Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
509SaareperaJaanusArs Projekt OÜMM23200:46:25Diplom
765KruupAivarMM33000:49:12Diplom
1533LillemetsIvarMM53600:55:48Diplom
254InnoErmoMM13100:42:53Diplom
1022GermannVeikoMM40600:51:38Diplom
255MeriveeMatisSportlandMM13200:43:00Diplom
1279LõhmusRoometMM47300:53:29Diplom
2559LuigeMikkMM69701:02:02Diplom
768KaareAndresMM33100:48:56Diplom
1280JänesSilverMM47400:53:32Diplom
2304SaarKuldarMM66701:02:19Diplom
1AusPriitTreeningpartner/AdidasMM100:30:23Diplom
513GromovMaksimMM23300:46:35Diplom
769ŠtõkovStanislavMM33200:49:29Diplom
2WachiraIbrahim MukungaMM200:30:29Diplom
258AaslaidKauriMM13300:42:59Diplom
770SelgisRaimoMM33300:49:04Diplom
1026RaidMarkoMM40700:51:46Diplom
1282PõdraKarelMM47500:54:20Diplom
2306KursMarkoMM66801:02:47Diplom
2818JõgiRistoMM71701:09:45Diplom
3TserepannikovSergeiTreeningpartner/AdidasMM300:31:25Diplom
515KaldmaReneHAT-AutoMM23400:46:22Diplom
771LengertAloMM33400:49:26Diplom
1283EimlaMihkelSupertoredadMM47600:54:20Diplom
4LehismetsPriitTreeningpartner/AdidasMM400:31:56Diplom
260NõmmMihkelMM13400:42:50Diplom
5VinogradovYuriSylvia.gatchina.ruMM500:31:59Diplom
1029TammHallarMM40800:50:41Diplom
1797RosinReneRulluisuklubi ABECMM58500:57:35Diplom
6KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM600:32:06Diplom
262KompusKunoMM13500:43:10Diplom
518AlavereTimoVertiigo TantsuÕpetusMM23500:46:17Diplom
1798SchmidtVladimirMM58600:58:23Diplom
7JõesooArgoMM700:32:08Diplom
263KukkRaidoLopetijukudMM13600:43:11Diplom
775TallermanIvarAlutaguse malevMM33500:48:48Diplom
2567KäbiMartinMM69801:07:06Diplom
8JürsSanderAudentesMM800:32:19Diplom
264ToomingMarkoInfo-Auto ASMM13700:43:08Diplom
520RingMartinSuurtÜkivÄepataljonMM23600:46:24Diplom
1032AndressonAiretFitlife EedenMM40900:52:08Diplom
1544LükkJanarMM53700:55:42Diplom
9TubilisTaaviSK AUDENTESMM900:33:13Diplom
777PärnakiviJannoMM33600:49:19Diplom
10RataseppRaitTriSmileMM1000:33:18Diplom
1290SmoljarKardoMM47700:54:33Diplom
1546OttiMartinMM53800:55:33Diplom
1547RoomereHannoMM53900:55:32Diplom
12MänniAllanAUDENTES/ELUJOOKSMM1100:33:27Diplom
268HermsaluAndoMM13800:43:05Diplom
524NelisMartinjooks.eeMM23700:45:55Diplom
780AiaSanderMM33700:48:53Diplom
1292JaarmaUrmoMM47800:53:23Diplom
2572SarematTarmoJCI RakvereMM69901:06:33Diplom
269MändLauriNabala Kohalikud KopradMM13900:43:08Diplom
1549IsmaelJaanusMM54000:55:22Diplom
14TippiBerttreeningplaan.eeMM1200:33:37Diplom
270KaarAndresEstlander GruppMM14000:42:59Diplom
2318RaudseppRaidoMM66901:02:35Diplom
15SulevVeikoMM1300:34:26Diplom
271MalingErkiMM14100:42:51Diplom
783HärmMargusMM33800:49:15Diplom
16ReinartHardotreeningplaan.eeMM1400:34:31Diplom
272LepiksaarMadisAru GruppMM14200:42:58Diplom
784KanarikSanderMM33900:49:26Diplom
1040LõhmusIvoMM41000:51:12Diplom
17LuikLauriLÄÄnemaa KJKMM1500:34:33Diplom
529VahterJanarMM23800:45:41Diplom
1041UuskülaTanelElionMM41100:52:02Diplom
18PollCrisLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM1600:34:56Diplom
530LauriMartenMM23900:46:21Diplom
2834MustReneeMM71801:10:59Diplom
275ZakhodyaevDmitryMotusMM14300:43:09Diplom
1299JänesRasmusMM47900:53:43Diplom
1555JärviMeemeKarmeli KogudusMM54100:55:28Diplom
2323RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM67001:02:36Diplom
20KuleshovAleksandrSpartaMM1700:35:05Diplom
276LundverMardoMM14400:43:06Diplom
788Berg-JürgensSiimMM34000:49:04Diplom
2068KäsperMargusMM62801:00:06Diplom
21IlumäeIndrekMM1800:35:09Diplom
277NikolajevRaimoMM14500:43:15Diplom
533MäeotsMargusEstlander GruppMM24000:46:35Diplom
1301RunnoVirgoMM48000:53:38Diplom
22MändlaOliverTallinna TehnikakÕrgkoolMM1900:35:20Diplom
534RaudÜllarMM24100:46:52Diplom
2326SaarKaidoPPAMM67101:03:30Diplom
535NepperPelleÖöklubi PrivilegeMM24200:46:51Diplom
1559SaareHarriMM54200:55:52Diplom
2327PihelgasKaidoMM67201:02:50Diplom
24NõmmRaivoSveba-Dahlen SpordiklubiMM2000:35:30Diplom
536TrummalTõnisMM24300:46:52Diplom
792TinkusAndresKahe Silla KlubiMM34100:48:32Diplom
1816VarikEndrePerekond VarikMM58700:58:43Diplom
2072VaremäeAnriMM62901:00:23Diplom
2328LaidinenIvoMM67301:02:30Diplom
2584TeemoTamarMM70001:06:00Diplom
281KaldaAlanMM14600:43:15Diplom
793HindriksonTaaviMM34200:48:36Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.