Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
2204SalupõldKaren-CristleNTB4701:02:34Diplom
1980OstrovKerliPÄÄsteametNNN4701:00:25Diplom
2793SveitelMari-AnnNTA4701:10:01Diplom
78KalaTaaviSK Pleki PandeMM4800:38:35Diplom
1365HeinKerttuNN404800:55:13Diplom
1646MägiEneNN454800:57:05Diplom
378LambingMargusMM404800:44:39Diplom
648KaukesMartinAlutaguse malevMMN4800:47:21Diplom
654RäpoAnneliisNN4800:48:07Diplom
3480SalavinaGalinaSegersNN554801:34:41Diplom
2741KermeMaiju-NN504801:08:35Diplom
2239SirendiKatarinaNTB4801:02:26Diplom
708BaumverkMärtMM454800:48:54Diplom
2246VarinurmAinarMM504801:02:22Diplom
2002ValnerViivikaNNN4801:00:54Diplom
980RidalaanRobertMPB4800:51:35Diplom
2837TiislerHanna ElisabethNTA4801:11:48Diplom
81JakobsonEeroMM4900:38:48Diplom
1369LeesÕnneEesti Energia SpordiklubiNN404900:54:15Diplom
2408KramerMarieNTB4901:03:52Diplom
1647RannikAndraKiili SpordiklubiNN454900:56:59Diplom
379SeilEidoKARDINAD24MM404900:44:48Diplom
657MeriveeAnniSportlandNN4900:48:03Diplom
3489SaarHelleNN554901:42:00Diplom
687VatsfeldLaurMMN4900:48:28Diplom
720OtslaAntiMM454900:48:21Diplom
2785KäärdiSiiriSelverNN504901:09:55Diplom
2020PentsopMeriliisAQVA SpaNNN4901:00:27Diplom
1016TsimolonskasMartenMPB4900:52:08Diplom
2322KuusmannHeikiRademarMM504901:03:11Diplom
2842ZnobishchevaJekaterinaNTA4901:10:35Diplom
82TreierTarvoSpartaMM5000:38:57Diplom
1375SaarAnnelySaku õT SpordiklubiNN405000:54:28Diplom
2413HansenKadi-LiisElva SpordiliitNTB5001:03:29Diplom
1665UmbaedPiretNN455000:57:37Diplom
406HelemäeEroMM405000:45:17Diplom
666AhuMargitNN5000:48:21Diplom
693TankEerikMMN5000:47:35Diplom
725FimbergTeetMM455000:48:43Diplom
2829ÕunapuuEneõunapuuNN505001:10:28Diplom
2064SinimäeHedliLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN5001:01:39Diplom
2845KingsepHanna-LiinaKiviÕli NoortekeskusNTA5001:11:34Diplom
2334ViiraEinarMM505001:03:24Diplom
1058BalõnskiJoosepMPB5000:52:28Diplom
2856PiirmetsKeidyNTA5101:10:03Diplom
1072KaskKarl JohannesOÜ RaiMar KonsultatsioonidMPB5100:52:18Diplom
2881JärvetMarikaNN505101:11:22Diplom
83GillMihkelEesti LennuakadeemiaMM5100:38:57Diplom
1395SiemannPipi-LiisTÜriTriNN405100:55:06Diplom
1668ReimannReetNN455100:56:54Diplom
671MuttelRitaNN5100:48:28Diplom
416LiiverAimarElioni SKMM405100:45:16Diplom
2473TiitsuDoloresNTB5101:05:01Diplom
701KerdoKoppelMMN5100:48:50Diplom
732PeterkopfIndrekToetuse vÄejuhatusMM455100:48:26Diplom
2065MaalaLauraLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN5101:01:39Diplom
2338UlmMatiMM505101:03:43Diplom
2345ReinsaluUdoMM505201:04:30Diplom
1077VahulaHannoMPB5200:52:18Diplom
2870HüvaBirgitNTA5201:10:42Diplom
2895RooseMarge-ElinNN505201:11:14Diplom
90RaudseppStevenVÕrukad jooksevadMM5200:39:09Diplom
1407SankovskiEveNN405200:54:23Diplom
1680TreierKaiNN455200:57:21Diplom
677MonesMaritaNN5200:48:19Diplom
427MeigasKalleMM405200:45:01Diplom
2475SiilsaluMaarikaNTB5201:04:11Diplom
719JaanimägiHarliRademarMMN5200:48:31Diplom
735MüürseppToomasMM455200:48:40Diplom
2076SiimarGretel-MarieUjumise SKNNN5201:00:56Diplom
2874TepnerTriinNTA5301:10:50Diplom
1085PeekTrevonTamrexMPB5300:52:30Diplom
2375TammTiitAru GruppMM505301:04:31Diplom
93MägiMadisHausersMM5300:39:16Diplom
1411KalliverInnaNN405300:54:53Diplom
2188TartuNeleRademarNNN5301:02:35Diplom
2973VassarHeliNN505301:13:54Diplom
686SuikIngaNN5300:48:30Diplom
432LesihhinRomanOU MotusMM405300:45:29Diplom
2482RostinRonjaNTB5301:04:43Diplom
1736TšurkinaTatjanaMTÜ Spordiselt/Olympic Casino Eesti ASNN455300:58:25Diplom
750KaskLauriMM455300:48:12Diplom
756VeskusKarlMMN5300:49:15Diplom
1087LillmetsRaulMPB5400:51:50Diplom
96KiigemägiMaitMM5400:39:18Diplom
2440RannametsUrmasMM505401:05:06Diplom
2959LehtmetsAlexandraNTA5401:13:12Diplom
1424ToomÜlleNN405400:55:24Diplom
2202ReiningLauraNNN5401:01:25Diplom
2976SeisonenLeiliNN505401:12:41Diplom
690PaidreRahelNN5400:48:37Diplom
435LänsIndrekMM405400:45:25Diplom
2483SoometsJonnaNTB5401:04:13Diplom
1772KangroMairisNN455400:58:43Diplom
757NutonenKarlePioneeripataljonMMN5400:48:41Diplom
761VäliReigoMM455400:49:07Diplom
2629LoderaudTarmoMM505501:07:18Diplom
1096RitariRometMPB5500:52:50Diplom
97JürgenAloMM5500:39:23Diplom
1428KelduMaikenNN405500:55:11Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.