Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1032AndressonAiretFitlife EedenMM40900:52:08Diplom
1288KuuskmePriitMM458600:54:04Diplom
1544LükkJanarMM53700:55:42Diplom
2568SemjonovAareMM4020601:05:44Diplom
9TubilisTaaviSK AUDENTESMM900:33:13Diplom
265IlvesMarkusPioneeripataljonMMJ600:42:26Diplom
777PärnakiviJannoMM33600:49:19Diplom
1289RemselAndreIda PrefektuurMMN8300:54:20Diplom
1801SihtAndresMM4017200:58:39Diplom
2057VellamaMargusMM4510801:00:38Diplom
10RataseppRaitTriSmileMM1000:33:18Diplom
266KeärAndresRakke SKMM50900:42:58Diplom
778TreumannVeikoMM408400:49:30Diplom
1290SmoljarKardoMM47700:54:33Diplom
1546OttiMartinMM53800:55:33Diplom
11MedarMartiTREENINGPARTNER DIADORA/ARCOTRANSPORT NOORTETIIMMMJ100:33:25Diplom
267KreekEvertMM451900:43:13Diplom
523TreimutVladimirMM70100:46:37Diplom
779MeltsaMehisRakvere SpordikoolMPB4000:49:39Diplom
1547RoomereHannoMM53900:55:32Diplom
3083LinaJasperMPB13101:12:25Diplom
12MänniAllanAUDENTES/ELUJOOKSMM1100:33:27Diplom
268HermsaluAndoMM13800:43:05Diplom
524NelisMartinjooks.eeMM23700:45:55Diplom
780AiaSanderMM33700:48:53Diplom
1036AltosaarPriitMM4011300:51:57Diplom
1292JaarmaUrmoMM47800:53:23Diplom
2572SarematTarmoJCI RakvereMM69901:06:33Diplom
3084JurmanRobertMM4512701:15:41Diplom
13HussarKarelSK JooksupartnerMMN100:33:30Diplom
269MändLauriNabala Kohalikud KopradMM13900:43:08Diplom
525KangurJaan MatisMPB2200:46:45Diplom
1293LehtpuuMargusElioni SpordiklubiMM4013600:53:53Diplom
1549IsmaelJaanusMM54000:55:22Diplom
14TippiBerttreeningplaan.eeMM1200:33:37Diplom
270KaarAndresEstlander GruppMM14000:42:59Diplom
526PalmRiverMPB2300:46:13Diplom
782TuiskArko GertMPA1800:49:37Diplom
1294OrgusaarMärtMM458700:54:27Diplom
2062SalusteJaanKiilimoto MTÜMM4018701:00:10Diplom
2318RaudseppRaidoMM66901:02:35Diplom
15SulevVeikoMM1300:34:26Diplom
271MalingErkiMM14100:42:51Diplom
783HärmMargusMM33800:49:15Diplom
1807TorvTaavetMPB8200:58:20Diplom
2831LossmannKristjanMPB11801:10:10Diplom
16ReinartHardotreeningplaan.eeMM1400:34:31Diplom
272LepiksaarMadisAru GruppMM14200:42:58Diplom
784KanarikSanderMM33900:49:26Diplom
1040LõhmusIvoMM41000:51:12Diplom
1808SokolovTanelMMJ3400:58:49Diplom
2576RistissaarReinMM601801:07:33Diplom
17LuikLauriLÄÄnemaa KJKMM1500:34:33Diplom
273RätsepKasparTiit Soku KorvpallikoolMMN1900:42:52Diplom
529VahterJanarMM23800:45:41Diplom
785AvanesovAndreyKaevanduste SK/Eesti EnergiaMM551500:49:08Diplom
1041UuskülaTanelElionMM41100:52:02Diplom
2321KlimenkoTaaviMMN10801:02:30Diplom
18PollCrisLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM1600:34:56Diplom
530LauriMartenMM23900:46:21Diplom
786EhatammAntiMM60400:49:05Diplom
1042KolloImreMM4011400:51:16Diplom
2322KuusmannHeikiRademarMM504901:03:11Diplom
2834MustReneeMM71801:10:59Diplom
19VeilbergAgoKjk VIKEMM50100:34:59Diplom
275ZakhodyaevDmitryMotusMM14300:43:09Diplom
1043KolkArneMM65500:51:53Diplom
1299JänesRasmusMM47900:53:43Diplom
1555JärviMeemeKarmeli KogudusMM54100:55:28Diplom
2323RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM67001:02:36Diplom
2835LossmannSvenMM4021001:10:11Diplom
20KuleshovAleksandrSpartaMM1700:35:05Diplom
276LundverMardoMM14400:43:06Diplom
532HallimäeRainMM55700:46:43Diplom
788Berg-JürgensSiimMM34000:49:04Diplom
1556AunpuKenBriketipoisidMM552500:56:22Diplom
2068KäsperMargusMM62801:00:06Diplom
21IlumäeIndrekMM1800:35:09Diplom
277NikolajevRaimoMM14500:43:15Diplom
533MäeotsMargusEstlander GruppMM24000:46:35Diplom
789TatrikMatiMM502400:48:43Diplom
1045MeltsTeedoMM4011500:51:55Diplom
1301RunnoVirgoMM48000:53:38Diplom
1557StepanovValeriOÜ SevikeMM503900:55:40Diplom
2069LessukAareMM4018801:00:07Diplom
22MändlaOliverTallinna TehnikakÕrgkoolMM1900:35:20Diplom
278TammTony AtsTeam Mahe MPB1000:43:23Diplom
534RaudÜllarMM24100:46:52Diplom
790PajulaVeiloMM455500:49:39Diplom
1046ParrolSilverMM457300:52:04Diplom
1558MägiHolgerRulluisuklubi ABECMMN9200:55:32Diplom
1814OppiArtMM4017300:58:08Diplom
2326SaarKaidoPPAMM67101:03:30Diplom
3350VäntoKaljuMM553801:25:34Diplom
23RidamäeAlarTreeningpartnerMM45100:35:22Diplom
279CameronRayMM403200:43:06Diplom
535NepperPelleÖöklubi PrivilegeMM24200:46:51Diplom
1559SaareHarriMM54200:55:52Diplom
2327PihelgasKaidoMM67201:02:50Diplom
24NõmmRaivoSveba-Dahlen SpordiklubiMM2000:35:30Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.