Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
3154TambikEneNN65201:18:10Diplom
1422LilleLiisHarju KEK RahvaspordiklubiNN65100:55:42Diplom
3352PilveMalleNN65301:29:14Diplom
3369MarcinkeviczEiliNN70401:30:31Diplom
3478JohansonLukiinaNN70501:40:20Diplom
3295AlverHelinaklubi HermesNN70201:26:04Diplom
2532LaidroLuuleNN70101:06:32Diplom
3325MesiIngeAS Lepna ElekterNN70301:27:58Diplom
2610KonarAnuNN75101:06:13Diplom
3321TihasteAnneNN75201:28:09Diplom
2086IndloTriinlillekÜla gÜmnaasiumNNJ1201:00:55Diplom
1330PärnNoella-MadleenNNJ600:53:59Diplom
1851RehelemJohannaNNJ800:58:33Diplom
2366KontHelenAidu SKNNJ1601:03:28Diplom
2623KartseppAnnikaNNJ2001:06:57Diplom
2368SeemannMarleenNNJ1701:03:15Diplom
2626LukinaAiriNNJ2101:06:48Diplom
88BarsegjanAstrid MaiTreeningpartnerNNJ100:39:03Diplom
2648BrõtkiMarittaNNJ2201:06:50Diplom
1901HeinMarie HeleneNNJ900:58:01Diplom
2932MoksKeilyNNJ3401:13:05Diplom
2943TeedlaKristiPihlakaNNJ3501:12:25Diplom
661MetsmaaEls MariaNNJ300:48:18Diplom
2969LaasJoannaNNJ3601:13:02Diplom
3490JuntsonJaanikaNNJ4301:39:08Diplom
2724LusikKristelNNJ2301:08:47Diplom
2472KleitzKeitiNNJ1801:04:42Diplom
1705VipperMerilinNNJ700:58:02Diplom
2729LessukAnettNNJ2401:08:47Diplom
682PilvetBirgittiNNJ400:48:19Diplom
2735TomsonMeeri TriinNNJ2501:08:43Diplom
2744MiksonMariNNJ2601:09:39Diplom
2502TomsonAve-LiisNNJ1901:04:35Diplom
2247LiimaMariteNNJ1301:03:09Diplom
3017LillepuuKairiinNNJ3701:14:22Diplom
2250KraunMiiaNNJ1401:02:25Diplom
461PillartKätlinKuusalu SpordiklubiNNJ200:45:46Diplom
2766VillakoMaarjaNNJ2701:09:56Diplom
2776RiheJanneNNJ2801:09:04Diplom
3289SuurMichelleNNJ4001:25:36Diplom
2781KuusemetsJohanna MariaNNJ2901:09:54Diplom
3301PukkRegiinaOriflame EestiNNJ4101:26:03Diplom
2790KuhiKristiNNJ3001:10:47Diplom
2792LiigandMariannViru FolkNNJ3101:09:14Diplom
2794BoomMeriteNNJ3201:09:18Diplom
2303LutsarMarisNNJ1501:02:28Diplom
3076VerhoevenTordisNNJ3801:16:51Diplom
774MüllaHeidiNNJ500:49:14Diplom
2054TederRahelNNJ1001:01:04Diplom
2826KlesmanElinaNNJ3301:10:48Diplom
3348TammMirjamNNJ4201:29:25Diplom
3097HuntHannaNNJ3901:17:25Diplom
2079ProkopovaTatjanaNNJ1101:01:23Diplom
808AllikAnn-ChristineNNN800:49:45Diplom
2603PleksnerGertrudNNN7101:06:59Diplom
2606KivitarTriinuNNN7201:06:59Diplom
2615KurvitsMartaNNN7301:06:15Diplom
3127KuriTeeleNNN9401:17:50Diplom
3130UmblejaLiisNNN9501:17:50Diplom
1084MuldHelinaNNN1500:52:12Diplom
2879TammLilith Sylvia DaisyNNN8201:10:54Diplom
1600OrgmetsMaarja-LiisNNN3200:56:19Diplom
1856KaurlaKäthrineNNN4200:58:52Diplom
2631KivistikMirjamNNN7401:07:09Diplom
2888KompKaisaNNN8301:11:13Diplom
1105ArmJaanikaNNN1600:52:50Diplom
1878VerstInge-LiisNNN4300:58:36Diplom
3164RoosimägiKaiePÕllu KoduNNN9601:19:26Diplom
2653IgnašovaAnastassiaNNN7501:07:36Diplom
1120SulgKristiin-MarleenNNN1700:52:34Diplom
2912DanielTerjeNNN8401:11:39Diplom
1637SchneiderKadriNNN3300:56:47Diplom
875PajuGerliNNN900:49:51Diplom
1387AleksandrovaJevgeniaLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN2500:55:26Diplom
1899HeisteHannaNNN4400:59:11Diplom
3436OnkKeren-KaisaA-SportNNN10201:35:26Diplom
2669ŠlajusMarisValio Eesti ASNNN7601:07:43Diplom
2676PabstelEloKammerkoorNNN7701:07:53Diplom
2677LumisteTriinAQVA SpaNNN7801:07:53Diplom
1656MägiGreteNNN3400:57:35Diplom
2429LauriHelenNNN6301:04:48Diplom
1920StokkebyKristiinaOKYNNN4500:59:18Diplom
2947StraussSilleNNN8501:12:16Diplom
389TammingTeisiNNN400:44:53Diplom
1671RaudseppSigridRademarNNN3500:57:46Diplom
2954ZupsmannMarjuNNN8601:12:40Diplom
2188TartuNeleRademarNNN5301:02:35Diplom
2446VeelmaaHelenaNNN6401:04:53Diplom
3214TeorEleryNNN9701:21:11Diplom
1679KoemetsMari-LiisNNN3600:56:41Diplom
2202ReiningLauraNNN5401:01:25Diplom
2461ŠlajusSigritValio Eesti ASNNN6501:04:52Diplom
1695KüüsmaaMari-LiisRakvere NoortekeskusNNN3700:56:52Diplom
2463NovikovErikaNNN6601:04:17Diplom
1698TiivitsMarrenNNN3800:57:03Diplom
1447KarpKristinSportlandNNN2600:54:55Diplom
2983RandojaMeritNNN8701:14:21Diplom
3240LäteTriinuNNN9801:22:00Diplom
1453KasePilleMustvee Betaania KogudusNNN2700:55:35Diplom
2733PajulaLisetteNNN7901:08:55Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.