Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
576LiivlaidHediTAINN3600:47:15Diplom
157NurkTalisTalis Nurk EhitusMM8100:40:58Diplom
3487SulpMerilinTallinkNN100601:41:48Diplom
1021VainjärvHillarTALLINNA EKVAMM65400:51:33Diplom
1725MürkHenrikTallinna KalevMPB7700:57:58Diplom
3109HaibaMaarjaTallinna Lennujaama SKNN87501:16:29Diplom
3228KüüsmaaAnneTallinna Prantsuse LÜtseumNN553001:17:38Diplom
22MändlaOliverTallinna TehnikakÕrgkoolMM1900:35:20Diplom
2088KaljumaaToomasTallinna VanglaMM4018901:01:10Diplom
605SooäärMarekTallinna VanglaMM27200:46:28Diplom
1903KubjasMaileTallinna VanglaNN408200:59:44Diplom
907OiovEgertTallinna VanglaMM38400:49:51Diplom
2477KikasLauraTallinna VanglaNN61601:04:28Diplom
723EnnoPiiaTallinna VanglaNN5900:48:53Diplom
219LiivakHannesTallinna VanglaMM402600:42:13Diplom
2838SammelselgKadriTallinna VanglaNN76901:10:49Diplom
2839SaaronReelikaTallinna VanglaNN77001:10:50Diplom
1085PeekTrevonTamrexMPB5300:52:30Diplom
728NeemeÜllarTamsaluMM31900:48:47Diplom
142SikkMarekTamsalu AO SuusaklubiMMN1200:40:33Diplom
2215AleknavitsjuteKatrinTamsalu AO SuusaklubiNTA2801:03:02Diplom
465SihtAiliTamsalu AO SuusaklubiNN55100:45:55Diplom
63PajusteJüriTamsalu SUKLMM4000:37:47Diplom
567MiilVäinoTantsukool PRESTIGEMM25800:46:52Diplom
49VäljaotsKainTÄppsportlasedMM40600:36:59Diplom
69LutsMarekTÄppsportlasedMM45600:38:04Diplom
590PiikMirjamTÄppsportlasedNN3700:47:09Diplom
84VerevmägiKristiinaTÄppsportlasedNN700:38:59Diplom
107PartsPriitTÄppsportlasedMM5800:39:39Diplom
111LepikKaiaTÄppsportlasedNN1000:39:56Diplom
144ReinapAivarTÄppsportlasedMM451100:40:59Diplom
1199ViikmanKaidarTÄppsportlasedMM45600:53:45Diplom
197HiienõmmViljarTÄppsportlasedMM451400:41:54Diplom
528PuuseppAndraTÄppsportlasedNN40900:46:44Diplom
444KaseVeikoTÄppsportlased MTÜMM453700:45:47Diplom
1489ReinsonJaanTartu Descartes'i KoolMM601000:55:49Diplom
3416ErilaidVäinoTartu KevekMM75601:33:30Diplom
1770TimmAndreTartu tegijad MTÜMMN10000:58:17Diplom
2768NurmelaMerliTartu UjumisklubiNN74301:09:11Diplom
1576TammeVirgeTartu ÜlikoolNN28100:56:40Diplom
691SaalMargusTartu ÜlikoolMM407900:48:34Diplom
248LahtKristiinaTartu ÜlikoolNNN300:42:34Diplom
1018PindusMihkelTartu ÜlikoolMM40500:51:05Diplom
2443JunkerKaidarTartu VanglaMM68701:04:52Diplom
1240KälvijäinenJarmoTartu VanglaMM46300:53:37Diplom
336SaarLaurTC2000MM452700:43:59Diplom
1014RebaneCarloTeam KarlsonMM40200:51:39Diplom
278TammTony AtsTeam Mahe MPB1000:43:23Diplom
204EralaRannoTele2 Eesti ASMM402500:41:58Diplom
273RätsepKasparTiit Soku KorvpallikoolMMN1900:42:52Diplom
732PeterkopfIndrekToetuse vÄejuhatusMM455100:48:26Diplom
30MetsMadisToilaMM2300:36:00Diplom
310SeppRagnarTondiraba SKMM15700:43:16Diplom
1953KuboMaarjaToom TekstiilNN456200:59:24Diplom
2809KiivikasAnuToom TekstiilNN75501:10:03Diplom
2810SovaTarmoToom TekstiilMM71601:10:06Diplom
1575MaasaluLauraTransferwiseNN28000:56:44Diplom
3157KiisSäde-HelinTransferwiseNN89401:18:38Diplom
3158MaidreHelenTransferwiseNN89501:18:39Diplom
2668OlesjukAnastassiaTransferwiseNN70101:07:13Diplom
904DanyliukBohdanTransferwiseMM38200:49:49Diplom
1688SaksakulmElinaTransferwiseNN31400:57:34Diplom
1436MäerandAlarTransferwiseMM51000:54:25Diplom
716ChekriiVadymTransferwiseMM31700:48:02Diplom
3054GutmannKristinaTransferwiseNN85601:15:54Diplom
2310JaanholdKristerTransferwiseMMN10701:03:20Diplom
1783TrausReinTraus-RAK OUMM65900:58:07Diplom
41RehelemStevenTreeningpartnerMM2800:36:34Diplom
62SaarHeigoTreeningpartnerMM45500:37:48Diplom
65KrimmRaidoTreeningpartnerMM4200:37:44Diplom
88BarsegjanAstrid MaiTreeningpartnerNNJ100:39:03Diplom
171TuttMarkoTreeningpartnerMM8700:41:30Diplom
208VeeroosErkiTreeningpartnerMM10800:41:56Diplom
228TulpKristjanTreeningpartnerMM12200:42:34Diplom
245AunAveTreeningpartnerNN1700:42:49Diplom
247KukkJanekTreeningpartnerMM451700:42:45Diplom
521TukkKristelTreeningpartnerNN3300:46:33Diplom
23RidamäeAlarTreeningpartnerMM45100:35:22Diplom
1342VallnerKatreTreeningpartner DiadoraNN404500:55:15Diplom
37JuhkovJanarTreeningpartner DiadoraMM2600:36:26Diplom
11MedarMartiTREENINGPARTNER DIADORA/ARCOTRANSPORT NOORTETIIMMMJ100:33:25Diplom
133AunpuRivoTreeningpartner Pirita/BriketipoisidMM6900:40:21Diplom
1234HakiKatiTreeningpartner Pirita/BriketipoisidNN17300:53:11Diplom
1AusPriitTreeningpartner/AdidasMM100:30:23Diplom
3TserepannikovSergeiTreeningpartner/AdidasMM300:31:25Diplom
4LehismetsPriitTreeningpartner/AdidasMM400:31:56Diplom
6KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM600:32:06Diplom
32KukkKaisaTreeningpartner/DiadoraNN100:36:03Diplom
26KaasikRagnarTreeningpartneridMM40100:35:40Diplom
14TippiBerttreeningplaan.eeMM1200:33:37Diplom
16ReinartHardotreeningplaan.eeMM1400:34:31Diplom
2701UrbasPiretTriSmileNN4014801:08:07Diplom
170TreppJanekTriSmileMM402200:41:15Diplom
3271TobiasKaireTriSmileNN93901:24:25Diplom
2514TobiasEveTriSmileNN458901:05:32Diplom
995TiimusVeljoTriSmileMM503000:51:44Diplom
1252MändmaTõnuTriSmileMM46800:54:21Diplom
1253MändmaHelenTriSmileNTB1700:54:23Diplom
10RataseppRaitTriSmileMM1000:33:18Diplom
1566SiimarSvenTriSmileMM459600:56:04Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.