Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
501VaherIndrekMM406500:46:28Diplom
502EsopRaimoMM22800:46:21Diplom
503JärveHeiloMM406600:45:58Diplom
504JoostKristjanõhutÕrjepataljonMMN3700:45:42Diplom
505KoorKatrinNN3200:46:21Diplom
506LepassonJürgenMM22900:46:18Diplom
507OtsaHeigoMM23000:46:25Diplom
508PronkinEvgenyMegidoMM23100:46:22Diplom
509SaareperaJaanusArs Projekt OÜMM23200:46:25Diplom
510PereReneSaku õT SpordiklubiMM501700:46:19Diplom
511LauriKristiineVÕru SuusaklubiNNN600:46:26Diplom
512LiiraRasmusMMJ1600:46:27Diplom
513GromovMaksimMM23300:46:35Diplom
514KaaverSiiriNN50500:46:35Diplom
515KaldmaReneHAT-AutoMM23400:46:22Diplom
516TereštšenkovAlekseiU-ClubMM501800:46:36Diplom
517IdavainTeijoõhutÕrjepataljonMMN3800:46:30Diplom
518AlavereTimoVertiigo TantsuÕpetusMM23500:46:17Diplom
519TuruKaljoMM501900:46:24Diplom
520RingMartinSuurtÜkivÄepataljonMM23600:46:24Diplom
521TukkKristelTreeningpartnerNN3300:46:33Diplom
522ReinumägiStellaNÕmme kjkNTB800:46:43Diplom
523TreimutVladimirMM70100:46:37Diplom
524NelisMartinjooks.eeMM23700:45:55Diplom
525KangurJaan MatisMPB2200:46:45Diplom
526PalmRiverMPB2300:46:13Diplom
527ValangAnnNN3400:46:46Diplom
528PuuseppAndraTÄppsportlasedNN40900:46:44Diplom
529VahterJanarMM23800:45:41Diplom
530LauriMartenMM23900:46:21Diplom
531MüürMaretNN3500:46:52Diplom
532HallimäeRainMM55700:46:43Diplom
533MäeotsMargusEstlander GruppMM24000:46:35Diplom
534RaudÜllarMM24100:46:52Diplom
535NepperPelleÖöklubi PrivilegeMM24200:46:51Diplom
536TrummalTõnisMM24300:46:52Diplom
537MeelisKukkJÕuluMM55800:46:55Diplom
538ValgeHelemaiSK ProRunnerNNN700:46:47Diplom
539OleskRennoMM24400:46:52Diplom
540TalvikMikkBaltic Cruisers OÜMM24500:46:42Diplom
541PajundiErkiMM24600:46:46Diplom
542SoovikJüriPÄÄsteametMM55900:46:34Diplom
543MorenoSc©bastienEmbassy of FranceMM24700:46:48Diplom
544CaroJeanEmbassy of FranceMM75100:46:48Diplom
545ToomTarvoÜhinenud gÄngstarÄpparidMM24800:46:43Diplom
546KristKarelMM24900:46:50Diplom
547PlatonovJüriViru JVPMMN3900:46:58Diplom
548KarmaAndriMM25000:46:48Diplom
549KäsperPriitMM406700:46:28Diplom
550MuttikReinoMM25100:47:06Diplom
551KozlovOlegMMN4000:46:28Diplom
552MiilpaluMatteusMPB2400:47:08Diplom
553MõlderRaidoMM25200:47:01Diplom
554TruusRolandEesti Energia SpordiklubiMM406800:46:57Diplom
555KarlReinMM25300:46:15Diplom
556PresmannMikkMM25400:46:52Diplom
557OjaAivarAlutaguse malevMM406900:46:54Diplom
558NaelPaavojooks.eeMM407000:46:58Diplom
559PihlakJekaterinaNN45300:46:57Diplom
560SiemannGeorg MartinTÜriTriMPA1300:46:07Diplom
561JoostRobinMPB2500:46:39Diplom
562MerilooKaariNTB900:47:10Diplom
563KuurmaaTarmoMM25500:46:58Diplom
564UudeltJaanKiili JKMM25600:47:06Diplom
565TassoHannesPioneeripataljonMM25700:46:31Diplom
566RõžihhIgorViru JVPMMN4100:46:02Diplom
567MiilVäinoTantsukool PRESTIGEMM25800:46:52Diplom
568PeikolainenErkkiMM25900:47:09Diplom
569PärnikRuudolfMPB2600:46:20Diplom
570LaanekiviTeetMMN4200:46:31Diplom
571OidekiviIndrekViru JVPMMN4300:46:34Diplom
572SõmerMartinMM26000:46:01Diplom
573MetskaevHelgerMM26100:47:11Diplom
574SileKasparPioneeripataljonMMN4400:46:30Diplom
575KüttisGüntherOjassaarMPB2700:47:09Diplom
576LiivlaidHediTAINN3600:47:15Diplom
577VaiklaMaigiNN401000:47:12Diplom
578VidrikKristen-MikkREKTEN OÜ MM26200:47:00Diplom
579UuekülaPeepEastmanMM453900:47:13Diplom
580VahiSiimMM26300:47:17Diplom
581PrantsusViljovÕhma skMM407100:47:02Diplom
582KuldpärgEneNN401100:47:14Diplom
583NeemMairoSaunakliinikMM26400:46:57Diplom
584SukkoJoonasMM26500:47:12Diplom
585ErlenheimKarlÜhinenud gÄngstarÄpparidMM26600:47:01Diplom
586RääkKristoMM26700:47:17Diplom
587VäinasteAivoMM26800:46:41Diplom
588KristjuhanKaurPioneeripataljonMMN4500:46:34Diplom
589KunmanJarek-KarlMMJ1700:47:04Diplom
590PiikMirjamTÄppsportlasedNN3700:47:09Diplom
591LukinVahurMM26900:46:33Diplom
592AunAllanMM27000:47:16Diplom
593NurkKairiHansa SK/Swedbank ASNN3800:46:57Diplom
594TammojaKadriNN3900:47:16Diplom
595KottisseEppEesti StatoilNN4000:47:20Diplom
596OrelHelgerRSK JÕhvikasMPB2800:47:22Diplom
597PaapJoelMMJ1800:47:27Diplom
598KaupmeesElenSpartaNN4100:47:21Diplom
599LahiHansMM551000:47:12Diplom
600EdalaAndresJäRVA TÜMMN4600:46:16Diplom

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp