Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
44DubrovskiJanMM3000:36:46Diplom
1604SuurGeiriNTB3000:56:28Diplom
611KomarovNikitaMPB3000:47:33Diplom
362KuusmikAivarMM453000:44:33Diplom
2168MäeJutaNN503001:02:08Diplom
1173PeterkopfKatrinNN403000:52:55Diplom
410LilleväliTormisPioneeripataljonMMN3000:44:40Diplom
3228KüüsmaaAnneTallinna Prantsuse LÜtseumNN553001:17:38Diplom
1442MetskülaRainerMMJ3000:55:21Diplom
1504UdeküllAndraScoutspataljonNNN3000:56:20Diplom
995TiimusVeljoTriSmileMM503000:51:44Diplom
1765MölderAllanViru õlu ASMPA3000:56:43Diplom
2790KuhiKristiNNJ3001:10:47Diplom
491PihlapManuelaSilikaat GruppNN3000:46:03Diplom
259SelliovOlleMM403000:43:03Diplom
2051ZimmermannVaidoMM553001:01:07Diplom
2319KrullAnnamariaNTA3001:02:15Diplom
1312TammMarikaNN453000:54:31Diplom
1318MuuliKajaNN453100:54:38Diplom
45TiiksaarAaroBE GroupMM3100:36:50Diplom
1621PõderSirliNTB3100:56:58Diplom
625RitariRobinMPB3100:47:44Diplom
388KuhiPeeterMM453100:45:00Diplom
1174PõderMargeSpartaNN403100:53:08Diplom
2199VeskiLiaNN503101:01:57Diplom
425PiiskoppelTaanielSK KadrinaMMN3100:45:06Diplom
3257EfertReetNN553101:22:41Diplom
1508ArtemjevIljaViru JVPMMJ3100:55:50Diplom
2792LiigandMariannViru FolkNNJ3101:09:14Diplom
500SoopAnneliNN3100:46:07Diplom
1788JõelaidAts-JoonasMPA3100:58:04Diplom
261HimuškinAndreMM403100:43:09Diplom
1030KaskAvoMM503100:52:18Diplom
1553PinnonenDianaNNN3100:56:21Diplom
2325MiilpaluMariNTA3101:03:34Diplom
2085OrumägiAivoMM553101:00:36Diplom
1322PüssAiriNN453200:54:33Diplom
2346DeljanskajaAleksandraNTA3201:03:50Diplom
47KaursonTomasLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM3200:36:56Diplom
1600OrgmetsMaarja-LiisNNN3200:56:19Diplom
1126JaskaAhtoScouts jalgrattaklubiMM503200:52:50Diplom
1638ÕunapuuAnnikaNTB3200:56:17Diplom
636SildTristan AikKK ViimsiMPB3200:47:54Diplom
2175NestorMartMM553201:02:13Diplom
1175JürgensMarjuNN403200:52:55Diplom
409ViksiHillarMM453200:45:09Diplom
1709NurgaKeitTÜASKMMJ3200:57:57Diplom
2224SaaremetsLiinaNN503201:01:51Diplom
437JõumeesKarlSuusaklubi JÕuluMMN3200:44:40Diplom
3302KruusimägiAnuNN553201:26:04Diplom
2794BoomMeriteNNJ3201:09:18Diplom
505KoorKatrinNN3200:46:21Diplom
279CameronRayMM403200:43:06Diplom
1828KalameesVillemMPA3200:58:26Diplom
1831TolliHenriMPA3300:58:26Diplom
1327AlmreMargeViljandi SuusaklubiNN453300:55:05Diplom
48NisloniRainerSK ProRunnerMM3300:36:58Diplom
2363MetusKristiNTA3301:02:47Diplom
1637SchneiderKadriNNN3300:56:47Diplom
650HudilainenEerikSK MITŠMPB3300:47:54Diplom
1177VaikloEppNN403300:53:04Diplom
419RaapIlmarmeieMM453300:44:28Diplom
1716KilkMoonaNTB3300:56:55Diplom
450StarkopfKennetNÕmme kjkMMN3300:44:54Diplom
1734DanilovMarksMMJ3300:57:49Diplom
1227AleksejevAndreiMM503300:52:40Diplom
2261EinsteinMeelisKarmeli KogudusMM553301:02:00Diplom
3308NiidlaMilviBaltic Fibres OÜNN553301:26:34Diplom
2292MüürMarikaNN503301:02:41Diplom
521TukkKristelTreeningpartnerNN3300:46:33Diplom
2826KlesmanElinaNNJ3301:10:48Diplom
288RitariMarekMM403300:43:19Diplom
50ViikojaJanekSINDI SK KALJUMM3400:37:01Diplom
1333SuurkiviMaireNN453400:54:41Diplom
2365UlmAnniNTA3401:04:19Diplom
3162ViigipuuPeeterMM553401:18:50Diplom
1900SolmannKristjanMPA3400:59:00Diplom
2932MoksKeilyNNJ3401:13:05Diplom
1656MägiGreteNNN3400:57:35Diplom
1182ViitakHelleSA JÕgeva Haigla/Pro RunnerNN403400:53:18Diplom
420PilvetEinarViking Security ASMM453400:45:07Diplom
678TammKaimarMPB3400:48:13Diplom
468KaabelSven DanielRademarMMN3400:45:11Diplom
1773JõgisooGrete LyNTB3400:58:45Diplom
3309PiirimägiAnuNN553401:28:18Diplom
1264LokotarArviMM503400:54:17Diplom
2312RaudikAnneSpordiseltsNN503401:03:06Diplom
527ValangAnnNN3400:46:46Diplom
1808SokolovTanelMMJ3400:58:49Diplom
292KaskaMarkoMM403400:43:33Diplom
300PuuseppAvoMM403500:43:36Diplom
1837TammKaidoAru GruppMMJ3500:57:37Diplom
1326NoormetsAivoAS HoolekandeteenusedMM503500:54:50Diplom
54KüünrussReemetMM3500:37:24Diplom
2390MünterIraKiltsi TööjÕureservidNN503501:04:21Diplom
3167MüürUnoFazerMM553501:18:28Diplom
1377RiisTiiaNN453500:54:22Diplom
2414ReemannMarleenNTA3501:04:01Diplom
2943TeedlaKristiPihlakaNNJ3501:12:25Diplom
1671RaudseppSigridRademarNNN3500:57:46Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.