Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2920BraunKatariinaNTB7701:12:24Diplom
3176PiltHeliNN507001:19:32Diplom
3432RannametsAveNN509401:35:08Diplom
1129PõldpüüEgeliNKKNN14100:52:21Diplom
1385VooremäeLindaNN453600:55:03Diplom
2153LiivaojaAetNN4010601:01:22Diplom
2409LuikMareNN503801:04:54Diplom
2665KadajaneBeritNN70001:08:03Diplom
2921SchultzKatrinNN80001:12:25Diplom
3177OrpusMonikaNN90301:19:02Diplom
106ZadonskiEleryNTA100:39:40Diplom
618AdonovHelenaNN4200:47:40Diplom
874KaskHelenNN8700:49:58Diplom
1130KaasikKairitNN452300:53:17Diplom
1898ReinsaarLiinaÜllarNN38200:58:50Diplom
2154VõsuAnna MariaNN48101:01:53Diplom
2666LuigeKristiNN4014301:08:07Diplom
2922VeriJaanikaNN80101:12:46Diplom
3178EnnokAnnikaNN90401:19:03Diplom
875PajuGerliNNN900:49:51Diplom
1131HermlinMaireNN501100:53:14Diplom
1387AleksandrovaJevgeniaLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN2500:55:26Diplom
1899HeisteHannaNNN4400:59:11Diplom
2411TungalMareNN503901:03:43Diplom
2923SärevSirliNN80201:12:18Diplom
3179KivistuKairiNN90501:19:15Diplom
3435NiitväliLiinaA-SportNN98901:35:26Diplom
1644JõgiKatrinNN30400:57:06Diplom
2156SaarHeleriNN48201:02:24Diplom
2412Liivak-AtkinsonKetlinNN58501:03:28Diplom
2668OlesjukAnastassiaTransferwiseNN70101:07:13Diplom
2924AulGreteJÄrve SKNTB7801:11:42Diplom
3436OnkKeren-KaisaA-SportNNN10201:35:26Diplom
1133SaulepHeleliNN14200:52:56Diplom
1389KaljurandSilleNN21700:54:30Diplom
1901HeinMarie HeleneNNJ900:58:01Diplom
2157KallasLiinaSK NÕvaNN457201:01:26Diplom
2413HansenKadi-LiisElva SpordiliitNTB5001:03:29Diplom
2669ŠlajusMarisValio Eesti ASNNN7601:07:43Diplom
2925HaabmaEnaNN4511901:12:33Diplom
3181MäginÜllePÄrilisedNN4514501:19:07Diplom
3437TomingPiretA-SportNN4023501:35:29Diplom
1134HaamerKadriNN14300:52:32Diplom
1390KoppelMarikaMaanteeametNN453700:54:33Diplom
1646MägiEneNN454800:57:05Diplom
2414ReemannMarleenNTA3501:04:01Diplom
2670AlavereKarinNN4014401:07:58Diplom
3438Rais(Raist)ChristelPaikuse lasteaedNN4517901:31:09Diplom
111LepikKaiaTÄppsportlasedNN1000:39:56Diplom
1391KangasMirvaNN21800:54:22Diplom
1647RannikAndraKiili SpordiklubiNN454900:56:59Diplom
1903KubjasMaileTallinna VanglaNN408200:59:44Diplom
2159PääsukeneAnna-LiisaNN48301:00:49Diplom
2671ArmanKadriNN70201:07:49Diplom
2927RoosimetsMarilinNN80301:11:49Diplom
3183PottiMadliNN90601:18:59Diplom
880PaiSirleNN8800:50:26Diplom
1392PrintsKristelNN21900:55:08Diplom
2416ViiraMarjuMtÜ spordiseltsNN458301:04:37Diplom
2672KülanurkEgneNN70301:07:11Diplom
2928PromenAnettAru GruppNN80401:11:51Diplom
3184PaluKristiinaElioni SpordiklubiNN90701:19:46Diplom
3440RaskMerjeNN99001:31:48Diplom
1649KrilovsÜlliNN55700:57:26Diplom
1905KinkMargitNN38300:59:21Diplom
2417KõivSigneE ButiikNN58601:04:33Diplom
2929RoolaidMerleNN80501:11:47Diplom
3185PillerMonikaNN507101:19:20Diplom
1138MardlaRiinaNN402900:52:41Diplom
1394MäharTiiuNN60100:49:15Diplom
1650JuhansonRelikaNN30500:56:54Diplom
1906LepiksaarMirjamAru GruppNN38400:58:52Diplom
2162KaskReelikaMustvee Betaania KogudusNN48401:01:41Diplom
2418TammPiretNN458401:04:15Diplom
2674KälloKairiNTA4101:07:34Diplom
2930LehtpuuKadiNN80601:11:50Diplom
3442PeetEviNN4023601:35:24Diplom
1395SiemannPipi-LiisTÜriTriNN405100:55:06Diplom
1651MõikMaritNN30600:57:40Diplom
1907ÜleHeliwendreNN502100:59:23Diplom
2163LooritsAnnikaEesti Energia SpordiklubiNN48501:01:36Diplom
2419PärnojaGeaNN58701:04:22Diplom
2675KazantsevaSvetlanaSK TaifuNN70401:07:31Diplom
2931ViiardEneNN80701:12:27Diplom
3187PitsaluPirjoNN90801:19:42Diplom
3443MõttusHeleNN99101:35:17Diplom
1396MõttusJaneNN22000:54:29Diplom
1652PereMariNN30700:57:25Diplom
1908MetsamaaAiliNN502200:59:09Diplom
2164PaasKäthlinEesti Energia SpordiklubiNN48601:01:10Diplom
2420HermannKristinaNN58801:05:00Diplom
2676PabstelEloKammerkoorNNN7701:07:53Diplom
2932MoksKeilyNNJ3401:13:05Diplom
3188KaldaSiljaNN90901:19:43Diplom
3444AnnusInesLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNN4023701:35:44Diplom
629KukkKärtMtÜ spordiseltsNN4300:47:49Diplom
1397TambergKristi-LeiliAru GruppNN22100:54:00Diplom
1653EermeMartinaNTA1300:57:54Diplom
1909PoolametsJohannaNN38500:59:07Diplom
2421SeppTeesiNN58901:04:15Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.