Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1749KinkarHarriMM57800:57:27Diplom
3029OttJaanisPPAMM73001:14:01Diplom
214BeilmannRainerMM11200:42:06Diplom
1238VanariHendrikMM46200:53:57Diplom
1750UbaKaarelMM57900:57:58Diplom
215RaudnaArturScoutspataljonMM11300:41:04Diplom
216Luoma-AhoTom ErikNikeMM11400:42:10Diplom
728NeemeÜllarTamsaluMM31900:48:47Diplom
1240KälvijäinenJarmoTartu VanglaMM46300:53:37Diplom
1752LellAlariNikeMM58000:57:04Diplom
2264PaalLauriMM66201:02:41Diplom
3032KeskülaKarlMM73101:13:55Diplom
1241LooriusEigoMM46400:53:34Diplom
2009FenkoJevgeniMM62300:59:29Diplom
986KuuslerJaanusMM39800:51:16Diplom
1242SoansAimarRettum OÜMM46500:53:56Diplom
1498KadaruTanelMM52500:55:03Diplom
1243KivariAndrusGlassDriveMM46600:53:01Diplom
1499AasmäeTaaviScoutspataljonMM52600:56:18Diplom
1755VahterErmoSpordiseltsMM58100:57:08Diplom
220LopsikPriitHansa SKMM11500:42:30Diplom
1244VaksIndrekMM46700:53:30Diplom
1500VeldreLauriMM52700:54:57Diplom
477PeriKaurMM21800:44:40Diplom
222OranenPeeterMM11600:42:12Diplom
478OttensonKaigoMM21900:45:21Diplom
734VäliTanelMM32000:48:40Diplom
1502AbelArviNordwoodMM52800:55:07Diplom
223NemethRolandMM11700:42:33Diplom
991ValdaruStenSuurtÜkivÄepataljonMM39900:50:59Diplom
224VästerJanekMM11800:42:26Diplom
480EesmaaErgoMM22000:45:46Diplom
225LehesmetsAlarMM11900:42:35Diplom
1505KiviVaikoKahe Silla Klubi jooksusÕbradMM52900:55:55Diplom
3297TõõtsuMarkoMM73701:26:11Diplom
226HainsooTauriMM12000:42:31Diplom
738HäätarõRagnarAQVA SpaMM32100:48:23Diplom
227MuravljovMerlisMM12100:42:18Diplom
1507KaruErgoMM53000:55:12Diplom
228TulpKristjanTreeningpartnerMM12200:42:34Diplom
484RünkJoonasMM22100:45:47Diplom
1252MändmaTõnuTriSmileMM46800:54:21Diplom
229ErlenheimSiimÜhinenud gÄngstarÄpparidMM12300:42:22Diplom
486KelderOliverPioneeripataljonMM22200:45:45Diplom
742RummMarkoSPORDIGUURUDMM32200:49:10Diplom
2534MändMargusNordwoodMM69301:05:19Diplom
487SärgAllanVisad VirgadMM22300:45:22Diplom
743TibarIndrekMM32300:49:17Diplom
232ReiljanRaulPioneeripataljonMM12400:42:16Diplom
744PalksaarMartinLennubaasMM32400:49:01Diplom
1256JärmannRainMM46900:52:28Diplom
1512PõldmaViidoMM53100:55:57Diplom
233MihailovKasparMM12500:42:42Diplom
1257PikkofJaanisMM47000:52:47Diplom
1513SilmusKaidoMM53200:55:32Diplom
234MurakasTaunoMM12600:42:35Diplom
1002RomanRaidoRademarMM40000:51:30Diplom
1515NortsTimoMM53300:55:13Diplom
1771LiivaMarekMM58200:58:20Diplom
2539LaatsMihkelViru FolkMM69401:05:21Diplom
492ViherpuuAlarMM22400:45:59Diplom
1004GlushnjovAntonMM40100:51:13Diplom
237VildersenTarmoTSK JoosuMM12700:42:27Diplom
493LiebenauRaunoSelverMM22500:46:17Diplom
749TomsonEigoMM32500:49:02Diplom
494ReismanRobertMM22600:46:01Diplom
1518MoorastReioMM53400:55:04Diplom
495JermilovAlekseiMM22700:46:09Diplom
1519EsperkTanelMM53500:55:52Diplom
240KirssMairoFifaaMM12800:42:46Diplom
752EspinosaPabloMM32600:47:31Diplom
1778LiivandMargoMM58300:57:29Diplom
2802UustaluSvenMM71501:09:35Diplom
244KuznetsovVladimirSuurtÜkivÄepataljonMM12900:42:23Diplom
1268TõldsepGunnarMM47100:54:13Diplom
2036MäeMartinSpordiseltsMM62401:01:30Diplom
2549ParveiKristian-ViktorMM69501:05:36Diplom
502EsopRaimoMM22800:46:21Diplom
758SivardGermoMM32700:47:43Diplom
1014RebaneCarloTeam KarlsonMM40200:51:39Diplom
1015JõelehtLauriSaint GobainMM40300:51:39Diplom
1271PeekmaMaitMM47200:53:55Diplom
2295OjaMikkMM66301:02:02Diplom
760SelbergMihkelMM32800:49:21Diplom
1784NurmsaluSilverMM58400:57:55Diplom
1017KaljuveeSwenMM40400:51:34Diplom
2041KoitjärvKaarelNordwoodMM62501:00:06Diplom
2297KrikuhhinJürgoOÜ WelmetMM66401:02:46Diplom
2553LangelMartinMM69601:06:26Diplom
250HeinveeMartinMM13000:42:43Diplom
506LepassonJürgenMM22900:46:18Diplom
762PihlapEinarMM32900:49:03Diplom
1018PindusMihkelTartu ÜlikoolMM40500:51:05Diplom
2042UiboMihkelMM62601:00:06Diplom
2298ElkenRaivoPioneeripataljonMM66501:02:42Diplom
2810SovaTarmoToom TekstiilMM71601:10:06Diplom
507OtsaHeigoMM23000:46:25Diplom
508PronkinEvgenyMegidoMM23100:46:22Diplom
2044PetratskovJanMM62701:00:06Diplom
2300OagoReinoMM66601:03:57Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.