Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
1187EhandiRuthEesti Raudtee spordiklubiNN403500:53:27Diplom
422VälbaTarmoKEREMEISTERMM453500:45:34Diplom
1973MöllMikk MargusNautleja KMMPA3501:00:16Diplom
697KannaSanderMPB3500:48:20Diplom
469PiksarEgertõhutÕrjepataljonMMN3500:45:12Diplom
3332PadrikEneNN553501:28:57Diplom
531MüürMaretNN3500:46:52Diplom
1825VarikIti MariiPerekond VarikNTB3500:58:50Diplom
57SeppelAndresMM3600:37:31Diplom
576LiivlaidHediTAINN3600:47:15Diplom
325KösterRaulMyfitness ViruMM403600:43:42Diplom
1371AlanurmeUnoMM503600:54:33Diplom
2398KäärikMarikeHÄirekeskusNN503601:04:15Diplom
2401KüüleOliverMMJ3601:03:14Diplom
1385VooremäeLindaNN453600:55:03Diplom
3192RosmanRihoMM553601:19:29Diplom
2444KursRenateNTA3601:05:22Diplom
1679KoemetsMari-LiisNNN3600:56:41Diplom
2969LaasJoannaNNJ3601:13:02Diplom
431KarjusKaidoSpartaMM453600:45:35Diplom
1210KaruIngaNN403600:53:12Diplom
705SildAnvarSelverMPB3600:48:57Diplom
476ElhiRainerõhutÕrjepataljonMMN3600:45:20Diplom
2030KoppelRaunoMPA3601:00:09Diplom
3339JõgiRuttArt Cafe&Art HotellNN553601:30:05Diplom
1829KallasKeity-LiinaSK NÕvaNTB3600:58:11Diplom
58VainerMiikoMM3700:37:36Diplom
326JärvelahtVeljoMM403700:43:59Diplom
2630SuijaKairiNTA3701:08:29Diplom
590PiikMirjamTÄppsportlasedNN3700:47:09Diplom
2399PungKerstiNN503701:04:48Diplom
2410MattiKarlõhutÕrjepataljonMMJ3701:04:31Diplom
1390KoppelMarikaMaanteeametNN453700:54:33Diplom
1416KirsimäeAloMM503700:54:56Diplom
1931SuurKirkeNTB3700:59:20Diplom
3229LyubaevAlexanderMM553701:21:38Diplom
1695KüüsmaaMari-LiisRakvere NoortekeskusNNN3700:56:52Diplom
2212NõguKaarliMPA3701:01:22Diplom
444KaseVeikoTÄppsportlased MTÜMM453700:45:47Diplom
3017LillepuuKairiinNNJ3701:14:22Diplom
729KroosKristjanMPB3700:49:11Diplom
1259RõžovaEneMeeksi valdNN403700:53:57Diplom
504JoostKristjanõhutÕrjepataljonMMN3700:45:42Diplom
3355ValterJärviMTÜ sprdiseltsNN553701:29:50Diplom
59ŠkubelAndreiMM3800:37:36Diplom
327NäksTõnuLindonMM403800:43:51Diplom
593NurkKairiHansa SK/Swedbank ASNN3800:46:57Diplom
2386KalevStenMPA3801:03:25Diplom
2658IntalJohannaMtÜ spordiseltsNTA3801:08:00Diplom
2409LuikMareNN503801:04:54Diplom
2673VinniÜlarMMJ3801:07:34Diplom
1401SatsIngridNN453800:55:07Diplom
1698TiivitsMarrenNNN3800:57:03Diplom
1986SootsRebekaNTB3800:59:28Diplom
454UleksinJaakMM453800:45:50Diplom
741VoovereKarl-MartinMPB3800:49:16Diplom
1261LiivÜlleAru GruppNN403800:53:47Diplom
1522HennoTannarGlassDriveMM503800:55:21Diplom
3076VerhoevenTordisNNJ3801:16:51Diplom
517IdavainTeijoõhutÕrjepataljonMMN3800:46:30Diplom
3350VäntoKaljuMM553801:25:34Diplom
3358SiniveeMarikeEesti Energia SpordiklubiNN553801:29:34Diplom
3374VäliIlsiaNN553901:30:07Diplom
61AaveMariusRahvatantsuansambel TarbatuMM3900:37:46Diplom
2622Vodja-IšpajevMartinMPA3901:07:29Diplom
579UuekülaPeepEastmanMM453900:47:13Diplom
331VahtraMargusMM403900:44:02Diplom
594TammojaKadriNN3900:47:16Diplom
2662OrkKarinaNTA3901:08:01Diplom
2411TungalMareNN503901:03:43Diplom
2687SiilsaluMartMMJ3901:07:39Diplom
1435GillAveMustvee Betaania KogudusNN453900:49:54Diplom
1722SinijärvGeilySisekaitseakadeemiaNNN3900:58:16Diplom
1997VidevikEva MargaretNTB3901:00:19Diplom
753StüffKristjanJK TabasaluMPB3900:49:07Diplom
1267KiviKristelNN403900:53:38Diplom
1557StepanovValeriOÜ SevikeMM503900:55:40Diplom
3097HuntHannaNNJ3901:17:25Diplom
547PlatonovJüriViru JVPMMN3900:46:58Diplom
551KozlovOlegMMN4000:46:28Diplom
3379UukadoUrveNN554001:25:46Diplom
63PajusteJüriTamsalu SUKLMM4000:37:47Diplom
595KottisseEppEesti StatoilNN4000:47:20Diplom
340KooklaEeroSK JooksupartnerMM404000:44:14Diplom
601RootareOttRitska spordiklubiMM454000:47:15Diplom
2663MetusKirstiNTA4001:06:53Diplom
1683VooremäeGunnarMM504000:57:32Diplom
1441KrullAnneNN454000:55:45Diplom
2479SavitskiHeli-MallNN504001:04:23Diplom
2737KukkJanarMMJ4001:09:44Diplom
3289SuurMichelleNNJ4001:25:36Diplom
2011RajaKarmenNTB4001:00:27Diplom
1769UutsaluLiisaNNN4000:58:18Diplom
3057KelderKevinMPA4001:16:24Diplom
1276SanglaKarinNN404000:54:15Diplom
779MeltsaMehisRakvere SpordikoolMPB4000:49:39Diplom
807PuuseppRavoMPB4100:49:49Diplom
2095KuntroCarmenNTB4101:01:01Diplom
566RõžihhIgorViru JVPMMN4100:46:02Diplom
64KohoTanelMM4100:37:50Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.