Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
392PelloIvarSky PlusMM19200:45:03Diplom
2458SaarSigridSky PlusNN60701:04:45Diplom
1201LinkmannAnnelySky PlusNN15800:53:19Diplom
970OttoMariSky PlusNN10600:51:02Diplom
132VafinRenatSkypeMM401400:40:28Diplom
60HummalErkkiSpartaMM40800:37:45Diplom
82TreierTarvoSpartaMM5000:38:57Diplom
86TreierJanaSpartaNN800:39:00Diplom
598KaupmeesElenSpartaNN4100:47:21Diplom
377PetersonTriinSpartaNN40500:44:50Diplom
1174PõderMargeSpartaNN403100:53:08Diplom
1186MäeseppHeliSpartaNN15400:53:36Diplom
431KarjusKaidoSpartaMM453600:45:35Diplom
955VaabelKirstiSpartaNN402100:51:14Diplom
1729ParboMargeSpartaNN407100:58:07Diplom
206KuuskJaanusSpartaMM10600:41:59Diplom
1516RüütelEloSpartaNN25400:56:02Diplom
1262AdamsonAnniSpartaNN18200:53:53Diplom
2031TombandEretSpartaNN43701:00:20Diplom
1009AarnaKristiinaSpartaNN11700:51:33Diplom
1523MarcinkeviczJüriSpartaMM459300:56:37Diplom
773VauKätlinSpartaNN7000:49:31Diplom
1034MummKadriSpartaNN451700:52:10Diplom
20KuleshovAleksandrSpartaMM1700:35:05Diplom
27VahterKaitSpartaMM2100:35:52Diplom
33MummIndrekSpartaMM45200:36:03Diplom
2593KalvikAaleSpartaNN4013701:06:41Diplom
75SootsViivi-AnneSparta SKNN40100:38:46Diplom
179NurkKristiinaSparta SKNN40200:41:33Diplom
2752NurkMena-NellySparta SKNTB6501:08:42Diplom
742RummMarkoSPORDIGUURUDMM32200:49:10Diplom
112KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM6000:39:57Diplom
3099MälksooMonikaSpordiklubi TrÜkikuratNN4513601:16:45Diplom
1164SoodlaUrmasSpordipartnerMM44700:53:08Diplom
3151ZäuramAveSpordiseltsNN89301:18:24Diplom
3152LestseppSiiriSpordiseltsNN552801:18:24Diplom
3453MeenitsKajaSpordiseltsNN509601:35:59Diplom
3454SõmermaaIiviSpordiseltsNN509701:36:02Diplom
2960RaapKeiuSpordiseltsNN82001:12:47Diplom
2217TšikovaJekaterinaSpordiseltsNN50401:03:07Diplom
2478LandLiinaSpordiseltsNN61701:04:14Diplom
695NõmmisteToomasSpordiseltsMM408000:48:33Diplom
958HärmKerstiSpordiseltsNN10200:51:23Diplom
2517MägiMaarjaSpordiseltsNN63201:05:50Diplom
1754IrdJaneSpordiseltsNN33000:58:37Diplom
1755VahterErmoSpordiseltsMM58100:57:08Diplom
2036MäeMartinSpordiseltsMM62401:01:30Diplom
3326PapunovaMariaSpordiseltsNN95901:29:19Diplom
2565RaidKristaSpordiseltsNN4013401:05:32Diplom
2312RaudikAnneSpordiseltsNN503401:03:06Diplom
1821MaasaluLauraSpordiseltsNN35300:58:14Diplom
1054SikkJelenaSpordiseltsNN12600:52:11Diplom
2592LehtlaAnneliSpordiseltsNN67201:05:53Diplom
2490EhatammLauriSpordiselts/Coca-Cola HBC EestiMM69101:05:53Diplom
3129PõlderKarmelaSportlandNN88501:17:39Diplom
2900MajasKadriSportlandNN4017401:12:01Diplom
2901NigolMaarjaSportlandNN79001:12:35Diplom
1885TammikPille-RiinSportlandNN37800:58:44Diplom
119GuitorTaurSportlandMM6200:39:39Diplom
657MeriveeAnniSportlandNN4900:48:03Diplom
3488KustavsonRiinSportlandNN100701:43:26Diplom
1447KarpKristinSportlandNNN2600:54:55Diplom
2228SaageMeriliSportlandNN50801:02:36Diplom
2998VillemsonKristelSportlandNN83301:13:34Diplom
2999EermeGerliSportlandNN4018401:13:33Diplom
1475ÕigusEneliSportlandNNN2900:56:15Diplom
1226NilsonNelliSportlandNN17000:52:44Diplom
1744MajasIndrekSportlandMM4016700:57:25Diplom
2274LindElenSportlandNN52801:02:57Diplom
1011ArnekAdeeleSportlandNN11800:51:54Diplom
1528EdelaKetlinSportlandNN26100:56:10Diplom
255MeriveeMatisSportlandMM13200:43:00Diplom
1304VallimäeAnneliisSportlandNN19400:54:22Diplom
286NaarisMarekSportlandMM14700:43:11Diplom
287JakobsonTaaviSportlandMM14800:43:07Diplom
2082LindLeidiSportlandNN45601:00:56Diplom
621RahuKalleSportloveMM407300:47:08Diplom
156EenokKristjanSRKMM8000:40:58Diplom
29ReitsnikTarmoStaminaMM40200:35:58Diplom
3134AllikaltEneStockmann AS SKNN601001:17:51Diplom
3277KukkKatrinStockmanni spordiklubiNN4515501:24:34Diplom
1775MuldmaHannaSupertoredadNN33500:58:44Diplom
1283EimlaMihkelSupertoredadMM47600:54:20Diplom
1890KõivMarekSuurtÜkivÄepataljonMM59900:58:45Diplom
1381MäesaluKaarelSuurtÜkivÄepataljonMM4014300:54:55Diplom
1460AderKristoSuurtÜkivÄepataljonMM51900:55:50Diplom
991ValdaruStenSuurtÜkivÄepataljonMM39900:50:59Diplom
244KuznetsovVladimirSuurtÜkivÄepataljonMM12900:42:23Diplom
520RingMartinSuurtÜkivÄepataljonMM23600:46:24Diplom
638NõmmisteSulevSuusahulludMM454500:47:23Diplom
437JõumeesKarlSuusaklubi JÕuluMMN3200:44:40Diplom
2492ReelendReginaSveba-Dahlen Baltic SpordiklubiNN4013001:05:46Diplom
1610SimsoJaanekSveba-Dahlen SpordiklubiMM55100:56:44Diplom
1224HelvePiretSveba-Dahlen SpordiklubiNN16800:53:57Diplom
24NõmmRaivoSveba-Dahlen SpordiklubiMM2000:35:30Diplom
428VolensMaretSweco ProjektNN40600:45:27Diplom
43BelousovAlekseiSylvia.gatchina.ruMM40400:36:38Diplom
117AvdeevNikolaySylvia.gatchina.ruMMN900:39:48Diplom
5VinogradovYuriSylvia.gatchina.ruMM500:31:59Diplom
481MesiAndoTagalapataljonMM406000:45:43Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.