Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
387HinnAhtoMM18900:44:51Diplom
643UngaRainMM28600:47:59Diplom
899NoodlaTarmoMM37900:50:05Diplom
1155LuuriEnnoMM457800:53:16Diplom
1667MihkelsonMagnusMPB7000:57:13Diplom
1923PozdnjakovRene-RistoKiviÕli NoortekeskusMPB8700:54:37Diplom
3203VaherEinoMM505901:21:28Diplom
132VafinRenatSkypeMM401400:40:28Diplom
388KuhiPeeterMM453100:45:00Diplom
644EndriksHendrikPaide liigub - JooksusÕbrad!MM28700:47:53Diplom
900NooniJürgoMM38000:50:32Diplom
1156KukkKalleRakvere OKMM457900:53:01Diplom
1412TammAndresMM4014400:55:07Diplom
133AunpuRivoTreeningpartner Pirita/BriketipoisidMM6900:40:21Diplom
645PunaValdoMM28800:47:55Diplom
901KaljulaJanarMPB4700:50:15Diplom
1413PaavoEdgarMM50400:54:06Diplom
1669PihlakGunnarPaide GÜmnaasiumMPB7100:57:04Diplom
2949KorkaMeelisMM72601:12:17Diplom
134SchvedeSiimMMN1100:40:11Diplom
390KoitveArviMM19000:44:58Diplom
1158JõgisteJan-ErikRRGMMJ2800:52:11Diplom
1414ToomTarmoMM50500:54:02Diplom
2438EekJüriMM4020201:04:53Diplom
135NiineKristjanMM7000:40:34Diplom
391AasalehtPriidikMM19100:44:37Diplom
903JuroAivarMM38100:50:35Diplom
136BõkovRainerRRGMPA600:40:52Diplom
392PelloIvarSky PlusMM19200:45:03Diplom
648KaukesMartinAlutaguse malevMMN4800:47:21Diplom
904DanyliukBohdanTransferwiseMM38200:49:49Diplom
1160ErteKristoMPA2100:52:07Diplom
1416KirsimäeAloMM503700:54:56Diplom
1672OkmeesTarvoMM56300:56:44Diplom
1928TinnAareMM552801:00:02Diplom
2184PuuseppMärtNikeMM65201:02:56Diplom
2440RannametsUrmasMM505401:05:06Diplom
3464KaegasMagnarPK KGSMPB13601:37:28Diplom
137MardlaTõnuMM7100:40:36Diplom
649KappastoRainMM407600:47:46Diplom
1161TšerkassovVitaliEastmanMM44500:51:55Diplom
1417KalameesMihkelKiisid/LekkodMM50600:55:01Diplom
2185SelgeAivoTÜriTriMM4511001:02:24Diplom
138TjuškaViktorMM7200:40:53Diplom
394MandriksJaanMM19300:44:47Diplom
650HudilainenEerikSK MITŠMPB3300:47:54Diplom
906KokkTarmoVisad VirgadMM38300:50:02Diplom
1162HinnSvenMM458000:52:41Diplom
1674TamsarTimm RainerMMN9700:57:08Diplom
139VeideGermoAru GruppMPB300:40:54Diplom
395MeinerAskoKarmeli KogudusMMJ1300:45:05Diplom
651SumbergJanekMM407700:46:58Diplom
907OiovEgertTallinna VanglaMM38400:49:51Diplom
1163FrantsuzovTanelõhutÕrjepataljonMM44600:52:49Diplom
1675LilliallikMatijooks.eeMM4016300:57:07Diplom
2187KirsSanderRademarMM65301:02:34Diplom
2443JunkerKaidarTartu VanglaMM68701:04:52Diplom
140PihlakSanderMM7300:40:54Diplom
396KiisselMilleniumMPA1100:45:05Diplom
652KaegasRaivoPK KGSMM454600:48:08Diplom
908RaudleppKristjanMMN6100:50:00Diplom
1164SoodlaUrmasSpordipartnerMM44700:53:08Diplom
1420ÕunapuuUnoõunapuuMM60900:55:19Diplom
1932MalmbergJaanMM552900:59:29Diplom
141SedmanRoometVõIMLA SpordiklubiMM7400:40:42Diplom
397SauTaunofb jooksmineMM19400:44:58Diplom
653MichelsonMargusMM28900:47:59Diplom
1933IntsIndrekÜllarMM60400:59:25Diplom
2445RääbisAinMM4511601:05:51Diplom
3213LippingAguMM70501:21:33Diplom
3469MõttusMarkusMPB13701:33:58Diplom
142SikkMarekTamsalu AO SuusaklubiMMN1200:40:33Diplom
910LopsikAndreiMM60500:50:52Diplom
1678NiidumaaAndrusEesti Energia SpordiklubiMM56400:56:39Diplom
2190SaarRoomandDomus KinnisvaraMM504701:02:31Diplom
143KaegasMargusMM451000:40:51Diplom
399MakejevSergeiMMN2700:43:35Diplom
655MattisenGuidoBellfireMM29000:47:54Diplom
911SaksRaimondElioni SpordiklubiMM551900:50:20Diplom
1167ÖöpikMargusMM44800:52:28Diplom
1423MustkiviSanderMM50700:55:01Diplom
1935MaanteeReneMM60500:59:52Diplom
2191HambidgeColinMM4019201:01:15Diplom
2703VassiljevAndreiMM70901:08:58Diplom
144ReinapAivarTÄppsportlasedMM451100:40:59Diplom
400AllmägiAapSK RadaMMN2800:45:06Diplom
912SoomerKalmerViru JVPMMN6200:50:21Diplom
1168RätsepSvenMM44900:51:56Diplom
1936RannusSanderLiviko ASMM60600:59:52Diplom
145LellepKalleMM401500:40:57Diplom
401LuhtTiitSK ProRunnerMM501100:45:15Diplom
913PuuJaanekMM4010000:50:41Diplom
1681KorkaKristjan- MagnusMPA2900:56:13Diplom
2193VihmMartinMM75301:02:12Diplom
3217MillerMartinMM73301:20:38Diplom
146AnnamaJaanusVinter OYMM401600:40:55Diplom
402UueSvenPÕllu KoduMMN2900:45:05Diplom
658KondKuidoMM454700:48:00Diplom
1170TartuAllanIda PÄÄstekeskusMMN8000:53:11Diplom
1938RehemetsAllanMM60700:58:55Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.