüttisAndoOjassaarMM31000:48:10Diplom
195LaanemaaLaurMM10100:41:52Diplom
451BlainSimon ValentineMM21000:45:43Diplom
707RennelMaddiMM31100:48:33Diplom
963PosatetskiDenisAS HKScan EstoniaMM39500:50:42Diplom
1731MaksimDmitriknockout.ee teamMM57400:57:11Diplom
196KoppelMatiSK ProRunnerMM55100:41:45Diplom
452PõldverMatiArminia SKMM21100:45:47Diplom
708BaumverkMärtMM454800:48:54Diplom
964RoobaKuidoMM502800:50:54Diplom
1732OnnoAleksandrknockout.ee teamMM57500:57:10Diplom
2244SelgeSassMM66001:03:15Diplom
197HiienõmmViljarTÄppsportlasedMM451400:41:54Diplom
453JärveErikMM405700:45:40Diplom
709KokkaAndersõhutÕrjepataljonMM31200:48:02Diplom
965KiislaToomasViru JVPMMJ2500:50:18Diplom
1477ÕunapuuMihkelMPA2600:56:16Diplom

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp