Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2313AltosaarAvelinNTA2901:03:00Diplom
300PuuseppAvoMM403500:43:36Diplom
343SiilakAvoMM452800:44:23Diplom
1030KaskAvoMM503100:52:18Diplom
1886OzkayaBarisMM59700:58:50Diplom
2665KadajaneBeritNN70001:08:03Diplom
924LõukeBertMM4010200:50:49Diplom
14TippiBerttreeningplaan.eeMM1200:33:37Diplom
1328NoolBirgitNN404300:54:29Diplom
2870HüvaBirgitNTA5201:10:42Diplom
2898KoptiBirgitNN78901:11:26Diplom
3172SeppBirgitBaltic FibresNN90101:19:10Diplom
2423RohtjärvBirgitNN59101:03:44Diplom
2471LilleojaBirgitNN61401:05:05Diplom
2231LausingBirgitNN50901:02:39Diplom
2749TellinenBirgitNN73801:08:36Diplom
2003VilloBirgitNN42300:59:32Diplom
3337OkmeesBirgitNN96201:29:24Diplom
682PilvetBirgittiNNJ400:48:19Diplom
904DanyliukBohdanTransferwiseMM38200:49:49Diplom
3468MõttusBrigittaNN99801:33:59Diplom
1223RammulBritNN16700:52:55Diplom
393PeernaBritaNTB400:44:46Diplom
3174TiikmaaBritt-MarenaJustiitsministeeriumNN90201:20:11Diplom
1861TammaruBrunoMM4017600:50:13Diplom
1684MünterBrunoKiltsi TööjÕureservidMM552600:57:18Diplom
1492MõikCaisa-MeriliNN24800:55:11Diplom
1005KuikCareelika LiisiNN11500:51:53Diplom
612KaldaCarineNN50600:47:16Diplom
2601KaldaCarl MarcusMPB11201:07:19Diplom
376KallasteCarl RobertKaitsejÕudude SpordiklubiMPB1600:44:54Diplom
246SammelCarl-HansVatex TaksoMPB900:42:52Diplom
1014RebaneCarloTeam KarlsonMM40200:51:39Diplom
2095KuntroCarmenNTB4101:01:01Diplom
2192MaschiCatherineNN4010801:01:15Diplom
996SuurkiviCathy-LiisNNN1200:51:09Diplom
3004FreimanChatarinaNN83601:14:15Diplom
3038LillemägiChatlinNN85001:13:55Diplom
2242KikkasChrislynNN51501:02:47Diplom
3438Rais(Raist)ChristelPaikuse lasteaedNN4517901:31:09Diplom
1020OoloChristiNN12000:51:28Diplom
2515PetersonChristinaNN4013201:05:20Diplom
1139MelkChristofer-MartenMPA2000:52:46Diplom
2740KaskChristyNN73301:09:17Diplom
2191HambidgeColinMM4019201:01:15Diplom
18PollCrisLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM1600:34:56Diplom
3005VeetõusmeCristelMtÜ spordiseltsNN83701:13:30Diplom
1287KivisikCristinaNTB2000:53:56Diplom
126SuunDaanaNN1100:40:28Diplom
1221ValgeDagneNN16600:52:42Diplom
1529LiivDaimarLiivide SKMM459400:56:05Diplom
1960MikkDaisyNN40601:00:20Diplom
3012KroonDaisyNN4512501:14:09Diplom
1927TiitsaarDajanaEesti Energia SpordiklubiNN39300:58:52Diplom
714KangroDanelMM31500:48:43Diplom
940KanarbikDanielõhutÕrjepataljonMMN6600:50:18Diplom
704PavljutsenkoDanilMegidoMM30900:48:44Diplom
966RazuvaevDanilaNN10400:51:22Diplom
2223ReicheltDariaNNN5501:02:42Diplom
2442TruhhanDarjaNN60101:05:01Diplom
2263PavlovaDarjaNN52201:01:42Diplom
1789OtsDeevi1JVBrNN407500:58:40Diplom
2575KivisteDeiviNN66501:06:03Diplom
2862VelmarDenisMPB11901:10:22Diplom
317BelousovDenisMMJ800:43:54Diplom
1113UksovDenisMM42800:52:19Diplom
963PosatetskiDenisAS HKScan EstoniaMM39500:50:42Diplom
1594SoosaluDianaNN28600:56:18Diplom
2699HaapsalDianaOriflame EestiNN71501:08:52Diplom
1203PoudelDianaPere24NN15900:53:17Diplom
2489TintDianaNN4012901:04:57Diplom
3284AasumetsDianaBaltic FibresNN94401:24:53Diplom
3052KaljuneemDianaHAT-AutoNN4019201:14:37Diplom
3087OssipovaDianaSaint GobainNNN9201:15:54Diplom
1553PinnonenDianaNNN3100:56:21Diplom
2597TeemoDianaNN67301:06:06Diplom
1479MalovaDinaNN24400:55:01Diplom
764ArovaldDioreNN6800:49:29Diplom
1731MaksimDmitriknockout.ee teamMM57400:57:11Diplom
1760TimofejevDmitriMM4016900:57:20Diplom
275ZakhodyaevDmitryMotusMM14300:43:09Diplom
2473TiitsuDoloresNTB5101:05:01Diplom
1031SildDonald AikKK ViimsiMM457200:52:13Diplom
3255MärtsonDženniASTERA ASNN93101:18:25Diplom
3413PäärsonEdaFazerNN4517501:33:31Diplom
1413PaavoEdgarMM50400:54:06Diplom
2183LeemetEditNikeNN49501:02:55Diplom
1696AruEdmondMPB7200:56:25Diplom
1620VirkusEduardMM601100:56:54Diplom
95KimaskEduardSK JooksupartnerMM401000:39:15Diplom
1135SarapEduardMM43600:53:03Diplom
1023MihhailovEduardMM457100:52:07Diplom
1591NurkEdvardMPB6700:56:40Diplom
831ParkseppEdvinMM35900:49:25Diplom
118KinEdvinEesti Raudtee spordiklubiMPB200:40:15Diplom
631HanniEerikRiigikontrollMM28100:47:47Diplom
650HudilainenEerikSK MITŠMPB3300:47:54Diplom
693TankEerikMMN5000:47:35Diplom
81JakobsonEeroMM4900:38:48Diplom
340KooklaEeroSK JooksupartnerMM404000:44:14Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.