Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2387KlausMargitNN4012401:03:59Diplom
1846Kleimann-LeimannSilverViru JVPMMN10100:58:17Diplom
2545KleinPilleNN459401:06:42Diplom
2472KleitzKeitiNNJ1801:04:42Diplom
2826KlesmanElinaNNJ3301:10:48Diplom
189KlettenbergAndresHIGH5 EstoniaMM9700:41:44Diplom
2321KlimenkoTaaviMMN10801:02:30Diplom
1881KobinMarekEstonian CellMM4017900:59:13Diplom
1882KobinMarisNTA2000:59:13Diplom
1640KodasmaKaieOK WestNN454700:56:55Diplom
689KodresHeldurMM30600:48:22Diplom
1679KoemetsMari-LiisNNN3600:56:41Diplom
64KohoTanelMM4100:37:50Diplom
3406KohoHelgiNN554301:29:15Diplom
1858KoitAndreMM4510400:59:08Diplom
2683KoitEveNN551701:08:45Diplom
3364KoitReetSelverNN4022201:30:10Diplom
2041KoitjärvKaarelNordwoodMM62501:00:06Diplom
390KoitveArviMM19000:44:58Diplom
810KõivKuldarMM35000:49:33Diplom
2105KõivIngaNN4010001:02:00Diplom
80KõivKertaNN600:38:53Diplom
1890KõivMarekSuurtÜkivÄepataljonMM59900:58:45Diplom
3429KõivGunillaBellfireNN98701:30:10Diplom
2417KõivSigneE ButiikNN58601:04:33Diplom
1313KõivKristiinaNNN2400:54:58Diplom
1314KõivSvenMMN8400:54:58Diplom
906KokkTarmoVisad VirgadMM38300:50:02Diplom
709KokkaAndersõhutÕrjepataljonMM31200:48:02Diplom
2664KolbergEppNN69901:07:11Diplom
3102KoldekKristelLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNN87201:16:28Diplom
1043KolkArneMM65500:51:53Diplom
1249KõllKristiNN17900:53:24Diplom
2092KõlliKarl AleksanderMPB8901:00:20Diplom
3145KolloMerleNN4019901:18:20Diplom
1042KolloImreMM4011400:51:16Diplom
1628KoltKallePÄrnu VÕrkpalliklubiMM459800:56:51Diplom
611KomarovNikitaMPB3000:47:33Diplom
2888KompKaisaNNN8301:11:13Diplom
3077KompMerylNNN9001:15:42Diplom
1855KompusHenriMM59400:58:33Diplom
262KompusKunoMM13500:43:10Diplom
2610KonarAnuNN75101:06:13Diplom
1956KonarHelenNN40401:00:05Diplom
658KondKuidoMM454700:48:00Diplom
1176KondRaulMM45000:52:34Diplom
241KõndViidasMM451600:42:44Diplom
1982KongiAnettNTA2501:00:24Diplom
2585KongiMaarikaNN459701:07:29Diplom
3062KonsinPiretNN4513301:15:23Diplom
1383KonsoSanderViru JVPMMN8600:54:19Diplom
2366KontHelenAidu SKNNJ1601:03:28Diplom
340KooklaEeroSK JooksupartnerMM404000:44:14Diplom
2116KoolKadiNN46701:01:05Diplom
2714KoolAndreeMPB11401:09:29Diplom
2726KööpKaarelRademarMM71001:08:05Diplom
2344KoorKristiinaNN55901:03:14Diplom
1883KoorKerliArt Cafe&Art HotellNN37700:59:03Diplom
505KoorKatrinNN3200:46:21Diplom
632KootAlarAlar Koot FIEMM28200:47:57Diplom
1340KoppelLiiaNN501300:55:05Diplom
1390KoppelMarikaMaanteeametNN453700:54:33Diplom
196KoppelMatiSK ProRunnerMM55100:41:45Diplom
1506KoppelKarelMPB6500:54:56Diplom
2030KoppelRaunoMPA3601:00:09Diplom
1019KoppelKaidoA2KMM4010900:51:25Diplom
1495KõpperTarviMM4014900:56:12Diplom
2897KoptiMargitBaltic Log Cabins OÜNN78801:11:26Diplom
2898KoptiBirgitNN78901:11:26Diplom
3288KorbeMairiNN94701:25:21Diplom
3314KorelaEvaSelverNN95601:27:25Diplom
1171KoriKülliNN15000:52:56Diplom
351KorjusMartinMMN2400:44:06Diplom
2949KorkaMeelisMM72601:12:17Diplom
1681KorkaKristjan- MagnusMPA2900:56:13Diplom
961KorkaMargusMM4010600:50:54Diplom
3247KõrreKerstinNNN9901:22:44Diplom
2324KorstenKadriEesti Energia SpordiklubiNN55101:02:37Diplom
914KoseEvelinNN401800:50:38Diplom
979KosemetsImreIMSIMM39700:50:16Diplom
38KoskinenMarkoäkke SK/Narva Eesti GÜmnaasiumMMJ200:36:32Diplom
1596KössAnnaliisaNN28700:56:30Diplom
1786KossarVeronikaNN34000:57:34Diplom
1781KostabiKaiuEesti Raudtee spordiklubiNN33800:57:28Diplom
325KösterRaulMyfitness ViruMM403600:43:42Diplom
184KösterSilverKahe Silla Klubi jooksusÕbradMM9400:41:19Diplom
1751KostinKerliNN32800:57:58Diplom
2857KotkasKaljuMM72201:10:03Diplom
2172KotkasSigneNN48901:02:02Diplom
1756KotkasRediNN33100:58:28Diplom
1127KotšanovAleksandrMMN7700:52:33Diplom
595KottisseEppEesti StatoilNN4000:47:20Diplom
185KottisseReneG4S EestiMM9500:41:40Diplom
1660KoveikoMihhailEastmanMM4016200:56:29Diplom
551KozlovOlegMMN4000:46:28Diplom
2654KrabuKirillMM70601:08:39Diplom
1820KramEvaNN35200:58:39Diplom
2408KramerMarieNTB4901:03:52Diplom
3280KramerÜlleNN4515701:24:48Diplom
962KrassuljaAlinaLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN1000:50:14Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.