Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
901KaljulaJanarMPB4700:50:15Diplom
902TikkMerjeMtÜ spordiseltsNN451100:50:29Diplom
903JuroAivarMM38100:50:35Diplom
904DanyliukBohdanTransferwiseMM38200:49:49Diplom
905PajuriMailiNN9200:50:30Diplom
906KokkTarmoVisad VirgadMM38300:50:02Diplom
907OiovEgertTallinna VanglaMM38400:49:51Diplom
908RaudleppKristjanMMN6100:50:00Diplom
909LaikreKatrinNN451200:50:39Diplom
910LopsikAndreiMM60500:50:52Diplom
911SaksRaimondElioni SpordiklubiMM551900:50:20Diplom
912SoomerKalmerViru JVPMMN6200:50:21Diplom
913PuuJaanekMM4010000:50:41Diplom
914KoseEvelinNN401800:50:38Diplom
915AulVäinoJÕhvikasMM65300:49:58Diplom
916SalometsGertMM38500:50:02Diplom
917HainToomasMM456500:50:25Diplom
918KuuseAstiNN9300:50:31Diplom
919PaabstelToomasMM38600:50:35Diplom
920AdliMarekMM4010100:51:01Diplom
921RebbanArgoViru JVPMMN6300:49:47Diplom
922ŠadeikoMärtMM456600:50:29Diplom
923LaasbergErleNN9400:50:04Diplom
924LõukeBertMM4010200:50:49Diplom
925SuurekiviKaidoPioneeripataljonMMN6400:49:57Diplom
926RepkinPeterMM4010300:50:42Diplom
927PuusaarElinaNN9500:50:47Diplom
928TeigarHenryMMN6500:50:56Diplom
929PärtelSiretNN451300:50:45Diplom
930VatselRigoMM456700:50:50Diplom
931MatvejevaJanaSegersNN451400:50:37Diplom
932KernerAldorKose AMK ctMM38700:50:43Diplom
933GrünbergToivoMM4010400:49:54Diplom
934KuuskneKetlinNN9600:50:57Diplom
935SalbenJannoHenkel Makroflex ASMM38800:51:07Diplom
936KuusikArgoMM38900:49:29Diplom
937ValdmetsMaarjaNN9700:50:29Diplom
938KannelKülviNordea SpordiklubiNN9800:50:44Diplom
939TürkMaarjoMM39000:50:45Diplom
940KanarbikDanielõhutÕrjepataljonMMN6600:50:18Diplom
941NaarisErkkiMM39100:51:02Diplom
942KallasKristerTSK JoosuMM39200:50:55Diplom
943KippastoKaiNN401900:50:49Diplom
944TarassovRailiNN9900:50:41Diplom
945VeeremaaAnaliisNTB1200:49:33Diplom
946RaidojaArdoMM39300:49:48Diplom
947MereSiiriMATKaSPORTNN10000:50:01Diplom
948MäemetsJannoMM39400:51:05Diplom
949TammKenertMPA1900:50:55Diplom
950AugasmägiKaulMM60600:51:09Diplom
951PajupuuSiiriNN10100:51:12Diplom
952PärtelEpp LoviisaNTA500:50:39Diplom
953SinisaluTiitMM552000:51:07Diplom
954TuiskKristinSaku õT SpordiklubiNN402000:50:54Diplom
955VaabelKirstiSpartaNN402100:51:14Diplom
956PaatsJoosepMMN6700:50:49Diplom
957ÕiglaneTerjeNN451500:51:12Diplom
958HärmKerstiSpordiseltsNN10200:51:23Diplom
959KannKadriNN10300:51:05Diplom
960MuugJaakMM4010500:50:50Diplom
961KorkaMargusMM4010600:50:54Diplom
962KrassuljaAlinaLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN1000:50:14Diplom
963PosatetskiDenisAS HKScan EstoniaMM39500:50:42Diplom
964RoobaKuidoMM502800:50:54Diplom
965KiislaToomasViru JVPMMJ2500:50:18Diplom
966RazuvaevDanilaNN10400:51:22Diplom
967JuknaiteIviPaide liigub - JooksusÕbrad!NN10500:51:23Diplom
968VeeringKairitNN402200:50:47Diplom
969LaasikMadisMM39600:50:42Diplom
970OttoMariSky PlusNN10600:51:02Diplom
971VeeringPriit VeeringMM4010700:50:47Diplom
972LõuneHelenaNNN1100:50:28Diplom
973TammikAndreMMN6800:50:52Diplom
974SammelMaarjaVatex TaksoNN10700:51:37Diplom
975KelduKarelMMN6900:50:02Diplom
976KunglaRainKiviÕli NoortekeskusMMJ2600:51:19Diplom
977MölderIvoTÜri RattaklubiMM456800:51:23Diplom
978TsõndukStivenKiviÕli NoortekeskusNTB1300:51:19Diplom
979KosemetsImreIMSIMM39700:50:16Diplom
980RidalaanRobertMPB4800:51:35Diplom
981PiikAveNN10800:50:49Diplom
982KeirKaimoMMN7000:51:12Diplom
983KuusaluKenMMN7100:51:01Diplom
984MetsaruHarryMM552100:50:50Diplom
985ReilesAurikaNN10900:50:59Diplom
986KuuslerJaanusMM39800:51:16Diplom
987PalksaarVahurMM502900:51:26Diplom
988SõrmusMerilenNN11000:51:18Diplom
989KüttVelloHAT-AutoMM456900:51:35Diplom
990BorkKasparMMJ2700:51:00Diplom
991ValdaruStenSuurtÜkivÄepataljonMM39900:50:59Diplom
992RajuHeidiNN11100:50:48Diplom
993TikhonovAlexanderEesti Energia SpordiklubiMM4010800:49:54Diplom
994EicheAngeliqueNN402300:51:40Diplom
995TiimusVeljoTriSmileMM503000:51:44Diplom
996SuurkiviCathy-LiisNNN1200:51:09Diplom
997EhaveeAveNN11200:51:21Diplom
998SkripitsõnaJaneNNN1300:50:42Diplom
999KantsMairiNN11300:50:52Diplom
1000TurroMargitNN11400:51:21Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.