Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
701KerdoKoppelMMN5100:48:50Diplom
702StroomInnoMM30800:48:30Diplom
703TooduReinSK SAARDEMM502300:48:51Diplom
704PavljutsenkoDanilMegidoMM30900:48:44Diplom
705SildAnvarSelverMPB3600:48:57Diplom
706KüttisAndoOjassaarMM31000:48:10Diplom
707RennelMaddiMM31100:48:33Diplom
708BaumverkMärtMM454800:48:54Diplom
709KokkaAndersõhutÕrjepataljonMM31200:48:02Diplom
710SteinbergTanelMM31300:48:54Diplom
711LadvikMari-LiisNN5600:48:54Diplom
712KaugerannaGeioMM31400:48:51Diplom
713BeloninaIrinaErgoNN5700:48:53Diplom
714KangroDanelMM31500:48:43Diplom
715RitsoValterMM31600:48:50Diplom
716ChekriiVadymTransferwiseMM31700:48:02Diplom
717KülanurmKarroMM31800:48:23Diplom
718VooverePeeterMM408100:49:03Diplom
719JaanimägiHarliRademarMMN5200:48:31Diplom
720OtslaAntiMM454900:48:21Diplom
721TartoMariElioni SpordiklubiNN5800:49:05Diplom
722ÕmmikKalevMM551300:48:51Diplom
723EnnoPiiaTallinna VanglaNN5900:48:53Diplom
724RuusandKeiriNN6000:48:25Diplom
725FimbergTeetMM455000:48:43Diplom
726MizerTuuliEesti Raudtee spordiklubiNN401400:48:50Diplom
727Krünvald-JaarmanLiinaNN401500:49:05Diplom
728NeemeÜllarTamsaluMM31900:48:47Diplom
729KroosKristjanMPB3700:49:11Diplom
730ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMPA1700:48:38Diplom
731HaamerTarviMM408200:48:46Diplom
732PeterkopfIndrekToetuse vÄejuhatusMM455100:48:26Diplom
733PallasMailiNN6100:48:22Diplom
734VäliTanelMM32000:48:40Diplom
735MüürseppToomasMM455200:48:40Diplom
736TaluKristjanHortulus OÜMM408300:49:10Diplom
737KakkLiinaNN45600:48:56Diplom
738HäätarõRagnarAQVA SpaMM32100:48:23Diplom
739BondarenkoOlesjaKBFINN6200:49:09Diplom
740RaukKertuTÜASKNN6300:49:08Diplom
741VoovereKarl-MartinMPB3800:49:16Diplom
742RummMarkoSPORDIGUURUDMM32200:49:10Diplom
743TibarIndrekMM32300:49:17Diplom
744PalksaarMartinLennubaasMM32400:49:01Diplom
745HiireMaikenNN6400:49:00Diplom
746VirkusKatrelRademarNN6500:48:51Diplom
747VarblasEvertMM551400:49:05Diplom
748VirkebauUrmasKiviÕli Moto- ja Ekstreemspordiklubi MTÜMM60300:49:07Diplom
749TomsonEigoMM32500:49:02Diplom
750KaskLauriMM455300:48:12Diplom
751ValdreTeaPÕllu KoduNN45700:48:26Diplom
752EspinosaPabloMM32600:47:31Diplom
753StüffKristjanJK TabasaluMPB3900:49:07Diplom
754RussakAdeNN6600:49:00Diplom
755VeermetsAnuNN45800:49:16Diplom
756VeskusKarlMMN5300:49:15Diplom
757NutonenKarlePioneeripataljonMMN5400:48:41Diplom
758SivardGermoMM32700:47:43Diplom
759ParboKarl RasmusMMJ2200:49:21Diplom
760SelbergMihkelMM32800:49:21Diplom
761VäliReigoMM455400:49:07Diplom
762PihlapEinarMM32900:49:03Diplom
763HaavLiisiNN6700:49:03Diplom
764ArovaldDioreNN6800:49:29Diplom
765KruupAivarMM33000:49:12Diplom
766PaulusSiljaElujooksNN6900:49:33Diplom
767RossRainerRademarMMN5500:48:57Diplom
768KaareAndresMM33100:48:56Diplom
769ŠtõkovStanislavMM33200:49:29Diplom
770SelgisRaimoMM33300:49:04Diplom
771LengertAloMM33400:49:26Diplom
772TarbeSiimMMN5600:49:25Diplom
773VauKätlinSpartaNN7000:49:31Diplom
774MüllaHeidiNNJ500:49:14Diplom
775TallermanIvarAlutaguse malevMM33500:48:48Diplom
776KukkRebekaNN7100:49:33Diplom
777PärnakiviJannoMM33600:49:19Diplom
778TreumannVeikoMM408400:49:30Diplom
779MeltsaMehisRakvere SpordikoolMPB4000:49:39Diplom
780AiaSanderMM33700:48:53Diplom
781NiidumaaAnniGlassDriveNN7200:49:31Diplom
782TuiskArko GertMPA1800:49:37Diplom
783HärmMargusMM33800:49:15Diplom
784KanarikSanderMM33900:49:26Diplom
785AvanesovAndreyKaevanduste SK/Eesti EnergiaMM551500:49:08Diplom
786EhatammAntiMM60400:49:05Diplom
787StõkovaKristiinaNikeNN7300:49:07Diplom
788Berg-JürgensSiimMM34000:49:04Diplom
789TatrikMatiMM502400:48:43Diplom
790PajulaVeiloMM455500:49:39Diplom
791LiimaMariNN45900:49:07Diplom
792TinkusAndresKahe Silla KlubiMM34100:48:32Diplom
793HindriksonTaaviMM34200:48:36Diplom
794AhtijainenRistoMM34300:48:08Diplom
795PressJüriMM408500:49:33Diplom
796TähisteTarmoViru JVPMM34400:48:43Diplom
797MaaringLauriMM408600:49:33Diplom
798KannAntsMM408700:49:24Diplom
799AleksaTanelMM34500:49:42Diplom
800TilgreTaimarOK PÕlva KobrasMM502500:48:33Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.