Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
801TrofimovSanderMMN5700:48:59Diplom
802MeresmaaTarmoKahe Silla KlubiMM34600:48:37Diplom
803EngelMargoProRunnerMM408800:49:37Diplom
804LiivasteMerilyNTB1000:49:43Diplom
805AnuzisMariusEastmanMM34700:49:50Diplom
806AiltMargoMM34800:49:49Diplom
807PuuseppRavoMPB4100:49:49Diplom
808AllikAnn-ChristineNNN800:49:45Diplom
809ToompuuTaunoMM34900:49:06Diplom
810KõivKuldarMM35000:49:33Diplom
811ArumäeTauriMM35100:49:27Diplom
812MuldmaGertMM35200:48:20Diplom
813VeelainMaikelMM35300:49:31Diplom
814KrünbergKlenMM35400:49:59Diplom
815MõttusMattiasMPB4200:49:43Diplom
816TšernovMeelisMustvee Betaania KogudusMM35500:49:37Diplom
817VaherMarkusMPB4300:49:57Diplom
818PaulusHugoMM551600:50:00Diplom
819IlvesPeeterMM35600:48:34Diplom
820AnnukMerikeneProRunnerNN7400:49:08Diplom
821PütsepMaarjaNN7500:49:56Diplom
822LeesmentKadriOmniva SKNN7600:49:55Diplom
823KäigeRaunoMM408900:49:47Diplom
824LarsHillarMM35700:49:39Diplom
825VarikKatrinNN7700:49:53Diplom
826DidvigSandraCFC JAAK MAE SUUSAKOOLNTB1100:49:06Diplom
827AusmeesEvelinNN7800:49:18Diplom
828PaatsAndrusMM455600:49:25Diplom
829KasakKunoEestimaa Looduse FondMM35800:49:45Diplom
830BrookesRobertMM455700:49:51Diplom
831ParkseppEdvinMM35900:49:25Diplom
832VeeleidTanelMM409000:49:45Diplom
833HommikAivarViljandi SVKMM455800:49:37Diplom
834RehtlaRennoElektest OÜMM36000:49:24Diplom
835RäissErkoMPB4400:49:14Diplom
836VesiallikStenWÜrthMM36100:50:03Diplom
837TuhklaHelleNN50800:50:10Diplom
838LiipaLauriMM409100:49:47Diplom
839KusmaRomanAQVA SpaMM455900:50:03Diplom
840GlaseTimmoõhutÕrjepataljonMMN5800:49:23Diplom
841TammsaluMeelisElioni SpordiklubiMM36200:49:58Diplom
842VeskusIvarMMJ2300:50:02Diplom
843HuntKülliNN7900:49:42Diplom
844KruusmannGeidiNN8000:49:49Diplom
845EespakkMonikaJK TabasaluNN8100:49:57Diplom
846EtverkEleriNordwoodNTA400:49:52Diplom
847KiviloKaidoMM409200:50:04Diplom
848PiirmetsPille-RiinõhuvÄgiNN8200:49:59Diplom
849LeibenauHeleriNN8300:50:08Diplom
850Zaitsev.ScoutspataljonMM36300:49:55Diplom
851KaurKasparHansa SKMM36400:49:15Diplom
852MutsoKaiaNN451000:49:40Diplom
853UlmLauriEesti Energia ASMM36500:50:18Diplom
854LippLauriKaitseliit JÄrva malevMM551700:49:55Diplom
855TreiIlmarMM456000:49:36Diplom
856MäggiMartinMM409300:49:31Diplom
857AltAllan AltA&K CaritasMM456100:50:12Diplom
858KardakovAleksandrMM551800:49:57Diplom
859SauelaKristoMMN5900:50:19Diplom
860RaumanGregorMPB4500:50:25Diplom
861NettanPauliinePioneeripataljonNN8400:49:57Diplom
862EvertJaakMM456200:49:56Diplom
863EtverkMerikeNordwoodNN401600:50:03Diplom
864EinbergRaimoMM36600:49:17Diplom
865KadajaneLauriMM36700:50:15Diplom
866PaurSilverSk AaspereMM36800:50:20Diplom
867KuusklaPriitSk AaspereMM36900:50:20Diplom
868PindmaVahurMM502600:50:11Diplom
869HeinamElelaKahe Silla Klubi jooksusÕbradNN8500:49:28Diplom
870VasarKaiduMM409400:49:44Diplom
871AltmetsValevKominoxMM456300:50:08Diplom
872MägiMariNN8600:50:21Diplom
873VaasmaTaaviMM37000:50:14Diplom
874KaskHelenNN8700:49:58Diplom
875PajuGerliNNN900:49:51Diplom
876JõesteAlarMM456400:50:14Diplom
877KazakovJakobSisekaitseakadeemiaMMN6000:49:29Diplom
878ManguseMihkelMM37100:50:14Diplom
879MaeTauriMM37200:50:24Diplom
880PaiSirleNN8800:50:26Diplom
881PaniEgertMM37300:50:04Diplom
882VintLeinoMM409500:49:59Diplom
883OrasRaivoMM409600:50:36Diplom
884ViiraToomasMM409700:50:27Diplom
885KaarGertMM37400:50:24Diplom
886LuukaÜloMM502700:50:39Diplom
887KaisaHeinlaNN401700:50:33Diplom
888ÕunapGen-SilverMMJ2400:50:41Diplom
889MoorMerleRademarNN8900:49:55Diplom
890KaruUrmoMM37500:49:33Diplom
891SiemannAlarTÜriTriMM409800:50:05Diplom
892MoorRemoSK EMTAMM37600:49:33Diplom
893ToomsaluLiisNN9000:49:33Diplom
894TammKardoMPB4600:50:21Diplom
895AbramLiinaNN9100:49:11Diplom
896ShishikinSergeiMegidoMM409900:50:32Diplom
897EmbrichAleksandrMegidoMM37700:50:34Diplom
898KuttiJaanMM37800:50:35Diplom
899NoodlaTarmoMM37900:50:05Diplom
900NooniJürgoMM38000:50:32Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.