Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1199ViikmanKaidarTÄppsportlasedMM45600:53:45Diplom
176GussevRainMM8900:41:22Diplom
688AguAivoMM30500:48:47Diplom
433TiitsTavoMM20300:45:11Diplom
689KodresHeldurMM30600:48:22Diplom
1457SaarHeigoMM51600:55:15Diplom
1969UkeEglitMM61601:00:03Diplom
178KäärdJanekElujooksMM9000:41:28Diplom
434SarapuuMarioMM20400:45:26Diplom
946RaidojaArdoMM39300:49:48Diplom
1458OngaEikoMM51700:55:48Diplom
2738PilvisteAllanMM71201:04:57Diplom
1459KruzmanTõnisEastmanMM51800:54:57Diplom
1715KessaRistoRademarMM57000:57:42Diplom
180PehkKarlMM9100:41:34Diplom
948MäemetsJannoMM39400:51:05Diplom
1204InnoMartinViru JVPMM45700:53:28Diplom
1460AderKristoSuurtÜkivÄepataljonMM51900:55:50Diplom
1972LaadreKristoEhmofix AutohooldusMM61701:00:19Diplom
181RosenbergTiitKL Tallinna MalevMM9200:41:39Diplom
1717TetsmannTõnisKaitseliit PÄrnumaa malevMM57100:56:50Diplom
182KalmetMartinMM9300:41:23Diplom
438VooglaineJarmoMM20500:44:51Diplom
1462PipenbergArlisMM52000:55:48Diplom
2230LarionovPjotrMM65701:02:38Diplom
439CroenenJorisMM20600:45:25Diplom
1207SelisteTarmoMM45800:53:42Diplom
184KösterSilverKahe Silla Klubi jooksusÕbradMM9400:41:19Diplom
2232UustaluKoitMM65801:02:38Diplom
185KottisseReneG4S EestiMM9500:41:40Diplom
441SaarendArtoMM20700:45:22Diplom
1209ArendiAndresMM45900:53:17Diplom
1721MühlbergMarekMM57200:57:49Diplom
186SepparElvisfb jooksmineMM9600:41:44Diplom
442PiknerPriitõhutÕrjepataljonMM20800:45:33Diplom
2490EhatammLauriSpordiselts/Coca-Cola HBC EestiMM69101:05:53Diplom
3003TaroKristianMM72801:13:14Diplom
700TammTimoMM30700:48:34Diplom
1212TomingJanarEesti Energia SpordiklubiMM46000:52:46Diplom
1724KuldmägiKaidoMM57300:56:44Diplom
189KlettenbergAndresHIGH5 EstoniaMM9700:41:44Diplom
2237PiltHannesRimikadMM65901:02:37Diplom
3261TilkMarkoMM73601:23:03Diplom
702StroomInnoMM30800:48:30Diplom
191PetersonRichardPekikÕhu Reissing TiimMM9800:41:42Diplom
704PavljutsenkoDanilMegidoMM30900:48:44Diplom
1984TammerNataliaMM61801:00:26Diplom
193KallasUiboMM9900:41:51Diplom
449ReinumägiMadisMM20900:45:38Diplom
194KurgRaimoMM10000:41:49Diplom
706KüttisAndoOjassaarMM31000:48:10Diplom
195LaanemaaLaurMM10100:41:52Diplom
451BlainSimon ValentineMM21000:45:43Diplom
707RennelMaddiMM31100:48:33Diplom
963PosatetskiDenisAS HKScan EstoniaMM39500:50:42Diplom
1731MaksimDmitriknockout.ee teamMM57400:57:11Diplom
452PõldverMatiArminia SKMM21100:45:47Diplom
1732OnnoAleksandrknockout.ee teamMM57500:57:10Diplom
2244SelgeSassMM66001:03:15Diplom
709KokkaAndersõhutÕrjepataljonMM31200:48:02Diplom
198KalsJaakLopetijukudMM10200:41:52Diplom
710SteinbergTanelMM31300:48:54Diplom
1478PaulusPriitPolitsei- ja PiirivalveametMM52100:55:20Diplom
199PilleRomanMM10300:41:53Diplom
455KeskelUrmoMM21200:45:47Diplom
1991ArosSilverMM61901:00:06Diplom
3015MännikAinarMM72901:14:30Diplom
712KaugerannaGeioMM31400:48:51Diplom
1992HanschmidtOliverMM62001:00:03Diplom
201LilleViljarMM10400:41:57Diplom
969LaasikMadisMM39600:50:42Diplom
1737KiigemägiKristoMM57600:57:25Diplom
2761ValgMarekMM71301:08:56Diplom
714KangroDanelMM31500:48:43Diplom
2506TrikJanekMM69201:05:58Diplom
203SukkGasparMM10500:41:57Diplom
459HarjuLennartMM21300:45:16Diplom
715RitsoValterMM31600:48:50Diplom
1483KilkOskarMM52200:55:58Diplom
460VeldemannJannoMM21400:45:15Diplom
716ChekriiVadymTransferwiseMM31700:48:02Diplom
1996AviAndrusMM62100:59:11Diplom
717KülanurmKarroMM31800:48:23Diplom
1229MõttusKaupoDomus KinnisvaraMM46100:54:00Diplom
2253AntsonTarmoMM66101:02:35Diplom
206KuuskJaanusSpartaMM10600:41:59Diplom
207TannerLauriScoutspataljonMM10700:42:06Diplom
463MoksIndrekMM21500:45:54Diplom
208VeeroosErkiTreeningpartnerMM10800:41:56Diplom
464MägiKaidoRaplamaa JKMM21600:45:57Diplom
1488KadajaneAntiMM52300:55:46Diplom
2000RaatRaimoMM62200:59:51Diplom
209AasAndresIITEE SKMM10900:41:43Diplom
2769RummelAhtoMM71401:08:59Diplom
211FeukMartinEpic EstoniaMM11000:41:57Diplom
467LaagerRainMM21700:45:51Diplom
979KosemetsImreIMSIMM39700:50:16Diplom
1491RumpHarryMM52400:55:41Diplom
1748TambergMikkAru GruppMM57700:56:58Diplom
213AasaIndrekMM11100:42:01Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.