Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort ascendingNetoaegDiplom
2379OrgmetsKatiNN57501:03:28Diplom
1732OnnoAleksandrknockout.ee teamMM57500:57:10Diplom
2377LaasNeleElioni SKNN57401:03:39Diplom
1731MaksimDmitriknockout.ee teamMM57400:57:11Diplom
2376SergovMadleÜhinenud Ajalehed ASNN57301:03:26Diplom
1724KuldmägiKaidoMM57300:56:44Diplom
2374SeilKadiMtÜ spordiseltsNN57201:04:29Diplom
1721MühlbergMarekMM57200:57:49Diplom
2372NugisHeilikaNN57101:03:05Diplom
1717TetsmannTõnisKaitseliit PÄrnumaa malevMM57100:56:50Diplom
2369LaarAnnikaNN57001:04:10Diplom
1715KessaRistoRademarMM57000:57:42Diplom
2367JatskivOksanaNordeaNN56901:03:33Diplom
1693SaaremõtsAndresMM56900:57:07Diplom
2364DorošenkoOksanaNN56801:03:04Diplom
1691ŠaidulinRinatMM56800:58:00Diplom
2362SinimetsHelinNN56701:02:47Diplom
1690PõderAssoMM56700:57:23Diplom
2359PeenemaHeleNN56601:03:24Diplom
1689AarmaTaritoMM56600:57:36Diplom
2358KuldkeppKaieNN56501:02:48Diplom
1687KannaAndrusMM56500:57:03Diplom
2356MaripuuTriinNN56401:04:29Diplom
1678NiidumaaAndrusEesti Energia SpordiklubiMM56400:56:39Diplom
2354VarisKrislinPERI ASNN56301:03:01Diplom
1672OkmeesTarvoMM56300:56:44Diplom
2350HeibergStellaNN56201:02:59Diplom
1662RandmäeOlariMM56200:56:53Diplom
2349LuhaMarisAQVA SpaNN56101:03:18Diplom
1655KrauseFredMM56100:57:35Diplom
2348ArmTriinuNN56001:03:19Diplom
1648SikkMarkoMM56000:56:41Diplom
2344KoorKristiinaNN55901:03:14Diplom
1645LoiteMatiMM55900:57:07Diplom
2343MutsTiinaNN55801:03:16Diplom
1642KaskErniMM55800:56:25Diplom
1641KuusemäeRaivoMM55700:55:57Diplom
2340ŠumilovaLarissaNN55701:03:10Diplom
1630IndrikoIvoGlassDriveMM55600:56:26Diplom
2339SelisteJennyNN55601:04:07Diplom
1629PärnMargoMM55500:56:22Diplom
2335MetsmaakerMarilinAru GruppNN55501:04:03Diplom
1626SaarmUkuMM55400:56:45Diplom
2331RudakovaSvetlanaNN55401:04:15Diplom
1623MarkLennartMM55300:57:05Diplom
2330SanderSiljeNN55301:04:09Diplom
1613TiksPriitMM55200:56:57Diplom
2329PiirmetsKailiSegersNN55201:02:55Diplom
1610SimsoJaanekSveba-Dahlen SpordiklubiMM55100:56:44Diplom
2324KorstenKadriEesti Energia SpordiklubiNN55101:02:37Diplom
1608KruustokAndreMM55000:56:23Diplom
2320PõldmaKätlinNN55001:03:49Diplom
1606BanIštvanMM54900:56:55Diplom
2317JõksMarisNN54901:02:35Diplom
1598RemekMargusMM54800:55:51Diplom
2316HirtentreuAveNN54801:03:09Diplom
1597TänavMarkoDomus KinnisvaraMM54700:56:10Diplom
2314NurmetaluKristinaNN54701:03:54Diplom
1588LaanemetsRaivoMM54600:56:58Diplom
2311LõukKristiNN54601:03:17Diplom
1581ÜlenõmmJakoParimad on meiega!MM54500:55:25Diplom
2309PildenPiretNN54501:02:39Diplom
2307Torn-KirsipuuMarjeNN54401:02:28Diplom
1571NõmmeReimoMM54400:56:15Diplom
2305OrgusaarPiretNN54301:02:39Diplom
1570LippMarkoSk AaspereMM54300:56:16Diplom
2299VengerfeldtEliisNN54201:02:29Diplom
1559SaareHarriMM54200:55:52Diplom
2296LeppTriinuOÜ WelmetNN54101:02:46Diplom
1555JärviMeemeKarmeli KogudusMM54100:55:28Diplom
2288LillevelHelisFazerNN54001:02:22Diplom
1549IsmaelJaanusMM54000:55:22Diplom
2286KraunMerilinNN53901:02:46Diplom
1547RoomereHannoMM53900:55:32Diplom
2285PiirmaMargitNN53801:02:08Diplom
1546OttiMartinMM53800:55:33Diplom
2284OpmannPiretNN53701:03:05Diplom
1544LükkJanarMM53700:55:42Diplom
2283OntonKaieNN53601:02:09Diplom
1533LillemetsIvarMM53600:55:48Diplom
2282KiviReelikaKahe Silla Klubi jooksusÕbradNN53501:02:55Diplom
1519EsperkTanelMM53500:55:52Diplom
2281TrussReelikaAQVA SpaNN53401:02:33Diplom
1518MoorastReioMM53400:55:04Diplom
2280LutsKerstiLopetijukudNN53301:02:54Diplom
1515NortsTimoMM53300:55:13Diplom
2279ÜlvisteAnna MariaNN53201:03:15Diplom
1513SilmusKaidoMM53200:55:32Diplom
2278SoosaarKlaireNN53101:02:38Diplom
1512PõldmaViidoMM53100:55:57Diplom
1507KaruErgoMM53000:55:12Diplom
2277TammLeilaNN53001:01:57Diplom
1505KiviVaikoKahe Silla Klubi jooksusÕbradMM52900:55:55Diplom
2276KullikKerstiNN52901:02:18Diplom
1502AbelArviNordwoodMM52800:55:07Diplom
2274LindElenSportlandNN52801:02:57Diplom
1500VeldreLauriMM52700:54:57Diplom
2271MoorGerdaNN52701:02:38Diplom
1499AasmäeTaaviScoutspataljonMM52600:56:18Diplom
2270VseviovHannaNN52601:02:03Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.